Akciók - tudsz róla?

Nem is vettél sminket? Nem semmi! :smiley: Majd karácsonyra… :wink: :slight_smile:

Sebaj, most nagyon jó áron voltak, és előbb-utóbb úgyis megvetted volna őket, szóval ha így nézzük… tulajdonképpen spóroltál! :smiley:

1 Likes

Hát ugye, múlt pénteken jött meg a Nabla Poison Garden, és a hétvégén rendeltem 3 Deborah Milano rúzst a Notinoról, a nyaralás óta nagyon rákattantam erre a márkára.
Szóval annyira nem volt nehéz megállni a sminkrendelést. :slight_smile:

1 Likes

Mindenre van akció? Csak mert bizonyos dolgoknál teljes árat látok, másoknál akciósat.

Én is úgy láttam, hogy nem mindenre van.

Köszi.:slight_smile: Az rémlik, hogy a Black Friday idején mindenre 20-30% volt a Beauty Bayen, de mérget nem vennék rá.

Azért találtam fogamra valót…

Lehet kérni majd a rúzsokról swatch-ot? Szerintem ez a márka többet érdemelne, valamiért nem igazán ismert. És a választék is elég gyér, sajnos! Köszönöm szépen, előre is :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Persze! Én korábban egyáltalán nem ismertem, Caorléban nyaraltunk, és bementünk a Tigotaba. Ott tetszett meg belőle egy szín, este kipróbáltam, másnap vettem még kettőt. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Fiorentina, feltettem a rúzsokról a képeket. :slight_smile:

1 Likes

Nov. 23-án Black Friday Deciem-nél :slight_smile: Valószínűleg ekkor lesz, de nem 100%. Tavaly ilyen szuper akciós csomagok voltak: https://www.bestbeautyever.com/deciem/deciem-black-friday-2017/

1 Likes

Nagyon szépen köszönöm, már megyek is megnézni! :blush:

A Pupánál dec. 25-ig 9.990 Ft feletti vásárlás esetén - 15 % kedvezmény, 15.990 Ft feletti vásárlás esetén - 20% kedvezmény van, akit érdekel :slight_smile:

1 Likes

Sziasztok! :slight_smile:

Én kérdezni szeretnék, hogy szerintetek lesz valamilyen akció Geek&Gorgeous termékekre mostanában, karácsony előtt? Akár a skinsmart, akár a helia-d oldalán. A Joy-napokról sikeresen lecsúsztam, ezért már többször is hátba veregedtem magam… :sweat_smile:

2 Likes

El tudnék viselni egy Black Fridayt a Skinsmarton. :sob::sob::sob::grin:

5 Likes

Abh USA és UK nov. 23. Screenshot_20181116-155703_Instagram

3 Likes

Rendeltetek Krémmánia dobozt?

A Pupa születésnapi akciója tényleg kedves dolog, mert ilyenkor 50% kedvezményt adnak 2 általad kiválasztott termékre. Egyetlen feltétele van, a klubtagság. :birthday:

1 Likes

Na ezt hívják úgy, hogy Black Friday! :hugs:

2 Likes

Tényleg szuper ajánlat. A Soft Glam és a Subculture megvan, nagyon szeretem őket. Kár, hogy nem lehet magunknak összeállítani. Mondjuk igazán nem kellene még négy paletta, úgyhogy talán jobb is így. :thinking:

1 Likes