Akciók - tudsz róla?

Nincs mit, én is (ki)használtam :wink::+1:.
Várjuk a berlini élménybeszámolót :grin:.

1 Likes

Képzeljétek, rendeltem Cult Beautyról egy Nars szájfényt, Orgasm színben. Van ilyen pirositóm, és arra gondoltam, hogy jól nézne ki szájon is.
Miután megrendeltem, akkor jutott eszembe, hogy megnézzem Krémmánián. Lelkesedésem le is lombozódott, mert szinte mindenki lehúzza. :unamused:
Aztán ma kaptam e-mailt a Cult Beautytól, hogy nem tudják teljesíteni a rendelésem, és visszatérítik paypalra a pénzt. :smiley:
Ennek most örülök.

8 Likes

A milani-nal vmi akció van, de még nem volt időm megnézni. :confused:

Nem akció, de mintha lattam volna hogy a DM-ben árulnak talán essence beauty boxot, szerintem sminkek vannak benne, új termékként voltak megjelölve, 5000 ft-ért, hátha valakit érdekel :).

1 Likes

Charlotte Tilbury Angol oldalon - uk - 40 %-os akciò van. 49 font felett ingyenes szállitás

2 Likes

Nem smink, de megszünnek a Charles Vögele üzletek, ezért kiárusítást tartanak. Mindenre 70 vagy 80% kedvezményt adnak, igaz eléggé ki is van már válogatva a készlet. Azért lehet találni jó darabokat, főleg kisebb (36, 38) méretekben van választék.

Én mondjuk nem vettem semmit. Próbáltam párat, amik jók voltak, de aztán megkérdezem magamtól, hogy ha nem kiárusítás lenne, akkor megvenném-e?
És a válasz nem volt.

Remélem, egyszer eljutok a tudatosság eme fokára a sminktermékek vásárlásánál is!

6 Likes

Beautybay jeffre pàr termékére 30 %- os akciò van közöttük az alienre is. Valaki meg szerette volna venni ùgy emlèkszem :blush:Screenshot_20190802-105255_Chrome

4 Likes

Huhh, hát ez most maga volt a kísértés. Aztán rádöbbentem, hogy tulajdonképpen elég sok szín megvan a Juvia’s palettáimban. Pl. a Tribe eléggé hasonló, az meg már lefedi a felét. Ráadásul azokkal is teljesen elégedett vagyok.

Szerintem tudnék olyan összeállítást csinálni róla, mint @Lexyweaver :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok! Ide is leírom, hogy a Déli DM-ben van még egy akciós Essence Sydney paletta 1200-ert, valamint szintén az Essencénél vannak fél áras rúzsok :). Annyi a paletta esztétikai hibája hogy teteje egy kicsit rúzsos, de azt le lehet mosni? Vagy nem tudom

Sziasztok! Lehet már tudjátok, de az Essence paletták Sydney, New york, Paris és Rio limitáltak, és most már mindegyik 1200 :). New York és Rio a Müllerben kapható :).

1 Likes

Nézegettem őket neten, tetszene a Paris a rózsaszín árnyalatok miatt, de nem hasonló árnyalatok? New York nem tetszik, viszont a Rio szerintem szintén jó színeket tartalmaz :). Nem mintha vennem kéne most még 1-et :smiley:

Nem teljesen ide tartozik, de ha kontaktlencsétek van és rendelni szoktátok, akkor érdemes körülnézni az alensa.hu oldalon. Alapból jó áron vannak a lencsék, ráadásul az insta5 kóddal még 5% kedvezményt lehet kapni. Ezen kívül ha csomagponton veszitek át a rendelést, akkor a szállítás csak 190 forintba kerül.
Én rendeltem már tőlük, szupergyorsak és mindig kifogástalan termékeket kaptam.

-20% van a douglas.at-n sminkre, ha valaki szeretne drágább sminket olcsóbban.
A Hourglass 3-as paletta éppen kapható, a 6-os már/éppen nem. + Egyéb márkák pl. IT Cosmetics.

1 Likes

Ha valaki szeretne a Catrice limitált Sun Glow kollekciójából valamit, a Pink Pandán kapható. Ecset is!

https://www.pinkpanda.hu/catrice

3 Likes

Nem terveztem venni, mert a Soft & Gentle highlighterem egy életre elég, de kíváncsiságból kérdezem, milyen élőben a highlighter? A képeken iszonyú arany, normális review sehol nincs a kollekcióról. Egy jó kontúrszínt vennék de azokról sem találtam semmit.

Nekem a Contouring C01 feliratú van, nekem nagyon tetszik. Tényleg matt, és olyan kis enyhe színe van, szerintem jó lesz télen is, ezért vettem meg, mert nyárra jók a mostaniak is (Butter bronzer, Hoola). Viszont egyébként barnás, nem olyan hideg szín, mint a valódi kontúr színek. A másik két bronzer fényes.

És hát végül megvettem a highlightert is, pedig azt mondtam, hogy nem fogom., de végül a teszter mégiscsak meggyőzött… :woman_shrugging: Elég fényes tényleg, de ha csak highlighter ecsetet használok, akkor simán jó nappalra is.

Ma sajnos későn érek haza, holnap reggel meg korán megyek, nem hiszem, hogy tudok belőle képet készíteni…

1 Likes

Ez a kollekció elérte az ingerküszöböm. Nem kedvelem a Pink Pandát, de most rendeltem. Egy highlightert és egy bronzosítót. Remélem jól lesznek a színek.

3 Likes

Köszönöm a leírást, gondolkodom rajta :slight_smile:

Nekem nagyon bejött a highlighter, szinte krémes állagú, krémesebb, mint a Glow Patrol darabok. Nem annyira sárgás arany, inkább világosabb, ezüstösebb (ezt jól megmondtam).
A fénylő bronzert vettem meg, meglepő módon még jobban bejött, mint a highlightert, pedig a bronzosítók sose érdekelnek. Meglepően jól felveszi az ecset. Hogy pontosan mit szeretek benne, nem tudom, de amióta megvan, csak egyszer használtam mást.
Szóval a harácsolási vágy miatt vettem meg őket, bűntudatom is volt, de abszolút szerelemdarabok lettek. Gondolkodom, hogy veszek egy matt bronzert is.

3 Likes

Pink Panda - Black Friday - Érdemes megnézni!

2 Likes