Akciók - tudsz róla?

Az a mi időnk szerint 19 óra?

Én lehet rábukom a színes szempillaspirálokra. És esetleg arra az új, lilás palettára.
Ajaj

2 Likes

Igen, a mi időnk szerint

1 Likes

Köszi!
Háát, jaj nekem! :smiley:

:tired_face:megláttam az abh uk ajánlatát. Screenshot_20190227-091954_Facebook ez gonoszság😂 már betettem a kosárba is . Még az utolsó löket kellene, hogy megrendeljem

4 Likes

Dedede ugye én továbbra is veszek tőled Soft Glamet áprilisban? :hushed:

Persze azt külön vettem ,el van rakva neked és a moonchild is. :kissing_heart:

Köszi!:smile:
Ha esetleg van Lorac Pro 2. palettád, engem erősen érdekelne.:slight_smile:

Te rendeltél még Nabla rúzst?
Ma hozza nekem a gls.

Legalább van motivációm bemenni, mert ma gerinctornán úgy kiborultam, hogy legszívesebben hazafelé indultam volna. Szerintem holnap járni sem tudok majd. :smiley:

1 Likes

Csak kettőt. Te is vettél 2-t, nem? Vagy ez új adag?
Én majd még szeretnék, ha lesz készleten az Indie Lips.
Meghúztad valamidet? Vagy paraszt volt az oktató?

Ja, nem, semmi ilyesmi. Csak kicsit keményebb volt, mint szokott lenni. Másik oktatónál voltam, mert csütörtökön szoktam járni, de ott most nem volt hely. És jól esett, meg minden, de volt egy pont, amikor szó szerint remegni kezdett a csípőm, ilyet még nem éreztem soha. :smiley:

Ez most a bögrés akció volt. Még nekem eddig nem volt. Megértem, szép szín az indie lips.

2 Likes

Lorac pro- ból az 1 és a 3 érkezett meg pár hete. Gondolkodom, hogy melyiket tartsam meg, 1 elég ,csak mivel nem tudtam dönteni ezért jött mindkettő.:joy::stuck_out_tongue_winking_eye: Ez már függőség, hiszen nem is használok naponta szemsminket.

1 Likes

Az onlinbeautyn nem is volt.:frowning: Mindegy, majd lesz. Te melyiket rendelted meg?

Hát akkor itt a motiváció, hogy minél többször sminkeld a szemed.:slight_smile:
Jaj, remélem nem úgy jött le, hogy ki akarom kényszeríteni, add el valamelyiket!

Nekem egy ilyen kéne. Ezzel úgy el lennék (először azt írtam, hogy ellenék :joy::joy::joy:) egy darabig. Gyönyörű!!!

2 Likes

Party in paris és Lover’s sheep.
Mostanában nagyon tetszenek a rózsaszínes rúzsok. Biztosan mert jön a tavasz. :smiley: :sun_with_face:

1 Likes

Hylamide termékek ára csökkent 20%-kal, mindez hosszútávra szól. Instagramon Deciem utolsó posztja alatt olvashattok róla bővebben :slightly_smiling_face: Nagyon jófejek!
Kíváncsi vagyok, hogy a magyar webshopokban mindez látszódni fog-e :joy:

5 Likes

A Paris nekem is megvan, szép szín.:slight_smile:
Lover’s Sleepre gondoltál sztem.:smiley:

1 Likes

Nézd meg a pirosítóikat és a rúzsaikat is.:smiling_imp:

Akinek van Colourpop palettája, az tudna mesélni róla milyen? Már órák óta nézegetem őket és nem tudok választani, úgyhogy megköszönném, ha segítenétek… :smiley: Mindenképpen ki szeretném használni a free shippinget :smiley:

2 Likes

Puhák és jól satírozhatóak! Nekem alapon tartósak. Vannak high-end palettáim is, de a CP kis kedvenc.:slight_smile:

1 Likes