Akciók - tudsz róla?

Bocsi, hulyen fogalmaztam, pont most akartam javítani.
Úgy értem, hogy már nem tudok úgy rendelni, hogy a karácsonyi szettel együtt legyen a 3 db rúzs ajándékba. Pedig az előbb engedte, de most eltűnt a kosárból… Ki is van írva ugye, hogy szetteknél nem érvényes a 3 db ingyen rúzs

A revitalizáló bőrápoló szettet tettem a kosárba 33900), mellé betette a rúzs szettet és le is vonta a 15%-ot, így 28850 lett a vége.

Megnéznéd,hogy nálad még működik.e? Én hiába próbálom nálam nem rakja a kosárba szetteknél a 3 rúzst :frowning:

Igen, sőt a fizetés előtt még figyelmeztetett arra is, hogy válsszak mintát, így most 3 db termék van a kosaramban.

Sikerült, megrendeltem ezt is! :blush: köszi

És mi került most a rúzsok mellé? :slight_smile:

Csak azzal működött amit te választottál (revitalizáló bőrápoló szett), más ajándékszettel nem működik :thinking: :slight_smile:

Ez már izgalmasabb, mint egy keresztrejtvény. Én feladom, mármint, hogy megértsem, hogy mi működik és mi nem az EL oldalán… Mert mintha majdnem minden másként működne, mint ahogyan írták. Na ez jó kis kaland volt! :roll_eyes:

1 Likes

Az biztos! Jó kis kaland :sweat_smile::hugs::blush:

A Nars eu oldalán 20% kedvezmény és free shipping a FRIENDS18 kóddal dec. 17-ig!

2 Likes

:gift: Kezdődnek az akciók…
https://eu.feelunique.com/

:gift:A benefit is “becsatlakozott”:
https://www.benefitcosmetics.com/uk/en-gb/cart

Pupánál akár 50% kedvezmény.
Juvia’s Place honlapján 50% + 10% kóddal (pl. JUVIAS).

1 Likes

Tarte 50 bis 70 % leárazás

1 Likes

:heartpulse: A Douglas-ban a karácsonyi ajándékcsomagokat 30% kedvezménnyel lehet megvásárolni! Ez sajnos nem az összes csomagra érvényes, de január 7-től újabb akció lesz, érdemes lesz benézni.

1 Likes

DM-ben pedig féláron lehet ajándékcsomagokat venni, de már ma is eléggé ki volt fosztva, gondolom tegnap kezdődött.

4 Likes

Kell a púder webshopban és üzletben is 20% kedvezmény mindenre jövő szombatig. :slight_smile:

Most voltam a Rossmannban, elég sok arcápoló termék akciós.

Vettem pl. Isana Q10 SPF30 hidratálót, és csak 674 forint volt. Igaz, 40 évig ajánlják, de nekem most inkább a 30-as fényvédő volt a lényeges, meg hogy valamennyit hidratáljon. Meg egyébként sem gondolom, hogy már az 50-es korosztálynak készült krémeket kéne használnom, amúgy is rákenek még egy csomó mindent a fejemre, nem önmagában a nappali hidratálótól várom a csodát.

Most a Vollarét használom, és eléggé kukacosodik :frowning:. Smink mentes napokon még elmegy, de sajnos a primerrel és minden egyébbel is összevész, még fél óra múlva is.

Ingyér szállítás a Cultbeautyn!

2 Likes

20% kedvezmény a Juvia’s Place honlapján!

1 Likes