Bemutatkozás,ismerkedés :)

Üdvözöllek köztünk :slight_smile: A paletták csábításának te sem fogsz tudni ellenállni :smiley:

2 Likes

Èn is üdvözöllek :hugs:

1 Likes

Szia! Üdv a csapatban. Szerintem nagyon jó kis társaság alakult ki itt. Régebben én sem voltam túl nagy sminkgyűjtő, de az elmúlt 4-5 évben ez teljesen megváltozott. És ennek legfőbb oka a Krémmánia :slight_smile: Milyen jobb minőségű palettákat szeretnél beszerezni? Van már konkrét vágyad?

2 Likes

Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok. :blush:
Pár palettát már bepakoltam a kívánságlistámra, ezekre gondoltam elsőre:
ColourPop Brown Sugar Palette
ColourPop I Think I Love You…
Milani Soft & Sultry Eyeshadow P., vagy
Milani Most Loved Mattes Eyeshadow P.
Tarte Tartelette Toasted Eyeshadow P.
Zoeva Blanc Fusion Eyeshadow P.
Zoeva Caramel Melange Eye Shadow P
Zoeva Cocoa Blend Paletta
Top faced Natural Love paletta

Amit nem tudok még eldönteni, hogy a szőke hajamhoz, világos bőrömhöz és kék szememhez inkább a meleg, vagy a hideg árnyalatok állnának jobban. Úgy jobb lenne szelektálni. Illetve talán első körben lehet érdemesebb lenne a CP árketegóriáján maradni, és úgy kísérletezni. :slight_smile: Úgyhogy most még nézegetem a swatchokat.

2 Likes

Én a hideg és a meleg árnyalatokat is el tudom képzelni rajtad…
Milani Most Loved Mattes Eyeshadow palettát én is nézegettem a múlt héten, de itt nem volt róla tapasztalat, majd írd meg, ha megtudsz valamit!

2 Likes

Attól függ, hogy a bőröd sárgás vagy rózsaszínes, a hajad melegszőke (pl. Vöröses) vagy hidegszőke (pl. Platina), a kék szem is lehet jeges vagy ibolyás pl. Az, hogy világos, önmagában nem meghatározó.

2 Likes

Illetve amilyen színű ruhák jól állnak, azok a színek sminknél is működnek, szerintem. Legalábbis én így vagyok ezzel.

2 Likes

Ő Molly (y-nal :grinning:). Hosszú fekete szempillái vannak és a szemei olyanok, mintha kozmetikus festette volna ki. Az a bajom vele, hogy nem igazán fotogén. Ritkaság számba megy, ha ilyen fotót lehet róla készíteni:

2

19 Likes

Jaj de tündér :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

Imádni való!! :heart_eyes::heart_eyes::heart:

1 Likes

Mindenki jól van? :slight_smile: Hogy bírjátok a meleget?
Irjon mindenki, kivel mi újság :heart:

Tegnap értem haza nyaralásból. Botrányos ez a meleg itthon :smiley:

3 Likes

Nem tudom hol jártál, és mióta, de múlt héthez képest jelenleg egész hűvös van. :smiley::shaved_ice:

3 Likes

Vettél esetleg valamit odakinn? :star_struck:

Most posztoltam az unboxing témához :slight_smile:

Közben láttam, hogy Pargan. Milyen volt? Tetszett Görögország? Én úgy 16 éve voltam Korfun, az volt talán a legrosszabb nyaralásom, azóta sem mentünk Görögország közelébe. :pensive:

1 Likes

Melegebb volt ott is, mint itt most, csak ott más érzete volt a tenger mellett. Amúgy Pargan voltam Görögországban.

1 Likes

Igen, a tenger mellett mindig kellemesebb a közérzet, melegben is.

1 Likes

Nem igazán akartam visszajönni :smiley:

2 Likes

Akkor jó! Nekem az egészből csak a repülő út maradt meg, mert az egyrészt Korfun olyan, mintha a tengerre szállnál, másrészt ez még a boldogult MALÉV-vel volt, és annak örülök, hogy legalább egyszer utaztam velük. :smiley:

1 Likes