Beauty box tapasztalatok - szépségdobozok - előfizetések

A meglepetés dobozok igen nagy népszerűségnek örvendenek manapság. (Sőt, a szépségápolás mellett japán édességválogatásoktól kezdve diszkrét 18+ cuccokig kb. bármit meg lehet találni, akár alkalmanként, vagy megújuló előfizetéssel.) Ki mit próbált már?

Nekem a KM beauty box volt az első ilyen rendelésem tavaly, majd a beauty bag. Mindig volt egy-egy termék, aminek kifejezetten örültem, hogy kipróbálhatom, de a többségüket nem használtam el.

Pár hónapja megvettem a Catrice beauty boxot a dm-ben, itt viszont az volt az érzésem, hogy a márka a nehezen fogyó, kevésbé népszerű dolgoktól akart megszabadulni csupán.

Én csak a Krémmánia dobozt és a Pixiboxot ismerem, illetve ezekből rendeltem már. Pixit csak akkor, ha legalább két olyan márka van benne, ami felkelti az érdeklődésem (eddig összesen háromszor fordult elő ilyen).
A Krémmániást az első kivételével mindegyiket megrendeltem, a mostanit is. Kedvenceim a “magyaros” dobozok, és pl. az egyik ilyenben található KAP ecset annyira bevált, hogy azóta többet is megvettem és mindet elégedetten használom. :blush:

1 Likes

Én a Tokyo Treat nevezetű japán édességes boxot próbáltam, kétszer rendeltem, mindkét alkalommal egytől egyig felfaltuk. Aki ezt gyártja, többféle boxot is kínál, a beauty verzió a No Make No Life, többször szemeztem vele, de ahogy elnéztem az előző boxok tartalmát, kevés esélyt látok rá, hogy minden benne található dolognak hasznát vegyem. Ugyanakkor nem drága, 8000 forint körül van. Talán egyszer rászánom magam.
Hasonlóképpen vagyok a Medusa’s Makeup boxokkal is, ahol 4 terméket kapsz tőlük egy rendelés alkalmával, de mivel főleg olyan cuccokat gyártanak, amik inkább partysmink készítésére alkalmasak, nem érné meg rendelni számomra. Ezt a márkát egyébként Rose Shock sminkes bloggeren keresztül ismerem, ő főleg alternatív stílusban mozog, de mindenképp ajánlom megtekintésre a képeit, mert nagyon ügyes.
Egyébként tele a net ilyen dobozokkal, párat biztosan ki fogok próbálni jövőre már csak a blogom miatt is.

1 Likes

Ú, majd mindenképp írd meg, hogy tetszik a mostani krémmániás doboz! :slight_smile:

1 Likes

Èn eddig csak Pixiboxot (2 vagy 3 alkalommal) ès Pixibaget próbàltam. A legtöbb terméket elhasználtam de 80%-àt nem vennèm meg. Be kellett làtnom, hogy szàmomra nem annyira hasznosak ezek a dobozok. Azon a pènzen inkàbb veszek olyan termèkeket amiket èn választok ki és hasznosak szàmomra.

2 Likes

Sziasztok, lehet nem pont ehhez a témához kellene írnom… De. Idei friss Beauty box… Az Ara :key: tartó érmével, nekem egyik bevásárló kocsiba se passzol :joy: vagy én vagyok béna? (már amibe eddig próbáltam)

1 Likes

Nekem még nem jött meg, mert rendeltem mellé egy c-vitaminos szérumot is, és azt később szállítják ki.

Én eddig úgyszint csak a Pixiboxot és a Krémmánia beauty boxot próbáltam. Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, mert a Pixiboxot pl imádtam az elején, a legtöbb termék hasznos volt számomra, el is tudtam használni, van amit megszerettem, sőt újra is vásároltam. Viszont ahogy egyre nagyobb hype lett körülötte, úgy vettem észre, hogy egyáltalán nem tetszenek a dobozok és nem is használnám ki. Éppen ezért nem is nagyon rendeltem az utóbbi időben tőlük.
A Krémmánia beauty box is eléggé bejött (a magyar kiadást rendeltem meg anno), viszont ez a mostani valamiért egyáltalán nem csigázott fel. Lehet az én ízlésem változott vagy nem is tudom… :smiley:
Mindenesetre, ha lenne itthon olyan box, amiben csak smink van, azt tuti kipróbálnám. :smiley:

2 Likes

Ha csak smink lenne a dobozban, akkor én is megvenném :smiley: De sok olyan felesleges dolog volt már ezekben a dobozokban amit egyáltalán nem is használok. Többek között hajlakk…

3 Likes

Hajlakkot én is csak akkor használok, ha alkalom van és tartania kell a hajamnak… Van vagy 5 flakon itthon, sosem fogom elhasználni őket. :joy:

Tegnap előtt este vettem át a Krémmániás dobozt, mert rendeltem mellé még a Skinsmartól C-glowt is, azt pedig heti egyszer készítenek, utána szállítják.
Ezeket rendeltem még pluszban:
ebből egy deluxe minit: https://kremmania.hu/kremek/paula-s-choice-defense-essential-glow-moisturizer-spf30
https://kremmania.hu/kremek/geek-gorgeous-101-ha-5-rich
https://kremmania.hu/kremek/geek-gorgeous-101-c-glow-15-c-vitamin-szerum

A doboz kinyitásakor ezeken kívül még találtam benne egy Szamos szaloncukrot, és egy “Boldog karácsonyt!” kártyát is. Apró dolgok ezek, de nagyon kedvesek! :slight_smile:

És akkor a Krémmániás doboz.
Én akkor szeretem az ilyen meglepetés dobozt, ha van benne olyan dolog, amit vagy már ismerek és szeretek, vagy még inkább, ha ebből fedezek fel valamilyen szuper terméket.
Ez alapján nekem nagyon sikeres ez a mostani doboz, ugyanis sikerült felfedeznem benne egy olyan dolgot, ami az én életemben igazi hiánypótlásnak bizonyult.

A termékek:
Uriage Silky Body Testápoló Tej azért kezdem ezzel, mert ez az a termék, amiért nekem máris megérte ez a doboz.
Utálom ugyanis a testápolókat. Időnként kipróbáltam egyet-egyet, de egyszerűen nem találtam olyat, amivel nem lenne számomra nyűg a testápolók használata, pedig télen néha elég száraz a lábszáram, tehát jó lett volna. Ez a testápoló azt ígéri, hogy használat után akár fel is lehet öltözni, mert nem fog ragadni. És tényleg! Magamtól soha nem adtam volna ki ennyi pénzt egy általam utált termékcsoportra, de ez végre működik!

Bio-Oil Bőrápoló Olaj ezt az olajat már egyébként is szerettem volna kipróbálni, úgyhogy ennek is nagyon örültem.

Batiste Cherry Dry Shampoo szeretem a Batiste száraz samponokat, de a sötét hajam miatt valószínűleg ezt elajándékozom.

CND SolarOil Kéz- és Körömápoló Olaj az utóbbi években telente mindig nagyon tré a körömágyam, szóval szeretem az ilyesmit kipróbálni, hátha beválik (eddig még 100%-os megoldást nem találtam).

Treaclemoon Marshmallow Heaven Kézkrém nálam a kézkrém bármikor jól jön, ennek az illata csodás, imádom, ha hamar be is szívódik, akkor jóban leszünk.

A többi terméket is szívesen kipróbálom, de a fentiek alapján nekem már jó vásár volt ez a doboz! :blush:

Pixit rendelt valaki?
Én azt most kihagytam.

2 Likes

Nem hagyott nyugodni az Uriage és a hétvégén megláttam, hogy a Pingvin patikának is van téli szépségcsomagja.
Első blikkre jobbnak tűnt mint a KM box, az Uriage testápolója ugyanúgy benne van meg egy csomó olyan dolog, amit szeretnék kipróbálni, így megrendeltem. Nagyon kíváncsi vagyok.
A Pixiboxon is gondolkodtam, de mindig lemaradok a rendelési időszakról és a Pixibox oldalán az értékeléseket nézve úgy látom, hogy elég vegyesek a vélemények a dobozokról, lehet jobban jövök ki, ha csak 1-1 terméket veszek meg belőlük.
Nem fizetnék elő ilyen szolgáltatásra emiatt, talán csak akkor ha lehet preferenciát beállítani termékre vagy márkára vonatkozóan.

Treaclemoon Marshmallow Heaven Kézkrém mennyire vált be neked?

1 Likes

Még nem próbáltam ki, mert van három másik kibontott kézkrémem jelenleg. :grinning:

1 Likes

Ismerős helyzet :smiley: végül is nem ezen fog múlni, hogy sikeresnek értékelem-e a dobozt, csak az ilyen túl illatos kézkrémekre nem reagál jól a bőröm sajnos.
Valószínűleg én sem fogok kipróbálni mindent elsőre pl. samponból is megvan bontva egy új és nem is hullik a hajam szerencsére.

1 Likes

Azt hiszem többségünk nem annyira dől be a boxoknak, mert alapból tudja vagy megtanulta :stuck_out_tongue: ,hogy nem tetszhet belőle minden és akkor már nem is éri meg.
Az első KM Beauty Boxot megvettem, mert régebben nagyon tetszett az ilyen “előfizetés”. Már nem tudom melyik volt, amire annyira vágytam, talán a Pixibag? Mindig neszesszerben küldték a bőrápoló és smink holmikat és nagyon hasznosnak/használhatónak tűntek. Perse egy bloggerinánál láttam. Szerencsére nehezen volt elérhető.
Szóval az első KM box kellett, mert milyen menő már és KM-es és minden… Ha jól emlékszem mindent elkentem belőle. Ezt is kipróbáltam és boldog voltam :slight_smile:
Aztán szórakozásból részt vettem a legutóbbi doboz játékán és megnyertem :smiley: Talán pont azért, mert nem vágytam rá, Fortuna hozzámvágta (mellesleg sok dologgal vagyok így az életben: mikor lemondok valamiről akkor esik be hozzám). Szuper ajándék volt!
DE, többet nem veszek, mert felesleges és csak a baj van a cuccok tárolásával még ha olyan hasznosak és szuperek is. Mire sorra kerülnek tönkre mennek. Családon belül pedig nem tudok ilyesmit ajándékozni.
Na, akkor rákérdezek a kulcstartós érmére, mert azt elajándékoztam a barinőmnek, mert tetszett neki. Remélem tudja használni :thinking:

3 Likes

Nekem a KM box még mindig behozta az árát. Pixit még csak 3-4 alkalommal vettem, de ezután már nem nagyon fogok, legfeljebb, ha a márkák érdekelni fognak.
Én talán leginkább a travel size méretek miatt szeretem ezeket a dobozokat, mert az elegendő méret ahhoz, hogy elvigyem utazásra, és ahhoz is, hogy lássam, mit tud. Egy egy alkalomra elég tasakos minta alapján nem lehet elődönteni, hogy működik-e az adott termék. Új (számomra új) termékek kipróbálására is jó.

Persze, értem a szempontjaidat és megértem miért jó és tetszik. Én azért érzem feleslegesnek, mert mindig van itthon több holmi, amit el kell használnom. Mellé még veszek egy boxot, amiben megint elhasználni valók jönnek, az nálam nem oké, csak halmoznék, a hörcsög üzemmódot meg ki akarom kapcsolni, lehetőleg minden területen :grin:
Ha utazol és ki akarsz próbálni kencéket, akkor szuperül megéri anyagilag (is).

1 Likes

Bárcsak lenne nálunk is BoxyCharm… KathleenLights unboxing videóit szoktam nézni és csomó jó cucc van benne ($100 feletti értékben, a box ára pedig $21). Asszem erre még várnunk kell… egy pár évezredet :slight_smile:

2 Likes

Én is ez után vágyakozom… bárcsak :smiley: eléggé megérné az árát