Akciók - tudsz róla?

Jaj ne :smiley: Nemrég érkezett meg egy paletta tőlük, és instant szerelem, fantasztikus pigmentáltság, gyönyörű színek.

Nekem is nemrég, a Give it to me straight palettát rendeltem meg :slightly_smiling_face: Tegnap az ajaktermékeiket nézegettem, de szerencsére nem tudtam választani :joy: Mert amúgy ritkán használok a számra mást ajakápolón kívül, ezért részben félek, hogy csak a szekrényben végeznék a kincsek :slightly_smiling_face: Meg még a Disney designer kollekció birizgálja a fantáziámat hihetetlen módon…

Dec. 15-16: Rossmannban minden dekorkozmetikára 25% kedvezmény lesz.

3 Likes

A Tarte weboldalán free shipping van, valamint kedvezmények is.

Az Estée Lauder weboldalán 24.000 Forint feletti vásárlásnál 3 teljes kiszerelésű rúzst adnak ajándékba. Tegnap rendeltem.

1 Likes

Ez valamelyik külföldi EL oldalon van? A magyaron más akciókat látok. :thinking:

Közben megtaláltam. Mármint nem kiírva a weboldalon, hanem amikor a kosárba helyeztem az összeghatár feletti terméket, megjelent, mit ajándék. Hát elég érdekes marketing fogás, hogy nem is láttatják…

És vásároltál tőlük? :slight_smile:

Egyébként az EL facebookos oldalán láttam, mint hirdetést :slight_smile:

Nagyon jó az ajánlat… Milyen árnyalatú rúzsok vannak a szettben, esetleg ott kiírták?

Screenshot_20181208-211227_Facebook

Én rendeltem. Remélem élőben is szépek lesznek.

1 Likes

Egészen biztos. És így már tényleg nagyon meg is éri. Kár, hogy szettekből nem lehet választani.

Képzeld, betettem a kosárba egy szettet, és így is ott van ugyanúgy az ajándék. Ezt nem is értem.

Igen azt én is sajnáltam :frowning:
Fogsz rendelni? :slight_smile: én egy rebel rose árnyalatú arcpirosítót rendeltem és egy szempillaspirált ( aminek sok értelme nem lesz, mert müszempilláim vannak :sweat:) de, szinte mindent kifosztottak…

Én is beraktam tegnap egy csomó szetett, de nekem eltüntek az ajándékok

Az egy szép árnyalat, nekem is megvan :slight_smile:

1 Likes

Ez érdekes. Mivel még soha nem vásároltam online tőlük, még a welcome15 kódot is beírtam és azt is elfogadta. ???

Hmm ez érdekes. Lehet újra rendelek! :joy::joy:

Nekem is hozzá adta a kosárhoz. Azt hiszem újra rendelek XD

Sajnos már nem elérhető szettben a 3 rúzs :frowning: próbáltam. :confused:

Tegnap még volt 3 db-os rúzsból szett is?