Akciók - tudsz róla?

A linkeknél megtalálható, amit írtam róluk. :crazy_face: A sors fintora, hogy az olcsó hidratáló szerintem jobb termék, mint az igencsak húzós árú szemránckrém. Még nem vásároltam újra, de tervezem.

2 Likes

Képzeljétek el, a múltkor, mikor írtátok a trnd-t, én is regisztráltam (előtte nem nagyon tudtam, hogy mi ez), és ma kaptam e-mailt, hogy bekerültem a Nivea Éjszakai arcmaszk projektbe. :slight_smile:
Nagyon izgi. :blush:

5 Likes

Én is jelentkeztem, de most nem kerültem be. Majd kérjük a véleményt.

Q10-est kapok, úgy emlékszem, azt kértem első helyen. Néztem KM-en, egész jók az összetevői, egy próbát megér. Még ilyen krém éjszakai maszkot úgysem próbáltam. :slight_smile:
Az instámat úgyis csak természetfotók megosztására használtam eddig, semmi privát nincs rajta, oda mehetnek majd a termék képek is.

3 Likes

Most néztem én is, megint nem kerültem be :frowning: @Kokapu, neked jó tesztelést :blush:

3 Likes

Szia! :slight_smile: :smiley:

1 Likes

:smile::smile::smile: Azt hittem sikerült törölnöm a kommentet, de ha már így felhívtam a figyelmet, akkor mégis felteszem a kérdést amin vacilláltam hova írjam, kicsit off: Bp-n melyik bioboltokban vannak Venita termékek (Mammutban és környékén főleg)? :slight_smile: Venita hajszínező balzsamot keresek.

Elsőre sajnos nekem sem szokott sikerülni a törlés, de a te hozzászólásod már eltűnt :slight_smile:

Feelunique-on kedd éjfélig - 20 % By Terry-re, Elemisre.

1 Likes

De jò! Gratulálok! :kissing_heart: Én is jelentkeztem, de sajna nem választottak be :/. Remélem be fog jönni a nivea neked :). Majd megírod vele a tapasztalatod? :slight_smile: Azzal nyugtatom magam, hogy valószínűleg az arcbőrömnek nem jött volna be a termék :D. Amúgy én már mindenféle testápolót kipróbáltam, de még mindig a nivea shea vajas testápolója jött be legjobban ( előtte próbáltam rengeteg garniert, neutrogenát, Mixát, Dove, niveás más testápolót, Baleásat) Meg a napteje ami nagyon jó. úgyhogy nekem ezek nagyon bejöttek. :). Hiába tudom hogy nem túl szép Inci, de testápolónál erről eltekintek :slight_smile: :D, és tényleg sokan szidják a niveát, meg meg kell válogatni a termékeiket

Tegnap este kipróbáltam, vegyesek az érzelmeim.
Maga a termék jó, bár egy kicsit sokat kentem fel belőle (mert hát mégiscsak pakolás), és ezért nem úgy szívódott fel. De reggelre hozta azt, amit ígért, tényleg feszesebb, puhább, hidratáltabb volt a bőröm, pedig most azért elég jó állapotban van, de tudott rajta javítani.
Viszont éppen emiatt, nem tudom, miért éppen mostanra tették ezt a tesztet? Valószínűleg egyszer-kétszer még ki fogom próbálni 1-2 héten belül, hogy megalapozott legyen a véleményem, de a többit elrakom, mert úgy érzem, télen igazi áldás lesz ez a maszk. Ez csak a Q10-re vonatkozik, én az kértem és kaptam.

1 Likes

A Marionnaudnál ma Claudia nap van, a kedvencei -20% Clau_20 kuponkóddal, a saját márkás termékeik pedig -25% Clau_25 kóddal.

És! Van készleten náluk is a Jeffree Star Jawbreaker paletta, 21.190 Ft-os áron. Már éppen számolgattam, hogy az éri-e meg jobban, ha picivel olcsóbban megveszem Beauty Bayről (ahol mától megint van készleten), de rendelek mellé még valamit, hogy elérjem a követéses szállítást, tehát összességében többet költök, vagy vegyem meg ezt is a Marionnaud oldaláról? Aztán az estélytelenek nyugalmával kipróbáltam a kódokat, és tádámm, a 20%-ost elfogadta, úgyhogy 16.952 forintért már nem volt kétséges, hogy honnan fogom megrendelni! :slight_smile:

Ha valaki szeretné még ezt a palettát, ma csapjon le rá, mert ettől olcsóbb egyhamar nem lesz szerintem!
Mini breaker is van, az 10.850 Ft, abból is lejön a 20%, így 8.680 Ft (29 euró Beauty Bayen).

3 Likes

Hehe, tudtam, hogy olyan nem létezik, hogy neked nem kell a Jawbreaker paletta!:slight_smile:

2 Likes

:smiley:
Most már láttam vele néhány viszonylag visszafogott sminket is, úgyhogy megkockáztatom! Az elején kissé elrettentett, hogy mindenki unikornissá festette vele magát, attól féltem, hogy sok(k) lesz…

Nehéz vele nem durvulni, de van benne visszafogott szín is. Remélem, szeretni fogod!

1 Likes

Abban reménykedem, hogy pici festéket felvéve, és azt alaposan elsatírozva azért lehet vele boldogulni majd. Sokat dilemmáztam rajta, mert bár első látásra nagyon tetszett, kicsit elbizonytalanítottak a képek (te meg nem is tettél fel!). Aztán elkezdtem nézegetni a Morphe pride palettáját, és hát azért a Jawbreaker sokkal szebb, meg tudom, hogy állandóan az lenne bennem, hogy ki kellett volna próbálni. :see_no_evil:
Így meg végül is jó áron veszem, nem fogok rajta nagyot bukni, ha mégis eladnám végül… :blush:

Nem fogod eladni. Én, amióta megjött, csak azt használom…
Jaj, iszonyat béna képeket csinál a telefonom, köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Nekem egy-két sötétebb szín hiányzik a palettából, mert szeretem, ha a külső v sötét, de hát annyi másból meg tudom oldani…

1 Likes

Úgy legyen! :smiley:

1 Likes

Szép és jó, de nincs free shipping, ugye? Vagy mégis free?
Kipróbáltam, a leárazottból lejön még a 20% is, a szállítási ktsg ki van húzva.
https://tartecosmetics.com/EU/en_HU/sale/?utm_term=Image%20-%20VIP%20ACCESS%20JUST%20FOR%20YOU!&contact_eid=916567a7-f588-47bf-91d0-3e8eb918f9df&utm_campaign=20190724_2019_july_wk4_P_cyber-summer-preview_1_FF_&utm_medium=email&_bta_tid=10213972875476402930932196231185327746355182566252540307053947797693778871126208647010666850010116109318&bxid=916567a7-f588-47bf-91d0-3e8eb918f9df&utm_content=hu&utm_source=bm23

parfumeden.hu
Nagyon brutal akciok vannak Tom Ford illatokra, valamelyiknel - 45%-ot lattam :astonished:
En meg nem rendeltem tőlük, de a parfümös temanal sokan dicsertek az oldalt :blush: