Akciók - tudsz róla?

Nem merem megnézni a KAP honlapját.:’)

1 Likes

A KAP-ra most tényleg megéri, sosem szoktak 30-40%-os akciót tartani, meg is lepődtem rajta nagyon. Colourpopra meg már régóta fáj a szívem, azt hiszem ez kész anyagi csőd lesz. Párom lehet ki fog akadni kicsit :joy:

1 Likes

A KAP rúzsait egyébként én imádom, a színek, a textúra, minden nagyon jó szerintem. (Persze, ha szereted a “hagyományos” rúzsokat.) Nagyon tudom ajánlani. :smiley:

2 Likes

Feelunique-n is van néhány 40%-os ABH.

1 Likes

Én ezeket próbáltam a KAP-tól:
alapozó ecset: ugyanolyan jó minőség mint a Sigma F80 bár én ugye a blendereket jobban preferálom
blender: nekem hatalmas csalódás
2 db rúzs (Julia és Pink Truffle) imádom őket, nagyon krémesek, pigmentáltak, és viszonylag tartósak is
cukros ajakradír: tégelyes, emiatt nem annyira szeretem de egyébként hatékony cucc

Én sajnos most nem költhetek semmire, de az ajakkontúr ceruzáikkal nagyon szemezek. Thegreensophia videójában láttam, erősen dörzsölte a kézfejét és meg sem moccant rajta a szín. Amit még szívesen beszereznék az a primer és a sminkfixáló spray.

2 Likes

Colourpopnál meghosszabbították a free shippinget és még 30% kedvezményt is adnak az ajaktermékekre.

1 Likes

Biztosan várják, hogy rendeljek! :smiley:

3 Likes

A blenderért mindenki odavan, de valójában nekem sem az igazi. :confused:
Én üzletnyitáskor vettem primert és sminkfixálót, azóta tesztelgetem őket. A fixálót kellemes használni, de én inkább sminkelés előtt, arcápolás részeként használom és nagyon megszerettem.
A primerrel vegyesek a tapasztalataim, még nem tudtam eldönteni, hogy szereti-e a bőröm. Kicsit mintha eltömítené a pórusaimat (kombinált bőröm van), ezért még tesztelem.

1 Likes

A primer mennyire mattít? Nekem talán azon buknak meg általában a primerek.

Deciem Black Friday megkezdődött. Hihetetlen kedvezmények vannak NIOD termékekre is, bár összességében nem sok dolgot áraztak le, de azokat nagyon :smiley:

1 Likes

K%C3%A9pkiv%C3%A1g%C3%A1s

3 Likes

Mattítónak nem nevezném, de különösebben nem is fénylik tőle a bőröm, mint egy zsírosbödön. Viszont ha rákerül az alapozó, nem nagyon látom a különbséget a használatával. És pont az lenne a lényege a primernek, hogy szebben, egységesebben mutat rajta az alapozó. :smiley: Hidratáló krémnek nevezném inkább, ami egyébként ígéretéhez híven tényleg hamar beszívódik.

MAC: image

Köszi a tapasztalatod! Végül azt nem rendeltem meg, mert egyrészt rájöttem, hogy így is elég sok primerem van otthon, másrészt volt Melrose árnyalatban rúzs, ami a hét elején még out of stock volt, úgyhogy inkább azt rendeltem meg, mert azzal egy ideje már szemezek.

1 Likes

Az abh szettet hajnali 3kor lehetett megvenni. -infó az őrült sminkmániás ismiktől.Én olyankor alszom…:drooling_face:

2 Likes

Fennmaradtak, vagy ők is olvasták valahol? Nincs az a cucc, amiért felkelnék hajnal háromkor.

2 Likes

A rúzs mindenképpen jó választás szerintem, tetszeni fog. :smiley:

1 Likes

@Amadea fent maradtak , ezért írtam,hogy "picit őrültek":rofl:

Hm, akkor az őrültségnek is vannak fokozatai.:smiley: Már magamról is azt gondolom, hogy kicsit túlzásba viszem ezt a hobbit (mindegyikkel ez van, aztán beállnak egy normál szintre, csak győzzem kivárni), de megnyugtató, hogy van “lejjebb” is.:D:D

1 Likes

Colourpopnál megint free shipping van, és adventi kalendárium jelleggel minden nap más akcióval készülnek: https://colourpop.com/pages/holiday-calendar

1 Likes