Akciók - tudsz róla?

4500 Ft felett ingyenes szállítás a Pinkpandán. Promóciós kód: INSTAGRAM

2 Likes

Látod, csak kérned kellett.:slight_smile:

1 Likes

Azta, pont most mikor annyira szeretted volna :star_struck: tök jó!

1 Likes

El sem akartam hinni mikor megláttam :sweat_smile: Persze az egyik dolog nincs amit szerettem volna (Nyx Taupe pirosító)

Douglas webshopban 40%-al olcsóbban lehet megvenni a MAC Prep + Prime Fix+ fixálóját :wink:

3 Likes

Egyébként a Fix+ tulajdonképpen mire jó?
Egy MAC rendelésemet elrontották, és egy travel size krém helyett egy teljes kiszerelésű Fix+ -t küldtek.
De nekem valahogy szürke ló ez a termék.
Primernek nem tudom használni, nekem ahhoz kevés. Arra jó, ha poros az összhatás, bár szerintem ahhoz nem eléggé finom a permete, illetve a megfelelő alapozó+púder kombóval szerintem ez elég ritka. Én különösebb fixáló hatását sem éreztem.

Pláne mióta megvettem az UD All nightert, mert az tényleg fixál, ráadásul szépen egybeolvasztja a sminket.
A Fix±t leginkább ecset nedvesítésre használom, de arra meg eléggé pazarlásnak tűnik.

Ti mire használjátok és hogyan? :thinking:

Fixáló hatása egyáltalán nincs, sőt, én akkor használom, ha tudom, hogy néhány órácskánál tovább nem lesz rajtam a smink, mintha meglazítaná a sminket (nekem). A nevét emiatt nem értem mondjuk.
Az egész arcomat nem szoktam vele befújni, mert nekem hagy mindig, mindenhogyan egy réteget, amitől a T zónám még a szokásosnál is hamarabb kezd el fényleni. Viszont egy dologra nagyon-nagyon jó: amikor már mindennel végeztem, a Beauty Blendert befújom vele, jól megnyomkodom és átgörgetem a T zóna kivételével mindenhol. Egyrészt ahogyan mondod is, a poros hatást elveszi, másrészt úgy vettem észre, hogy sokkal intenzívebbé teszi a pirosítót és a highlightert, ott a pofin nagyon szépen dolgozik ezzel a technikával. Nyomkodni is szoktam ugyanezt a területet, tényleg olyan szép lesz utána. Simán lehet élni nélküle egyébként. (És az is igaz, hogy sima vízzel nem próbáltam ezt, lehet, ugyanazt tudná.)

1 Likes

Nekem egy utazó kiszerelés volt meg belőle. Elfújkáltam, de leginkább abban láttam hasznát, amikor rápermeteztem az ecsetre és úgy vittem fel fényes szemfestéket. Az alján még lötyög pár csepp, mert már sugárban lövell ki és annyira nem tesz jót a sminknek.

1 Likes

Köszi, ezt majd kipróbálom, mert az All nightert azért nem akarom sima hétköznapokon használni…

Igen, a fényes szemfestékhez tényleg szuper. De erre a célra szerintem egy olcsóbb setting spray is megteszi. Bár nekem még rengeteg van a Fix+ -ból.
De ezek szerint nem csak én érzem valahogy feleslegesnek ezt a terméket.

Lehet, hogy régebben, amikor még kevesebb márka még kevesebb terméke volt elérhető, akkor lett nagy sztár…

1 Likes

Az ára miatt, vagy miért?

1 Likes

plusz marketing… Rengeten reklám volt róla, influencerekkel is stb.

Hálistennek ebből a szórásból kimaradtam.:slight_smile: Engem úgy en bloc nem tud megmozgatni a márka, a Liptensityket kivéve…
Na, jó, a Lunar New Year limitált kollekciós, piros ecsetüknél megdobbant a szívem, de az ecset-lélektani határomon túl van (szerencsére).

1 Likes

Ha már itt tartunk, akkor tudnátok mondani olyan fixálókat, amik nektek beváltak? Lassan elfogy a mostani és szeretnék kipróbálni mást is.

@anon634695 Hűha, én pont a fixáló hatása miatt vettem meg, bár most fogom először kipróbálni. Olvastam azért ezzel kapcsolatban jó véleményeket is, szóval azért reménykedem :slight_smile:

@macooka én a Catrice fixálóit próbáltam mostanában:
https://kremmania.hu/kremek/catrice-prime-and-fine-anti-shine-fixing-spray
https://kremmania.hu/kremek/catrice-prime-and-fine-multitalent-fixalo-spray

Nekem ez a kettő mondhatni, hogy bevált, bár óriási csodát nem csinál, felfrissíti az arcod, és szebb lesz az összkép. Az én sminkem nem lesz sokkal tartósabb tőle, ettől függetlenül összességében szerintem jó kis termék.
A lilának kicsit erős illata van, ez lehet valaki számára zavaró, de hamar elillan :slightly_smiling_face:

Nem, csak hétköznap nem akarom annyira tartósítani a sminket. Meg legtöbbször csak BB-krémet, vagy a Catrice tinted mousse-t használom, ezekhez azért feleslegesnek tartom. :slightly_smiling_face:

Az ára annyira nem vészes, asszem 18 fontért vettem a reptéren a 118 ml-est, ami nem kevés, de tényleg szeretem, és a primer potionnal ellentétben ez legalább tényleg működik. :smiley:

Jó cucc lehet, a denat. alkohol miatt nem merem kipróbálni.
Nekem egyébként továbbra is szuperál a Primer Potion, amióta átlapátoltam egy kis tégelybe. Szerintem megéri kipróbálni.:wink:
Kicsit nevettem magamban, hogy a GOT-os sminkcuccokat már elkezdték promotálni, holott csak áprilisban jelennek meg… hooool van az még!:rofl:

1 Likes

Az az érdekes, hogy egyébként én sem bírom az alkoholos cuccokat, tonikot volt, hogy dobtam is már ki miatta. De ez nem okoz gondot. Igazából nem is tudtam, hogy van benne, csak kitaláltam, hogy márpedig én ilyet fogok venni a londoni utunkon. Lehet, hogy mivel már addigra van az arcomon arckrém, primer, alapozó, púder, ezért nem bántja már az alkohol a bőröm, nem tudom. :smiley:

Ó, mi már elkezdtük újra nézni a korábbi évadokat, felkészülés gyanánt. :grinning: