Csalók a piactéren

Jáááj, szegény… ez a darab el van átkozva. Azért remélem, még tudod használni.

Ó, de sajnálom!

Nekem az a legnagyobb bajom, hogy sajnálnám eladni a dolgokat. Mert mi van, ha egyszer pont az kéne?

Tegnap átnéztem a rúzsaimat. Katasztrófa. Komolyan nem hittem, hogy már ennyi van. Meg sem mertem őket számolni, de egészen biztosan száz fölötti mennyiség. :see_no_evil:
Mondjuk mentségemre legyen mondva, drága rúzsom csak kettő van, egy MAC és egy Kat von D. Egyébként egyik sem a kedvencem. Amiket legjobban szeretek, azok a Deborah Milano, Nabla és Pupa rúzsaim.

De egyiktől sem tudnék megválni, igaz én magam sem vennék használtan rúzst, a higiénia miatt. Szerintem azt nem lehet normálisan fertőtleníteni.

5 Likes

Szép kis gyűjtemény :slightly_smiling_face: Rúzst én sem vennék az tuti, de még bontott termékekkel is úgy vagyok, hogy ki tudja mikor lett felbontva, az eladó bármit mondhat igazából :confused: Sajnos bizalmatlan vagyok. Ezért én még csak egyszer vásároltam a zsibin meg egy cserém volt.

Sajnálom :confused: Én nemrég hasonló színt javítottam alkohollal, csak az szemhéjfesték volt és szerintem jól sikerült, nem vettem észre változást a textúráján használat közben.

Hú, ciki vagy nem, én rengeteg rúzst vettem zsibin. A high end rúzsaim nagy rèsze onnan van. Természetesen áttörlöm alkohollal és még soha semmi negatívum nem ért. :pray:t2:

2 Likes

Én egyet vettem bontatlanul.
Igazából attól félek, nehogy herpesz legyen a számon. Az orromon elég gyakran van (bár a lizin most sokat segít), és bár a számon még sosem volt, nem merek kockáztatni.

Egyszer drogériában vettem úgy rúzst, amit otthon láttam meg, hogy nem érintetlen. Kidobtam.
De azóta mindig megnézem a felületét, hogy érintetlen legyen. Egyébként durva, egy ideig 3 üzletben sem tudtam a Rimmel egy bizonyos árnyalatát megvenni, mert szó szerint az ÖSSZES használva volt, ráadásul úgy, hogy mindenütt volt teszter is belőle.

Ó az ilyet úgy utálom! :frowning: De ez sajnos tényleg nagyon jellemző a drogériákra, én úgy vettem észre bármely márka esetén bármely terméke esetén. Legyen az rúzs, szemhéjpúder, stb. Mindig megnézem én is, hogy érintetlen legyem a csomagolás. Rúzst nem merek venni én se KM zsibin, ki tudja… Ismerőstől más dolog elfogadni, bár eddig inkább én voltam az adakozó fél :smiley:

Honnan látod, hogy hamisítvány?

Melyik árnyalata volt a Rimmelnek? Egyébként ez nekem is a halálom, hogy hiába van teszter, akkor is belenyúlnak a termékekbe.
Én a használt rúzsokat alkohollal is fertőtlenítem, meg húzok néhány swatchot vele és ahogy kopik a felülete az már úgysem érintkezett senki ajkaival.

1 Likes

Tévedtem, elnézést. Nem tudom törölni a hozzászólást. :confused:

Egyébként pont róla beszélgettünk, hogy mennyire olcsón teszi fel a termékeit eladásra. De veszik is mint a cukrot. Egyre csak növekszik az eladásai száma, és eddig mindg pozitív vélemények születtek róla. Pedig én is nagyon szkeptikus voltam/vagyok vele kapcsolatban.

45-ös, még Tauz Nóra ajánlotta valamelyik régebbi videójában. Tényleg jó kis szín.

Ááá, tényleg sajnálom, hülye voltam. :smiley: Legközelebb jobban utánanézek egyből. Nem is értem, miért csináltam így…

Azt én is miatta vettem meg :blush:

1 Likes

Ma rakta fel a JSC mini nude szettjét, elkelt és még ma véleményezte a másik fél az adásvételt. Szóval pár órán belül lezavarták.

1 Likes

Quebeck, az nem az a blogger csaj, aki Kanadába ment?

Nem, ez nem az a Quebeck (valószínűleg rosszul is írom a nicknevét). Akiről mi beszélünk, Pesten van… nem tudom, mi mennyire publikus, az e-mail címe is ki van írva sokszor, középkorú, hosszú hajú hölgy.

Találtam egy ilyet, nem feltétlen csalás, de ahol azt írja az eladó hogy “Próbált” az szerintem azt jelentené hogy kipróbálta 1X és annyi. Namármost itt le van kopva kettőről a felirat is, az összesnek pedig a tetején levő tipikus Colourpop minta a púderben. Ez az én szememben nem próbált, hanem jópárszor használt. Akinek van CP púdere, lehetséges lenne hogy egy próba után így nézzenek ki?
https://kremmania.hu/elado/bara89-colourpop-csomag-1f938893-f599-45b3-9de2-3987397664a3

2 Likes

Hát elég alaposan ki van próbálva…

3 Likes

Pont ez jutott eszembe nekem is :frowning:

2 Likes