Bevált alapozók közepes / erős fedéssel

A Rose pirosító nagyon szép és nagyon természetes! Sajnos igen sokszor van raktárhiány, de èn írtam nekik Messenger-en és pár nap múlva lett raktáron a termék :wink:
A teszt erek sima tekerős tégelyben vannak és nagyon nem praktikus de mintának jó. A normális kiszerelés pedig kiszórós tégelyben, az már jobb de azért nem az éppen elmenős ruhámban sminkek hanem öltözködés előtt :smile::smile:

1 Likes

Na írtam nekik én is, már válaszoltak is, hogy egy héten belül újra készleten lesz. :innocent:
És melyik alapozót választottad? A mattot, a fényeset, vagy a fedőt?
Illetve mit javasolsz, az alapozónál ne legyen egy árnyalattal világosabb a korrektor? Vagy inkább ugyanazt a színt válasszam?

1 Likes

Nekem a fedő van és tényleg hozza a szép festést. Korrektorban csak a light, médium és dark árnyalatai kat ismerem, nekem a dark jött be egyértelműen pedig a bőröm jelenleg nem túl sötét. Alapozóból nekem a Natural light passzol pont de tudom hogy a nyaralás után már a Natural médium kell majd így az is megvan már. A Natural light-hoz is rajtam tökéletes a dark korrektor, rajtam picit sem sötét. De ha biztosra akarsz menni lehet hogy valóban érdemes az alapozódnál eggyel világosabbat - attól függ mi a cél. Ha a szemkörnyék világosítása akkor az kell neked. Ha pedig csak a szem alatti bőrszín egységesítése (nálam ez a cél) akkor nekem a dark lett a tökéletes :smiley:

Ja és megrendeltem a pretty glow púdert mert csodás diszkrét egészséges bőrfényt ad a smink végén de fixálás előtt :wink:

1 Likes

Igen, a szemkörnyék világosítása a cél, ezért gondolkodok az eggyel világosabb korrektorban. Egy-kettő halovány májfolt van még az arcomon. Egyébként én is a fedő hatású Natural light árnyalatot választottam ki. :hugs:
Este lehet, hogy meg is rendelem az eggyel világosabb korrektorral, mert az van is nekik készleten.
Biztosan nagyon szép leszel a glow púderrel! Remélem, jövő nyárra már én is ilyen előrelátóan tudok gondolkodni! :wink:

Update: “Antibakteriális tulajdonságai miatt az Annabelle Minerals korrektora nem ajánlott a szem alatti érzékeny bőrön való használatra. Ha el szeretnéd fedni a szemed alatti sötét karikákat, használd fényes hatású alapozónkat, mely nemcsak elfedi a tökéletlenségeket, de fényes hatást is biztosít a szemkörnyéki bőrnek.”
Na! Újabb nekifutás. :roll_eyes:

1 Likes

Köszönöm aranyos vagy :smiley: Biztos neked is szuper lesz ez az árnyalat, a képeid alapján hasonló lehet a bőrszínünk.
De érdekes amit írnak a korrektorról, nekem ez az a korrektor eddig ami nem bántja a szem alatti bőrt, pedig ekcémára hajlamos. Mondjuk én nagyon picikét teszek, épp csak ahol kicsit lilás, oda :grinning:

1 Likes

Hát ne is mondd @anon46483502 , most megkavartak megint, rendesen! :smile:
Így viszont nem merek már korrektort rendelni. A fényes alapozótól meg félek kicsit, hogy nem lesz-e nagyon fényes… :roll_eyes: viszont a szem alá való alapozóból elég lesz a 4 g-os is.

1 Likes

A fedő alapozó és a pretty glow púder jó kis páros mert pont egészséges fényt ad a púder de az alapozó miatt a fedés is pipa :wink:
Nézd én használom már pár hete minden nap a korrektort szem alá és egyelőre semmi panasz, de nem akarlak rábeszélni mert ha nálad mégis irritációt okoz az rossz lenne. Viszont a pretty glow púdert bátran ajánlom :smiley:
Ja ès nekem is 4 g van alapozóból és nagyon gazdaságos!

1 Likes

Úgy irigyellek titeket, az én cuccom még mindig nem jött meg :frowning: Annabelle szerint a GLS-nél kell lennie, GLS visszaírt, hogy náluk nincs… holnap lesz 2 hete, hogy elvileg feladták… :confused: Remélem megjön még azért egyszer az életben…

@Natulcien az Inika és az Annabelle Minerals között te mennyi különbséget láttál? Jól tudom, hogy mindegyiket próbáltad?
5 és fél órája van az arcomon az alapozó, de már legszívesebben lemosnám, mert pocsékul néz ki. Konkrétan olyan, mintha olajosodásra ösztönözné az arcom, mert most nemcsak a szokásos T-vonalban vagyok fényes, hanem az orcáimon is. Ráadásul vannak helyek, ahol még csúnyán össze is állt.
Ezek után nem tudom, hogy van-e értelme kísérletezni más márkájú termékkel, vagy mivel az összetételük nagyon hasonló, inkább vegyem tudomásul, hogy ez nem a nekem való műfaj?
Persze még megpróbálkozom más primerrel is, illetve a primert az IT CC-vel…

De most elgondolkodtam, hogy nem kéne nekem több pénzt tennem ebbe a témába. :smiley:

2 Likes

Ohh de sajnálom. Én egyik poralapozó között sem tapasztaltam különbséget. Rajtam az eddig próbált 5 márka mind ugyanúgy viselkedett. Tökéletesen megfeleltek a feladatra, nem szárítottak, nem foltosodtak. De van egy AM mintám amit szívesen elküldök neked és akkor nem vesztesz semmit:).

1 Likes

Ó, nagyon kedves vagy!

Még próbálkozom ezzel (van még bőven), aztán meglátom. Nekem érzetre sem igazán kellemes. Ma a Kap ecsetemmel vittem fel, amivel nagyon szépen néz ki, de lehet, megpróbálok egy lazábbat is.

1 Likes

Kíváncsi leszek megbarátkoztok-e. A mintát meg szívesen elküldöm:). Majd mesélj mikkel próbálkozol. Nekem mondjuk száraz a bőröm így nem kell nap közben semmi csillogással megküzdenie.

Képzeld, első rendelésnél nekem is ez volt! Le is írtam itt valahol a fórumban hogy mi volt végül. Kiderült hogy az AM először a DHL-nek adja ott helyileg és ők hozzák az országba. Na az tartott napokig! A GLS már másnap kihozta, ahogy a DHL kiadta nekik. Csak épp ezt a kis köztes szállítási információkat nem írja az AM a honlapon, ami elég félrevezető. Nekem másfél hét volt mire megjött. De sűrűn elnézést kért az AM és mondta hogy már dolgoznak gyorsabb megoldáson.

1 Likes

Hű, hát ezt tényleg elmondhatnák, de komolyan… Akkor gondolom, amit nekem írtak, hogy már a GLS-nél van, az inkább azt jelenti, hogy már a DHL-nél van, aztán majd egyszercsak megérkezik… :confused: Köszi az infót! :slight_smile:

Valószínűleg igen :wink:
Felhívtam anno a GLS-t, mondtam nekik hogy AM szerint náluk van. Ők mondták hogy a rendszerük szerint még nem… szóval megint AM-hez fordultam…erre ezt írták:

“Igen, a csomagot lengyelországi raktárunkból a DHL továbbítja a GLS magyarországi központja felé, így amint megérkezik, a futárszolgálat felveszi a rendszerbe és az érkezést követő napon továbbítja is feléd.”

Szóval mivel a DHL nem kapja meg az én (megrendelő) infóimat, így amíg náluk van, sajnos semmi rálátásunk nincs a csomagra, csak onnantól hogy GLS átvette tőlük. Erre még ezt írta AM:

“1-2 napon belül megérkezik a csomag :slight_smile: Sajnos az utóbbi időben kicsit problémás a szállítás menete, de dolgozunk rajta, hogy a lehető legrövidebb legyen a jövőben :slight_smile: Köszönjük szépen a megértést! <3”

Így is lett :smiley: Szerintem amúgy ők kapcsolatba léptek a DHL-el akkor, hogy ugyan mi tart már sokadik napja… :grin:

Remélem, hogy nekem is megjön 1-2 nap múlva, mert már tényleg tűkön ülök én is :smiley:

Biztosan! Ha mégsem akkor nyugodtan írj az AM-ra Messengeren, talán megsürgetik a DHL-t.

Miket rendeltél?

Semmi extrát, a get set készletet akartam, de már hetek óta nincs raktáron :frowning:
Úgyhogy végül rendeltem 3 alapozó tesztert, mindhárom finisből egyet-egyet. Bízom benne, hogy a színt eltaláltam, de abból is kétfélét rendeltem, egyik majdcsak jó lesz :smiley:

A helyzetem egyáltalán nem irigylésre méltó. :neutral_face: Amiben eddig biztos voltam, már abban is bizonytalan vagyok. A Krémmánián azt írják, hogy minden színnél az eggyel világosabbat kell rendelni, mert a képek nem adják vissza a valós árnyalatot, jóval sötétebbek a valóságban. Ez mondjuk a monitortól is függ. Nekem kalibrált monitorom van és egyértelműen másképp mutat ezen minden, mint mondjuk egy androidos amoled kijelzőn. @anon46483502 , @Anheszenamon , nektek már van alapozótok, hogy gondoljátok?