Akciók - tudsz róla?

Ez nagyon jól hangzik, köszönöm már regisztráltam! :slight_smile: Mindig e-mailben küldik a lehetőséget? Hogy kell majd egy-egy terméktesztelésre jellentkezni? Futárszolgálattal hozzák a termékeket, de ha pont nincs otthon senki? Akkor visszaküldik a termékeket vagy ez hogy van?

Szerintem annyi jelentőségük van, hogy így kicsit látják a helyzeted és az érdeklődési köröd. Ez alapján pedig el tudják dönteni, hogy érdekelhet-e téged az adott project. Ha nekem sikerült bekerülnöm, akkor neked is fog.

1 Likes

Köszi, annyi jó tanácsot lehet kapni ezen a fórumon! :slight_smile: Nagyon-nagyon hasznos :slight_smile:

Igen, mindig e-mailben küldik a lehetőséget. Az e-mailben le lesz írva minden a jelentkezésről. Nyugi, nem bonyolult. Posta hozza ki a csomagokat, szóval ha nincs otthon senki, akkor a postán át tudod venni. Eddig minden csomagom megérkezett és nem volt velük gond. Nagyon jól van szervezve az egész.

1 Likes

Én ezért járok ide :smiley:

1 Likes

Végülis én is :smile:.

Szerintem jó dolog, hogy egyre tudatosabb sokak bőrápolása persze mindig van hová fejlődni. Sajnos azért rengeteg pénz, a minőségi termékek kipróbálása. A környezetembe próbálok sok embernek segíteni, akik igazából nem igazán figyelnek oda miket vásárolnak össze, adtam már hasznos tanácsokat :D. De néha azt érzem még én sem járok még jó úton, nem találtam meg még egy-egy területen a tökéletes termékeket. :slight_smile:

A tökéletes termékek megtalálása évekbe telik és közben a bőrünk is változik. Idővel könnyebb. Sokan nem is akarnak tudatosak lenni ezen a téren. Bemennek a drogériába és amit reklámoznak azt megveszik. Ők fognak ufonak nézni ha elkezdesz beszélni ezekről a dolgokról. Ők azok akiknek inkább ne is adj tanácsot. De ha valaki kipróbálja ezeket a dolgokat tuti utána nem vesz szemetet.

3 Likes

És ezek a Notino top márkái, amelyekre az akció vonatkozik:

Calvin Klein, Davidoff, Guess, Jean Paul Gaultier, Lacoste, Lancaster, Lanvin, Yves Saint Laurent, Maybelline, L’Oréal Paris, Sebastian Professional, Mary Kay, L’Oréal Professionnel, Avon, TIGI, Redken, Schwarzkopf Professional, Wella Professionals, Gillette, Old Spice, Klorane, Avène, American Crew, Orofluido, Nivea, Revlon Professional, Rene Furterer, Rimmel, Dermacol, Neutrogena, TONI&GUY, Dove, Bath & Body Works, Montale, Tolure Cosmetics, Sally Hansen, Eveline Cosmetics, Amouage, BaByliss, Nioxin, NeoStrata, Braun, Alexandre.J, FacEvolution, Filorga, Remington, Rowenta, Aussie, Delia Cosmetics, Real Techniques, NYX Professional Makeup, got2b, FOREO, Teatro Fragranze, Syoss, John Frieda, Armaf, SpiriTime, KORIKA, Paddywax, Saffee, Milkhouse Candle Co., Pàris à la plus belle

Képzeld, megérkezett a Colourpop csomag Magyarországra. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy innen még mennyi idő lesz a postának? :thinking:

1 Likes

Képzeld, nekem 6-án lett egyáltalán csomagszámom a USPS-nél, aztán tegnap kaptam emailt, hogy beérkezett Kaliforniába. Szóval nekem még jó messze van, mire megkapom. Remélem azért jövő héten megjön. Majd írj, ha megkaptad :slight_smile: Mekkora értékben rendeltél?

Bőven vámérték alatt van, csak 21 dollár (soká láttam meg az akciót, és már nagyon a végére járt az idő, gyorsan megrendeltem a két legjobban vágyott spirált, csak később jöttem rá, hogy nyugodtan rendelhettem volna hármat is).

1 Likes

Cultbeauty-n 20% kedvezmény van a palettákra :frowning:

2 Likes

:astonished::astonished::astonished:
Mitnekem10karakter.

Lányok, bár nem biztos, hogy akciós topik de végülis sminkcucc, szóval hátha ide illik :slight_smile:
Nagy valószínűséggel felteszem zsibire a Morphe+Jaclyn Hill palettámat (még alszom rá egyet), 12e posta ktg-el együtt. Ha valamelyikőtök vágyik rá akkor viszont nem teszem fel hanem szóljon bátran :slight_smile:

Ja, itt vettem érintetlenül, én magam sem sokat használtam végül, legtöbb szín totál érintetlen.

2 Likes

Annyira izgalmas!
Kaptam a DPD-től értesítést, hogy 2-5 munkanapon belül hoznak nekem egy nemzetközi csomagot, és fogalmam sincs, hogy mit, mert a megadott csomagszám egyikkel sem stimmel. :smile:
Tippem szerint a Tarte csomag jön meg, mert arról az az utolsó infó, hogy Londonban van a Heathrow-n.
Legalábbis a Colourpop elvileg a postával jön, a követés szerint pedig a Juvia’s és a Melt pedig még Amerikában van valahol (bár 9-i info van utoljára mindegyiknél).

2 Likes

Szintén kaptam ilyen smst. Ugyanakkor rendeltünk tőlük és én is rájuk gyanakszom. Azt hiszem ez a rejtély részemről megoldódott :smiley:

2 Likes

Túl sokat rendeltem… :flushed::see_no_evil:
De nem baj. :smiley:

3 Likes

Pink Pandán ingyenes a szállítás a hétvégén.

FB_IMG_1563012906180

3 Likes

Ha jól látom, a CultBeauty-n ingyenes szállítás van az összes HUDA termékre.
Meg tart még a -20 %-os paletta party is.