Akciók - tudsz róla?

Vagy azoknak jó, akik meg tudnak rajta osztozni.

1 Likes

De azoknak lehet a legjobb, akik majd a limitált időben le is tudnak rá csapni. :four_leaf_clover:
Ha jól gondolom, nem egész napos lehetőség lesz…

A kiírás valóban ezt sugallja… mondjuk, meglepődnék, ha lenne olyan, akinek egy ABH palettája sincs még.:slight_smile: Mármint az akciót figyelők között.

És itt láthatjuk a 4:1-ben swatch-okat is:

1 Likes

:drum: Thanksgiving sale a yesstyle-on, akár 60+12%-os akciókkal a kedvelt koreai termékekből is:

Hááát, nem estem hasra se a Cultbeauty, se a Feelunique akciós kínálatától…

1 Likes

A Zoeva saját honlapján -25% kedvezmény van (de BeautyBayen is van egy csomó akciós dolog a márkától), 23-ától, péntektől.
A Pupánál 50%-os kedvesség is van, online és a boltokban egyaránt.

Lehet, hogy érdemesebb most is a karácsony utáni napokra várni, tavaly nagyon jó akciók voltak. Egy 30%-os akció egyáltalán nem hoz lázba, a bankkártyám ilyenkor még egyáltalán nincs veszélyben… :checkered_flag:

1 Likes

Jó neked, én bűnbe estem. :joy: Mondjuk jobban örültem volna, ha cult beauty-n többféle akció van, de még így is megérte, legalábbis most úgy érzem. :smiley:

1 Likes

Milyen akciók voltak tavaly? :slight_smile:

Colourpop free international worlwide shipping 24 órán át!
com
:heart_eyes: :heart_eyes:

3 Likes

Szolid és mértékletes vásárló voltál.:slight_smile:

Te rendelsz valamit?
Én is gondolkodtam, de nem tudok választani a Chasing Rainbows és a Perception paletták között. :thinking:
Pedig nem ismerem a márkát, jó lenne kipróbálni.

Ok, meggondoltam magam. Most kaptam e-mailt, a Kell a púdernél 40% kedvezmény lesz az ecsetekre (minden másra pedig 30%), inkább arra költök. :slightly_smiling_face:

1 Likes

:smiley: Hát igen, meg kell gondolni, mire költsünk.
Én imádom a palettáikat, nagyon pigmentáltak, ár-érték arányban szuperek. És az USA-ban gyártják.

Beautybay 40% kedvezmény ABH highlighterekre!!

Ennyire jók a KAP ecsetei? A többi terméküket próbáltad már?

Szerintem igen, nekem nagyon beváltak. Igaz, csak a szemre való ecsetek vannak meg (sőt a nagy satírból és a kúpból 2-2), de azokat annyira szeretem, hogy leggyakrabban azokat használom egy-egy sminknél, plusz a MAC 217-et, és Sigmából a E30-at és E32-t. És míg korábban mindig próbálgattam az ilyen-olyan ecseteket, mióta ezek megvannak, már kényszert sem érzek másra. :smiley:
És már régóta fáj a fogam a pirosító ecsetre is, csak eddig nem akartam 5300 forintos ecsetet venni, hát most itt az alkalom.
Más terméküket egyébként nem ismerem (a blendert használom még, azt is szeretem), de a primert is szívesen kipróbálnám, és a rúzsaikat is, szóval most két napig főhet a fejem, hogy miket is rendeljek. :smiley:
Ráadásul ekkora mértékű akciót még nem is láttam náluk.

1 Likes

Köszi! Hát, azt hiszem, nálam most kimarad. Igazából egyébként is túl sok palettám van (szemem meg továbbra is csak kettő :smile:), csak azért venném, hogy kipróbáljam.

Ja, és ráadásul november végén a Nabla is kihozza a karácsonyi kollekcióját, hát egy képet láttam, de besírtam rajta, olyan gyönyörűnek tűnnek a rúzsok.

1 Likes

Ez jó.:smiley: Szerintem egy idő után a többséget a kíváncsiság hajtja, nem az, hogy ó, ilyen meg olyan színem még nincs.:slight_smile:
Jaj, ne már, ez kész anyagi csőd!

1 Likes