Beauty box tapasztalatok - szépségdobozok - előfizetések

Igen, ez így igaz :smiley::smiley:

1 Likes

Megérkezett :slight_smile: Tényleg szuper lett összességében. Majd kibeszéljük ha megkapta mindenki :slight_smile:

2 Likes

Nem gondoltam volna, de abszolút elégedett vagyok a dobozzal. Sok univerzális termék van benne, és az egyik színes “dolog” is telitalálat. (A héten néztem a dm-ben, de ott pont nem volt ez az árnyalat, gondoltam is rá, hogy hátha majd a dobozba ez kerül. És tényleg :rofl:).

4 Likes

Én is megkaptam. Már a márkák alapján is azt éreztem, illetve így a doboz tényleges tartalma alapján is, csupa olyan kozmetikumok kerültek bele, amikkel nem lehet nagyon mellélőni. Bár így kicsit kevesebb volt a meglepetés, de azért örülök neki. Első ránézésre a termékek 90%-át biztosan el fogom használni.

2 Likes

Szerintem is nagyon jól összerakott doboz lett. Jól kihasználható termékek vannak benne, ugyanakkor van benne olyanok is, amiket talán magamtól nem vennék meg, viszont nagyon szívesen ki fogom őket próbálni.

2 Likes

Kiehl’s by Pixiboxot rendel valaki?
Mostantól lehet és elvileg nagyon limitált.

2 Likes

Én gondoltam rá, de győzött a józan ész. Egy korábbi Kiehl’s vásárlásból még itt áll a 3 mini kiszerelés a polcomon bontatlanul. Nem hinném, hogy az 5 új mini mellett jobban el fognak fogyni :smile:

2 Likes

Melyik márka terméke volt az amelyikre írtad, hogy szokni kell az illatát? :slight_smile:

1 Likes

Én a Biolára tippelnék, nálam legalábbis az verte ki a biztosítékot :smiley:

2 Likes

A szappan. Nekem nagyon furcsa, inkább férfias. Habár a Helia-D permetet még nem próbáltam. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Én megrendeltem, nagyon jól jött, mert egy ideje már szemezek a márkával, de még csak egy kis tégelyes arckrémet próbáltam (azt hiszem, valamelyik pixiben volt az is), az nem volt rossz.
Szóval kapóra jött, ráadásul én szeretem ezeket a deluxe mini kiszereléseket, pont elég, hogy lássam a hatását.

Azt még nem próbáltam. Igazából még nem másztam bele jobban a dobozba, nem volt rá időm, csak megnéztem a tartalmát.

Hú nekem a szappan nagyon bejön, egyből megcsapott az illata. De mondjuk én parfümben is mindig a narancsvirágosakat szúrom ki :grin::grin:
Arra gondoltam tegnap hogy bár lenne ez az illat parfümben :slight_smile:
A fogkrémre viszont kíváncsi leszek, még nem bontottam ki :slight_smile:
A permet tetszik.

2 Likes

Még nem nyitottam ki, de nemsokára próbálom :slight_smile:

Nekem is erős a szappan, bár zavarni nem zavar (engem, a férjuram annál inkább). Még este csukott dobozon keresztül is éreztem :slight_smile:

Én még nem tudtam kirakni a fürdőbe sajnos, szappantartó vadászaton vagyok :slight_smile: Van egy Manna sószappanom, az sincs még kibontva ugyanezen okból.

Most azon agyalok, hogy mikorra illesszem be a rutinba a Biola és argánolaj cuccokat.
Jelenleg használom a Naturschön szérumot meg a cinkes TO szérumot, na meg a Hydrabio szérumot is (ezt este), és most nem tudom megvárjam-e míg valamelyik kifogy vagy illesszem valahova a Biolát.
Az argános cuccot sem döntöttem még hogy hajra vagy arcra menjen. A hajamra is megvan a szuper olajam amit 5 éve használok :slight_smile:

2 Likes

A szappan illata számomra eléggé erős, de nem mondanám kellemetlennek, már várom, hogy kipróbálhassam. A rúzson kívül az összes termék jól kihasználható lesz számomra.
Ez az eddigi legjobb km box számomra.

2 Likes

Én azt hiszem, megvárom, amíg a rutinomban helye lesz… Most a nyárra már felkészültem mindennel, és ősz előtt nem is tudom a rutinomba illeszteni őket. Az argánolaj elég sokoldalú, még nem döntöttem el, mire fogom elhasználni.

2 Likes

Valaki azért lefotózhatná, csak nekem.

Az enyém még egyben van, ha hazaérek este lefotózom.
Szerintem most már ide is fel lehet tenni, kb. megkapta mindenki.

2 Likes