Beauty box tapasztalatok - szépségdobozok - előfizetések

Képzeljétek elfelejtettem lemondani az áprilisi LF beauty boxot, “nagyon örültem” mikor megláttam az automatikus levonást a paypal emailben…
Na de a lényeg, hogy még csak ma jött meg, ezért én már május elején reklamáltam, mert nem akartam elhinni, hogy az április 1-jén feladott csomag egy hónap alatt nem ér ide. Végülis kaptam refundot, nagyon örültem, mert eleve nem is tetszett a box tartalma, és reménykedtem, hogy ideért, csak visszaküldték esetleg.
Erre a barátom ma átvette…

1 Likes

Remélem a GoT palettám nem ennyi idő alatt fog ideérni.
Posta hozza tőlük a csomagokat vagy futár?

Előző box két hét alatt ért ide, ezért gondoltam, hogy elveszett. Postás hozta.

Annyit még kibírok. Köszi.

Jön az új KM box pénteken. Nekem egyelőre tetszik, szerintem fogok rendelni :slight_smile:

3 Likes

Nekem is tetszik, eleve használunk Signal fogkremet (a kókuszosat), Carmexet, illetve még 2-3 dolgot belőle szóval látatlanban is megéri megvennem.

1 Likes

Én tuti megveszem ezt a boxot is. Az eddigieket is szerettem, az első kivételével mind megvan. Amúgy is kell rendelnem egy-két dolgot. Már várom, hogy nálam legyen.

1 Likes

Nekem a krémmánia dobozzal kapcsolatban felemás érzéseim vannak. Szuper, hogy kiemelkedő ár-érték arányban a doboz, de nem tudom meglesz-e a “hűha” élmény. Hiába jó az ára, lássuk be ritkán vásárolok azért egy ilyen dobozt, hogy legyen egy új fogkrémem vagy tusfürdőm. Akkor inkább bemegyek a boltba, és leveszem a polcról azt ami nekem tetszik.
Viszont örülök, hogy van benne olyan márka, amit nem ismerek , vagy kicsit nehezebb beszerezni (terhes otthon ülő nők mellett nem tobzódnak az avon és oriflame tanácsadónők :sweat_smile:).
Egyébként a péntek az a jövő hét péntek, ugye?

1 Likes

A márciusit én is imádtam, nagyon megérte, termékeket napi szinten használom is.

1 Likes

Én is nagyon szeretem a lookfantasticot! De tél végén írtam egy listát, amin szám szerint rögzítettem, miből mennyi termékem van. Eléggé megdöbbentem. Úgy éreztem nincs épeszű magyarázatom arra, miért rendeljek több beauty boxot, mikor 7 bontatlan hidratáló és 5 lemosó várja otthon, hogy megkezdjem…
Az áprilisi dobozt egyébként én szúrtam el, mert azt tényleg meg szerettem volna rendelni, de mire eldöntöttem, már csak a májusi volt elérhető… :disappointed_relieved:

1 Likes

Apropó: Nem előfizetéses, hanem szintén alkalomszerűen rendelhető az asos box. Az aktuális linkje, ha bárkit érdekel:

2 Likes

Igen, 17-e :slight_smile:

Valószínű én is megveszem, de inkább csak amiatt, hogy ez lenne az első KM boxom és a doboz dizájnja is tetszik, de valahogy a termékek miatt nem vagyok izgatott, ettől függetlenül tényleg jó márkákat válogattak össze.

1 Likes

Én kaptam emailt, elvileg ma szállítják a KM Boxot. Van akinek már megérkezett?

1 Likes

Én is kaptam :slight_smile: Dél és 1 közt szokott felénk járni az MPL.

1 Likes

Nekem már megjött, szerintem szuper, egy valamit kivéve, annak még szokni kell az illatát. :smiley:

2 Likes

O_o… Jajj ez nagyon gyanús hogy az emlegetett arcpermet!

Nem :slight_smile:

mitírjakmég20k

1 Likes

Ah úgy megkérdezném mik vannak benne, de uralkodok magamon és kibírok 1-2 órát :smiley::smiley::smiley:

1 Likes

Nem mondom meg! :rofl::rofl:

Legyen meglepi, az úgy jó! :wink:

2 Likes