Akciók - tudsz róla?

Bárcsak lenne egy taupe/mauve jellegű palettájuk, rendelném is egyből :confused: Nekem már elég volt a meleg tónusú palettákból :smiley: Most néztem milyen jó árban vannak még akció nélkül is.

Hátha majd lesz.:slight_smile: Vagy ha kevernéd mondjuk a The Douce-t egy visszafogottabb palettával?

Nagyon szép ez a The Douce, de nekem kapásból 3 szín kiesik, egy további pedig tuti hogy benne van a Jaclyn Hill-ben (tudom, hogy nem teljesen ugyanaz, de na értitek :slight_smile:). Most tavaszig/tavaszra várok, hátha kiad valamelyik márka ilyen jellegű palettát. ColourPop is meglephetne :smiley:

1 Likes

Ez nem annyira akció, de 75 euró feletti vásárlásnál ajándék Warm Spectrum paletta jár Zoeva-nál. Hátha valaki pont most ruházna be új ecsetkészletre vagy valami :smiley: Nem túl izgik a színei, de azért szép.

A L.O.V. termekekre most 50% kedvezmeny van a Bipa uzleteiben Ausztriaban.

Az osztak Douglas webshopbol nem csak osztak lakcimekre lehet rendelni, hanem ingyenes szallitassal a Douglas uzleteibe is Ausztriaba. Ha esetleg kiruccannatok… . Szemelyivel lehet atvenni a rendelest, 1-3 munkanap alatt az uzletben van es 2 het van ra, hogy elmenj erte. Van pl. Hourglass itt a webshopban, de Becca es tarsai is, sokfele termek ami otthon meg nincs. A DGL-WIN-15 koddal levonnak 15%-ot a rendelesbol (akcios termekekre nem ervenyes) januar 31-ig.

/Megeri egy boltban kivaltani a torzsvasarloi kartyat is ami 7€ (ha van kinti cimed, mert oda kuldik a muanyag kartyat, helyben egy papirt adnak), mert 5% kedvezmeny mindig a nem akcios dolgokra es a szuletesnapodon kuldenek egy 10€-os kupont is. A hirlevelre feliratkozva ertesitenek a kedvezmenyekrol, gyakran van 20-25% kedvezmeny sminkre, borapolasra vagy hajapolokra, parfumre, neha postaznak dragabb termekmintakat tesztelesre/.

2 Likes

40% kedvezménnyel kapható:

1 Likes

Douglasshop.hu-n -25% az alapozók árából jan.21-23. között !

1 Likes

Ma ingyen szállítás van a MAC-nél, MACFREE kóddal.

A milanicosmetics.hu oldalon kiárusítás van, azt írják,megszűnnek, mert a Milani megváltoztatja az európai forgalmazás rendszerét.
-40% mindenre, és bár elég drága volt a magyar oldal, így azért versenyképes áron van. Pl. a baked blush Beauty Bayen 11 euró, a magyar oldalon 2332 Ft.

Mindig ki szerettem volna próbálni a pirositóikat, úgyhogy most rendeltem.

Hármat :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

4 Likes

Nekem is három van, bár főleg a Luminosót használom.

1 Likes

Sokat vacilláltam, hogy melyik legyen, végül én ezt a hármat rendeltem (Romantic rose, Berry amore, Coral beams)
:


Mostanában szeretem kevergetni a pirosítókat, és ez praktikusnak is tűnik.

Illetve tavaly egész nyáron korall színű rúzst szerettem volna venni, de sehol sem találtam, úgyhogy most rendeltem egyet (Coral addict), kíváncsi leszek rá, hogyan fog állni. Van pár trópusi mintás ruhám, azokhoz gondoltam.

3 Likes

jujjjj, egyik szebb, mint a másik. A korall rúzst meg egyenesen imádom:). Használd őket majd egészséggel. Idén úgyis a korall az év színe.

1 Likes

Még január van.

Csak úgy megjegyzem… :smiley:

1 Likes

:D:D nem-nem van nekem korallom é nagyon szeretem:
https://www.google.com/search?q=the+body+shop+matte+lip+liquid+-+10+cali+gerbera+review&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiQqoTb2JXgAhUP-YUKHT6_C6sQ_AUIDigB&biw=1368&bih=657#imgrc=RfFVsWrI4GKb6M:

1 Likes

Ó, nagyon szép, e mellé én sem vennék. :slight_smile:

1 Likes

És nagyon elégedett vagyok vele. Tervezek majd még ilyen rúzst venni, mert nagyon kényelmes viselet. De ez a legjobb szín, és pont nekem való.

Megkezdődött az essence/Catrice kiárusítás. Nem biztos, hogy ma, de én ma találkoztam csak vele. Rúzsfanatikusok kincseket találhatnak a Catrice háza táján :slightly_smiling_face:

1 Likes

Jövő hét szombaton Müller szombat. - 15% mindenre

3 Likes

Köszönet az infóért, már nagyon vártam.

1 Likes

PinkPandán -20% bizonyos Nablákra (monókat, rúzsokat láttam).

1 Likes