Bemutatkozás,ismerkedés :)

… Most a nagy G nap körül nem ér ilyen topicot indítani!:mute:

1 Likes

Sziasztok! Nem árulok el nagy titkot, az 50±os táborba tartozom. :upside_down_face:
Érdeklődésem a beauty világa iránt ennek ellenére töretlen, és nem éppen tegnap óta tart. Azt vallom, hogy ha képesek vagyunk elfogadni a korunkat - márpedig könnyebb, ha így teszünk - akkor ennek a kornak is megvan a maga szépsége :hourglass_flowing_sand:, főleg, ha nem akarunk 20-nak látszani, amikor már a háromszor húszhoz közelítünk, és nem akarjuk állandóan mindenkivel elhitetni, hogy zsebünkben csakis egy dolog lapulhat, mégpedig a bölcsek köve. Imádok tanulni a lányomtól is, és örülök, hogy nyitott vagyok a világra.
A munkám: :woman_office_worker: - megspékelve némi egészségtelen munkamániával.
Amit kedvelek: innováció, amit kevésbé: gravitáció…

8 Likes

Sziasztok! :slight_smile: köszönöm mindenkinek a válaszokat! :slight_smile:
Hogy vagytok? Mentek a G napokra? (Glamour) :slight_smile:

1 Likes

Mi pénteken indulunk a férjemmel. Most csak tényleg alap dolgokat szeretnék venni. Minimum 2 db szempillaspirált amiből az egyik L’oreal Paradise Extatic lesz ha kapható.
Aztán szeretnék szemöldökceruzát. Azt hiszem a Maybelline Brow Precise Micro Pencilt fogom megvenni. Ki szeretném próbálni a márka szemöldök tetoválását is, ha tudom akkor azt is beszerzem.
Micellás vízre van még szükségem, mert a fekete Nivea felét már elhasználtam. Nagyon megszerettem. Vagy ezt veszem újra vagy a Mixát, mert az is nagyon bevált.
Jó lenne egy barna Rimmel Scandaleyes szemceruza is.
Azt hiszem ennyi. A többi már csak fogkrém, deo, mosogatógép tabletta stb.
Ja, és a kabátokat is meg akarom nézni a H&M-ben.

3 Likes

Én már a dolgok nagy részét letudtam, leastam egy rendelést az online Rossmannban és tettem egy kört a Duna Plázában lévő dm-ben és R-ban, nem is voltak sokan. Vettem egy Dove testradírt, hajbalzsamot, Lovely Vampire Lashes és egy Bourjois szempillaspirált, a többi hasznos dolog volt. A dm-ben adtak ajándékba egy Trend It Up korrektort, úgy megörültem neki.
@Bella, te mit tervezel?

2 Likes

Én is reggel a Flóriánban lévő Rossmannban kezdtem a napot. Vettem egy Macadamia hair foodot és egy Goji hair foodot, hajfestéket, egy gyönyörű, bor színű Sally Hansen körömlakkot, és a P2 márka egyik arcpírját (valamilyen berry), és egy szemhéjprimert. Nem próbáltam még ezt a márkát, de végül is egy próbát megér.
A többi hasznos és háztartási dolog volt nálam is.

Most leadtam egy rendelést az onlinebeauty-n, ahonnan egy Magister Pistacchio krémzselét, egy Magister Lipstacchio ajakírt, két Nabla monót az új mattokból, és fátyolmaszkokat rendeltem.

Még lehet a Pupa új szemhéjpalettáira is vetek egy pillantást. :slight_smile:
Talán még a Müllerbe lesz egy köröm, mert akarok venni egy jövő évi naptárat, meg még nem tudom. Igazából most úgy van mindenem.

Ja, és könyveket a bookline-ról.

3 Likes

Bocsi, hogy mostanában kicsit eltüntem, de lefoglal a körmözés! :slight_smile: én most kihagytam a G napokat, úgyis lesz majd még Joy napok is. Majd arra elmegyek :slight_smile:

Hát, én még ma is elcsábultam. Tényleg nem akartam már újabb palettát, de a Müllerbe be kellett mennem, mert múlt héten kinéztem a Lakatos Márk közreműködésével készült 2019-es naptárat (de gondoltam majd megveszem 20%-al olcsóbban), és hát megláttam az új, limitált Essence és Catrice palettákat. Muszáj volt megvennem az Essence Eye Flirt Party look palettát. Kíváncsi vagyok milyen lesz, mert 24 szín van benne és nagy tükör, mindössze 3.295 forintos (-20% kuponnal 2.636 Ft) áron. Majd próbálgatom, és referálok. :slight_smile:

1 Likes

Semmi baj.:slight_smile: Oh, már annyiféle kuponos nap meg egyéb alkalom van, hogy bőven lesz időd megvenni azokat, amiket szeretnél.

1 Likes

Nálam a Pupa Bright Violet palettája és egy szemceruza csúszott be, mint váratlan tétel. Ugrott a Tezenis:joy:

2 Likes

Én még a Pupa felé nem mertem menni. Pedig holnap mozizni megyünk a fiammal a Westendbe, szóval…

És milyen a paletta? Nekem is annak az összeállítása tetszik a legjobban.

Ezt az essence palettát én sem tudtam ott hagyni :blush: Mást nem is vásároltam (ami nagy szó :slight_smile: )

Szerk.: tettem fel fotót róla a swatchos topikba :slight_smile:

1 Likes

Érzésre egy negyedórát (valójában kb. 8 percet…) toporogtam a boltban, belemásztam a teszterbe, körbejártam, vissza… tapicskolásra hihetetlenül puha és azok a foilok vakítanak… reggel nem volt időm azzal sminkelni, remélem, tényleg jó lesz. Legszívesebben a bordó bársonyos highlightert is elhoztam volna, szép, hidegarany fénye van. Szerintem vess rá egy pillantást.
Az Essence-ek nagyon jól néznek ki, még jó, hogy Müllerbe már nem mertem bemenni.:smiley:

A Lolly blogján azt olvastam, hogy a foilok olyanok, mint a nyári limitált mono szemhéjfestékei, és abból az egyik megvan, azt imádom. Ujjal feltapizom, és csodás. Máig bánom, hogy csak az egyiket vettem meg…

Tudat alatt az a blogpost vitt a bűnbe.:stuck_out_tongue: A nyári monóknak hősiesen ellenálltam, pedig szépek. Most vehettem meg egy egész palettát.:smiley:

1 Likes

Vigasztaljon a tudat, hogy két mono áráért most egy egész palettát kaptál!

Igen, így szoktam magamnak is igazolni. :grinning:

1 Likes

Kognitiív disszonancia csökkentés a jelenség hivatalos neve:D:D. Mestere vagyok az önigazolásnak:D:D

4 Likes

Köszi, pont erre volt szükségem!:heart_eyes:

1 Likes

Hát, végül én is megvettem a Bright Violet palettát, és nagyon kellemes meglepetés volt mellé még az ajándék szemceruza is. Hiába, a Pupa elég gáláns. :slight_smile:

1 Likes

Eszembe jutott, vajon megvetted-e! Még csak egyszer használtam, de nem kopott meg, pedig fél hétkor tettem fel és este hét-fél 8 körül értem haza.