Bemutatkozás,ismerkedés :)

Köszi! Örülök,hogy így gondolod! :slight_smile: :heartbeat: én féltem attól, hogy valakinek nem tetszik majd ez a topik, és leharapja a fejem érte :joy: annyira, hogy még erről is álmodtam az este :joy:

Mindig azt szoktam mondogatni, hogy utoljára Sopronban aludtam ki magam. :grinning: Mikor terhes voltam, elmentünk egy hétre a Lővérekbe, akkor még Hotel Szieszta volt, talán még most is az, csak már nem Hunguest. Te jó ég, hogy én ott mekkorákat aludtam! :heart_eyes:
Azóta voltunk már a fiúkkal is, de nem ugyanolyan. :smiley: Persze Sopron most is gyönyörű!

Most is Hotel Szieszta! :slight_smile:

2 éve voltam én is ott. Nagyon szép én is imádtam! Remélem még idén tudok menni :heart_eyes:
És egyebként én is jókat aludtam ott! Abban a kényelmes puha ágyikóban… huh ne is mondd :drooling_face:

Na ne már! Kicsit irigyelném azt (de szerencsére nincs itt ilyen ember), akinek ez a topik a legnagyobb problémája.:slight_smile: A főrum közösségépítésre is szolgál, és egymás megismerése ennek a legjobb táptalaja.

Teljesen egyetértek!:slight_smile: remélem a többiek is írnak majd! :slight_smile:

Hát, a KM véleményezők egészéhez képest elég kevesen vagyunk itt, de unatkozni aztán nem unatkozunk.:slight_smile: Majd biztos lesznek idővel többen is.
Én meg abban reménykedem, hogy a mobilos verzióra is visszakerül a Fórum, a munkahelyen nem tudok netezgetni, itthon meg csak akkor kapcsolom be a gépet, ha muszáj. Nem mintha telefon nélkül nem beszélnék itt sokat.:smiley:

Igen, én is figyeltem milyen kevesen vagyunk itt… Azt hittem majd leszünk mininum 100an. :o de, idővel úgy is változni fog. (Remélem ) Egyebkent én telefonról vagyok mindig :o masok nem?

Majd idővel, az utóbbi pár napban egyébként sokkal többen írnak a topikokba, mint előtte.
Ööö, nálam most se látszik a telefonon, megnyitom a KM-et és nincs ott a felső menüben a Fórum.

Sziasztok lányok,

Fanni vagyok. A barátom szerint egy aprócska víziló. :face_with_hand_over_mouth: Tudok is mélyen szimpatizálni a pici vízilovakkal, a világ egyik legédesebb jelenségeinket tartom őket. Meg úgy minden állatot, én is állatbu**i vagyok, rajongásig szeretem őket. Tegnap például a szúnyogot is megfogtam és kint elengedtem, nem csaptam le. A szobámban lakó pókokat meg rendszeresen elnevezem, és kiborulok, ha valaki azt akarja, hogy költöztessem ki “a Pistit” a sarokból. De persze amikor a Pistik felém kocognak a falon, akkor kérés nélkül, önszántamból is kitessékelem őket a pókfogó pohárral. Igen, van olyanom. :crazy_face:

Egyébiránt idén nyáron diplomáztam az NKE-n közigazgatás-szervezőként, jelenleg teljes erőbedobással próbálok elhelyezkedni vele.

A smink, az arc- és hajápolás nálam is átcsapott már kissé beteges mániába, hajlamos vagyok a kicsikéimnek hívni őket… anyukám meg a polcomat már csak drogériának. :joy:

Hobbim és szenvedélyem az írás, jelenleg a regényemen dolgozom. Bolondulok a különcségért, a jófajta őrületért, reménytelenül szeretem az embereket. Notórius késő vagyok, van egy rakat vicces fóbiám és egy ellentmondásos, szeszélyes személyiségem.

Írd be, hogy forum.kremmania.hu akkor bejön mobilon is.

Köszi! Az eltűnés után próbáltam rákeresni Google-ban, de nem jött be.

Nekem sem találja a google telefonon. Elég macerás, de onnan úgy tudom megnézni, hogy az email értesítőt megnyitom és onnan nyitom meg a fórumot, akkor már megvan.

Köszi!
Az egyik blogbejegyzés alá odapanaszoltam, wishes azt mondta, a fejlesztő tud róla, szóval reménykedjünk, hogy előbb-utóbb maceramentes lesz.

Igen, valamièrt èn is így döntöttem tusvonal tèmában :rofl:

Igen, én tulajdonképpen az a fajta anyuka voltam, aki saját magának kizárólag csak turkálóban volt hajlandó vásárolni, míg a gyerkőc - aki persze pár hét alatt kinőtte - a legújabb H&M és C&A ruhákba volt öltöztetve. :open_mouth:
És míg korábban voltak Estée Lauder, Chanel rúzsaim, meg Shiseido alapozóm is, azért addig még most sem jutottam el, hogy tizenezret adjak egy alapozóért, bár már kezdek kacérkodni a gondolatával. :smile:
De amikor elkezdtem újra dolgozni, például szó szerint fel kellett ruháznom magam…

Én is gyesen vagyok jelenleg. Érdekes, mert én előbb adok ki tízezret egy alapozóért, vagy bármilyen sminkért mint ruháért. Egyébként imádok turizni, nagyon szuper dolgokra lehet bukkanni. Van egy jó kis turi a városunkban, tele van márkás ruhákkal.

Persze, egyébként semmi bajom nincs a turkálókkal, még most is szívesen megyek, mert időnként kincseket lehet kifogni! :slightly_smiling_face:

Sziasztok!
Natulcien vagyok, sminkmániás. 2 napja nem vettem magamnak sminkcuccot.
Jelenleg a házhoz rendelés és a net a köldökzsinórom a világgal, mivel egy tündéri, nem túl jó alvó 15 hónapossal töltöm az időm legnagyobb részét itthon. Felszámoltuk a párommal a budapesti életünket és egy kis faluba költöztünk, hogy élhetőbb környezetben nevelhessünk gyereket. Nagyszerű döntés volt.
Van egy blogom: https://grafostylist.blog.hu/?token=688472599e3f04716a3f1fa631889284
Meg egy Insta oldalam: https://www.instagram.com/natulcien.grafostylist/

Ez a “2 napja nem vettem magamnak sminkcuccot”, valamiért a filmekből ismert fordulatra emlékeztet, amikor egy teremben a névtelenek éppen beszámolnak egymásnak az eredményeikről :trophy:
Csatlakozom: én pedig már több, mint két napja nem vettem!.. :loudspeaker:

Lehet kellene ilyen topikot is indítani, ki meddig tudta megtartóztatni magát:D:D