Akciók - tudsz róla?

Douglas.at: - 20% van mindenre ami nem akciós. Ha szeretne valaki valamit a jövő hétvégén hazaviszem. Üzletbe ingyen viszik.

1 Likes

Nyertetek már valaha valamilyen kozmetikumot? :slight_smile:

2 Likes

Igen, tavaly a Krémmánia szülinapi játékán az ABH Soft Glam palettát. :blush:

4 Likes

Sajnos még soha :frowning:

2x tesztelhettem már terméket.:game_die::game_die:

1 Likes

Utólag is gratulálok, jó helyre került! :selfie:

2 Likes

Én facebookon nyertem eddig csak, a niveánál. Anyukámnak egy urban skin detox ajándékcsomagot ( éjszakai, nappali krém, arcmaszk, vászontáska) meg nyuszit nivea krémmel, azt a barátomnak adtam :D.
Mindkét alkalommal meglepődtem, mert annyian játszottak :rofl:. Az egyiknél 50 ember nyerhetett, a masiknál ( nyuszis) mindössze 10!! :smiley: 2017 októberében volt az egyik, a másik meg 2018 januárjában :D.

Ez is fura volt hogy ennyi idő alatt, 2-szer is nyertem, de azóta sajnos semmit :/. De szerintem azért ez is ritka dolog :D, krémmánián még semmit sem nyertem :).

De jó, nagyon örülhettél neki, jobb nyereményt neked nem is adhattak volna :).

1 Likes

Akció van a Kat von D oldalán. A bankszámlám már erősen zokog.
Screenshot_2019-07-16-08-00-04

2 Likes

Megrendeltem az Alchemist Holographic Palette-t, egy Everlasting Liquid Lipstick-et Beloved árnyalatban, egy Studded Kiss Crème Lipstick-et Crush árnyalatban és a Kitten Mini Alchemist Holographic Transformer-t.
Évente talán kétszer van náluk olyan akció amikor rendelek. Ebben a hónapban ezután már tényleg stop van.

1 Likes

Kint -50% van minden Astor termékre a DM kínálatában. Ha valaki szeretne valamit. Nem tudom milyen márka lesz helyette.

Igen, nagyon, ráadásul éppen nyaralni voltunk, amikor megkaptam róla az e-mailt. Ültünk egy kis olasz téren, egy cukrászda teraszán, kávéztunk, és valahányszor előveszem a palettát, mindig ez jut eszembe róla. :smiling_face_with_three_hearts:

4 Likes

De jóó, ezt öröm volt olvasni :blush:

Én ezeket a termékeket tesztelhettem:

Egy szemránckrémet:
https://kremmania.hu/kremek/maria-galland-650-lift-expert-wrinkle-smoother

és korábban -2018. februárban egy hidratálókrémet:
https://kremmania.hu/kremek/helia-d-botanic-concept-ejszakai-hidratalo-krem?activesubtab=1&page=6#reviewstab

2 Likes

Én már nagyon régóta folyamatosan jelentkezem az olyanokra amik jók lehetnek, de soha nem kerülök be :frowning:

Hű de jókat tesztelhettél :heart_eyes:, jó véleménnyel voltál róluk? :slight_smile:

Hol jelentkezel? :slight_smile:

Krémmánián a terméktesztelési lehetőségekre. Az soha nem jön össze. A trnd oldalán már jobb az eredményem

1 Likes

Hát a Krémmánián még nekem sem volt szerencsém :roll_eyes: