Akciók - tudsz róla?

Meg mivel porlaszt, gondolom, nem olyan magas a koncentrációja, mint pl. egy tonikban. De nekem ez a mumus összetevő, úgyhogy kerülöm.
Elképzeltem, hogy harci sminkben ülsz a tévé előtt, összekombináltam a promó (kék szemsminkes) képet veled.:slight_smile: (Nem bántásból, csak hirtelen ez jelent meg előttem.)

2 Likes

Nem bántás, simán meg is csinálnám. :joy::joy::joy:
Djamin Rawadi GoT koncertjén is Stark pólóban voltam, a Harry Potter mozinapra meg arany-bordó (griffendél) szemsminket csináltam. :joy:

(A 43 csak egy szám. :smiley:)

4 Likes

Köszi, ki fogom próbálni, ennyit mindenképp megér :slight_smile:

Mi is voltunk fiammal HP mozinappon :slight_smile:
Alig várjuk a következőt :slight_smile:

1 Likes

Biztos nagyon szép volt.:slight_smile: Sokkal jobb ez az életöröm-hozzáállás, mint a fásult begyöpösödés.

2 Likes

Hát az az igazság, régen sokkal jobban meg akartam felelni másoknak. De egy ideje már nem akarok senkinek, csak magamnak. Amikor 40 lettem, rájöttem, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy azon gondolkodjam, mások mit gondolnak rólam. Az pont elég, ha én jól érzem magam a bőrömben. :blush:

6 Likes

Jaj, azon dolgozom, hogy ezt a hozzáállást elsajátítsam, de nem kis munka…

2 Likes

Ne is mond, én is nagyon vártam, de sajnos pont akkor lesz vidéken a 25 éves gimis osztálytalálkozónk, ami már október óta szerveződik. :roll_eyes:

1 Likes

A korral jön, ne aggódj! :slight_smile:

1 Likes

Háát, azért jó lenne minél hamarabb elengedni bizonyos dolgokat. Az élénk smink okozta sokk sokat segít ebben.:smiley:

2 Likes

Ó sajnálom :frowning: Murphy bácsi sojszor így rendezi a dolgokat :frowning: De a találkozó is biztos jó lesz :slight_smile:

1 Likes

Érdekes ezeket olvasni, nekem a Fix+ elsőre hatalmas szerelem lett. Előtte Nyx setting sprayt használtam, de az valahogy nem mosta egybe a dolgokat, és a szaga is kicsit fura. A Fix+ viszont nekem nagyon szép végeredményt ad, és tartósít is.

1 Likes

Nagyon szuper volt most a DM kedvences doboz!
Mondjuk annyira nem szépségápolás (ezt tudtam), ezek voltak benne:
Coccolino Intense öblítő (ezt valószínűleg tesómnak adom, én a szárítógép miatt öblítőt nem használok)
Denkmit nedves törlőkendő duopack, dobozzal
Herbow mosógép méregtelenítő - a nevén röhögtem egy jót, de elvileg mosógép tisztító, az meg jól jön bármikor
Jar mosogatószer
Profissimo tisztítógyurma billentyűzethez
Illatmécses kezdőkészlet plusz két féle illatú illatpárna (vanília és tropical)
Sanytol fertőtlenítő mosószer adalék
Cibi uzsonnás kendő, belül vízhatlan, nagyon tetszik.

Megérkezett már múlt héten, csak azóta nem dolgoztam.

IMG_20190226_140333

IMG_20190226_140403

3 Likes

A tisztítógyurmát hogy kell elképzelni, hogyan működik?

Leginkább sehogy :smiley:

Kipróbáltam, olyan mint a slime (legalábbis gondolom, mert szerencsére a gyerekeim nincsenek rákattanva). Belemegy a billentyűzet közé, és a kettő közötti port felszedi. Kicsit olyan nesze semmi, fogd meg jól.

1 Likes

Pedig az elv jól hangzik. Annyira utálom, hogy a billentyűk oldala hótt por, brrr.

1 Likes

Kikapcsolt állapotban szoktam néhanapján nagytakarítást végezni a gépen. Micellás vizes kendővel nagyon-nagyon alaposan, hosszasan takarítom. Több kendő is elmegy, viszont sokkal jobb, mintha papírtörlővel csinálnám, mert nem szöszöl. Fertőtlenítés céljából pedig dettolos papírtörlőkendő nagyon-nagyon átitatva, hogy ne szöszöljön.

4 Likes

Holnap este 19 órától Colourpop free shipping! :scream: Pedig kb évente 2x szokott lenni és már karácsony előtt is volt egymás után 2x, érdekes…

3 Likes

Óó ne, attól tartok rendelnem kell :joy:
Pedig megfogadtam, hogy most nem, mert van mindenem :roll_eyes:

Jajj, én kb másfél hete rendeltem :expressionless: Mindegy, legalább volt kuponom meg volt épp készleten amit szerettem volna :slight_smile: (Ja, de ez nem jelent semmit, ettől függetlenül lehet, hogy rendelek még egyszer :joy:)