Akciók - tudsz róla?

Meg is nèzem. Olyan régóta vágyok a Citron nevű monóra (vagy a CP Telepathyra)

1 Likes

Február 14-ig a Pupában -30% MINDENRE!

Kiegészítés: csak törzsvásárlói kártyával.

Lányok a space.nk oldalán a becca ocean jewelry highlighter paletta 21 font 40 helyett + 60 fonttól 15 font kedvezmény van, vagyis 16 font 19 eur lenne kb 5700 ft az ára.( foxposttal 6000)Érdekelne valakit , áprilisi foxpostos feladással mert akkor rendelnék 3 db- ot és 2 -re keresnék vevőt :star_struck:

Juvia’s Place -30% és még -10% LOVE kóddal!

2 Likes

Hű de jó, melyik oldalon?

Közben megtaláltam :slight_smile:

1 Likes

Köszönjük az infót :slight_smile:
Az oldallal kapcsolatban miket érdemes tudni? Olyan suta vagyok ehhez még SOHA nem rendeltem külföldi honlapról semmit. Tudnátok ebben segíteni, akik már tapasztaltak? Nagyon szeretnék egy Magic mini palettát :slight_smile:

A száll. ktg 10,5 USD. Úgy rendelj, hogy alatta maradj a vámmentes árnak (kb. 25 USD), tehát a paletta árához add hozzá a száll. ktg-et.
Lehet Paypallel fizetni.
A posta fogja kiszállítani, addig a visszaigazoló e-mailben kapott trackinggel tudod követni a csomagot. Jó esetben becsengetnek, rosszabb esetben értesítőt kapsz, amin viszont már egy másik azonosítószám lesz, m a posta sajátot ad neki. Szóval kicsit résen kell lenni.

1 Likes

A szállítással kapcsolatban ma rájöttem valamire. :smiley:

Ha a Magyarországra érkezés után a Juvia’s által küldött fuvarlevélszámra a magyar DHL oldalon is rákeresel, akkor ott ugyanazok az adatok jönnek ki, mint amikor a nemzetközi oldalon keresel. DE! A magyar oldalon lesz egy olyan is, hogy “további küldeményadatok”. Ha erre kattintunk, akkor többek között lesz egy ilyen is: “Helyi nyomonkövetési szám2” .
Ennek magyarázata: 2. Helyi nyomonkövetési szám: A kézbesítést végz? szolgáltató nyomonkövetési száma. Vagy a kézbesítési szolgáltató nyomonkövetési weboldalára mutató hivatkozás szerepel itt, vagy pedig ezt a nyomonkövetési számot bemásolhatja a helyi kézbesítési szolgáltatója (általában az állami posta) weboldalára az esetleges további nyomonkövetési eseményekhez.
És tényleg, azzal a számmal lehet nyomon követni a Magyar Posta oldalán (így láttam én is ma, hogy ma reggel került a helyi postánkra). :slight_smile:

Kiegészítés, a nemzetközi DHL oldalon is fenn van a magyar követési szám, így: " Delivery by Postal provider: "

@anon46483502, minden úgy van, ahogy Amadea írta. Még annyi, hogy én január 31-én rendeltem, az lesz remélhetőleg kézben holnap, tehá másfél-két hét szállítással lehet számolni.

2 Likes

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek lányok :slight_smile:

1 Likes

De jó, köszi, hogy megtaláltad!

1 Likes

Cultbeauty-n 20% kedvezmény van egy csomó palettára :slight_smile: Morphe, Zoeva, LimeCrime, stb. :slight_smile:

2 Likes

Zoeva En Taupe kinézve, annyira szép :heart_eyes: De az £5 szállítás nem tetszik, szóval még várok valami még jobb akcióra :stuck_out_tongue:

Az En Taupe palettát sikerült leütnöm KM zsibin. Nagyon szééép!

1 Likes

Miért éri meg innen rendelni? Nézegettem a Cosrx termékeket, egy-kettőre rákerestem ebayen is és annyiba kerülnek vagy még kevesebbe, mint jolse-nál akciósan, ráadásul utóbbinál még a szállításnak is van költsége. Ha meg túl sokat rendel az ember, akkor hipp-hopp fennakad a vámon.
Bocsi, nem kötekedésnek szánom, tényleg érdekel, mert sok helyen olvastam már erről a webshopról.

1 Likes

BHCosmetics oldalán még 18 órán keresztül 15$ felett free shipping van. Ráadásul vannak akciók is, sőt még egy-egy termék mellé ajándék is jár. Ja, és 30$ felett Moroccan Sunset paletta is ajándék. Minden akció összevonható.
Sokáig agyaltam, de végül vettem egy Aurora Lights palettát, ami mellé ajándékba járt egy Royal Affair ecsetszett. :slight_smile: 17,85$ért szerintem nem volt rossz vétel :slight_smile:

1 Likes

Nagyon szép az a paletta (és a Galaxy chic is)! Jó vétel volt szerintem is! Én még nem próbáltam BHCosmetics ecsetet, de jókat hallottam róluk.
Ááá, olyan jó akciók vannak most (ma kaptam e-mailt, hogy a Kikonál bizonyos összeg felett ingyen szállítanak), de én már nem vásárolhatok!!!

Sikerült valakinek DM kedvences dobozt rendelni?
Nekem elvileg igen, bár még várom a visszaigazolást.
Bocs, hogy nem írtam ide, de elfelejtkeztem róla, viszont pont akkor láttam meg a linket a Facebookon, amikor megnyitották.

Ú, erről valahogy teljesen megfeledkeztem én is!

Csak ma (feb.19.) 10% kedvezmény a maccosmetics.hu-n a LOVELASHES kóddal spirálra, műszempilla(ragasztó)ra.