Akciók - tudsz róla?

Nálam nem húzza ki a szállítási költséget. :frowning:

Eggyel továbbléptem. Most már nekem se. :frowning:
Legalább el van döntve… :frowning:
Pedig megörültem neki, mint majom a farkának! :smile:

50 eurôtôl van free shipping

1 Likes

Az meg már vámköteles, stb. ugye.
Nem baj @Isabelle, legalább megmarad a pénzem a Nabla palettádra! :money_mouth_face:

1 Likes

Nem annyira akció, de ingyenes szállítás van mindenre CultBeauty-n.

2 Likes

Kislányok, 2 részletben is adhatok le rendelést, hogy vámmentes legyen?

Ha CultBeauty-ra vonatkozik a kérdés nem kell kettészedni, UK-ból jön és még teljesen vámmentes, értéktől függetlenül:)

Amúgy ha valaki szeretne ingyenes szállítással rendelni, de nem feltétlenül most, akkor tudom ajánlani a CBWELCOME kódot. Én mindig azt használom, ha rendelek Cult Beautyn, így sosem fizettem még a szállításért. Ez azoknak jár, akik frissen feliratkoznak a hírlevelükre, de szerintem sosem cserélik a kódot. Ha nektek mégsem működne, iratkozzatok fel új e-mail címmel. :slight_smile:

3 Likes

Köszönöm szépen, tegnap kissé elkapott a hév az ingyenes szállítás hallatán, és nem gondoltam erre (se), de szerencsére mára már kitisztult a fejem. :smiley:

Estére elfogyott az ananàsz paletta- Tarte, kinéztem még 2-t, de elaludtam, igy màra a 3-bol 1 kaphatô csak. Megoldôdott , nem rendelek, jôt tesz a szàmlàmnak.:laughing:

1 Likes

Hát én se. Tarte-t se, és a CultBeauty-ról se, ingyenes szállítás ide, vagy oda. :money_mouth_face:

Én is bepakoltam a cult beautyn a kosárba, eljutottam a fizetésig, nyúltam más épp a bankkáttyámért, de becsuktam inkább az ablakot. :smiley:

3 Likes

Én is szoktam ilyet. Akár kétszer is eljátszom.:smiley:

4 Likes

És mi ebben a legjobb? Hogy nem a lakásablakot csuktad be! :smiley:

1 Likes

A Rossmannokban ma 15% kedvezmény van minden nem akciós termékre a Rossmann kártyával A kártyás 10%-os kedvezménnyel nem összevonható.

1 Likes

CultBeauty. 20% kedvezmény a Benefit termékekre + free shipping.

Ha netán nem pont valami Benefitre fáj a fogatok a CultBeauty-n, de szeretnétek kihasználni az ingyenes postaköltsèget :+1:, … :crazy_face: hab a tortára, hogy rábukkantam egy - £5 kódra is: THANKYOU5 , igy már könnyebb szívvel szánom a 17 £-et a Hourglass Luminous Flush mini blushra.

3 Likes

:joy::joy::joy:
FB_IMG_1564156491979

9 Likes

Jaj, már féltem megnyitni a topikot, hogy esetleg megint egy újabb akció… :smiley:

Köszi a kódot, használtam :slightly_smiling_face:

1 Likes