Ajánlást kérek!

Az látszik, hogy nem csak a szőr hanem a bőr is jön vele , teljesen fehér lesz az a karja amit dörzsölget. Nem merném kipróbálni .

1 Likes

Ez szinte ugyanaz, mint édesanyám smirglije. Nem jobb mint a borotva és még a bőrt is leszedi (vélhetően nem olyan durván mint a smirglipapírt, de akkor is).

Mit szólnátok, ha nyitnánk egy szőrtelenítős topikot? Mehetne oda mindenféle epilátor-gyanta-lézer tapasztalat… Szerintem hasznos lenne!

Hát ez az, hogy fehér lesz, de nem piros…ezért sem értem… :confused:

Komolyan van ilyen? Még sosem hallottam róla…csiszolópapírt használnak szőrtelenítésre? Vagy ezt most csak viccből írod?

Van már: Szőrtelenítési módszerek

Piros majd utána lesz ha leöblíti :smiley:
Pont ilyen fehér porszerűen távozik a bőr a talpamról ha szárazon kezelem a szintén smirgli papíros DM-es “reszelővel” , csak az már tuti, hogy elhalt bőr, ami a karján van az nem biztos.

Szia/sziasztok! Ajánlast szeretnek kerni spiral es szemceruza ugyben.
Barmilyen spiralt próbáltam eddig, mindig lemaszatolodik vagy lepereg es ugy nezek ki, mint akinek bemostak. Volt ezek kozott olcsobb, dragabb, no-name, markas, vizallo, 3D, stb. De mind lepereg.
A szemceruza pedig szinten elkenodik vagy eltünik a szememrol.
Kerlek, ajanljatok!
Köszönöm!!

A szemceruzát úgy tudod tartósabbá tenni, ha teszel fölé szemhéjpúdert. Keress rá: ceruzatechnika; lényege: ceruza viszos állagába beleragad a por, és így sokkal tartósabb és intenzívebb lesz a smink. Amióta ezt tudom, én is így kombinálom a kettőt. :blush:
Próbáltad már a Lovely sárga-kék spirálját? Híres arról, hogy kenterbe ver high end maszkarákat is.

1 Likes

Jaj, ismerős a dolog. Sok próbálkozás után kizárólag egy maradt, Clinique High Impact. Semmi drámai hatás, klasszik kefe, DE ez a helyén marad és nem irritálja a szemet.

https://kremmania.hu/kremek/clinique-high-impact-szempillaspiral

1 Likes

Nekem most az Avon Legendary lengths spirál van, hosszabbítani hosszabbít, de nem olyan drámai, viszont nem pereg, nem kenődik, az alsó pillákon is tudom használni.

Nekem a Bourjois twist up volume szempillaspirál jött be. Rajtam egyáltalán nem pereg, alsó szempillákra is kiváló, és nagyon tartós, 12+ óra után is ugyanolyan mint reggel felkenéskor.

https://kremmania.hu/kremek/bourjois-twist-up-the-volume-ultra-fekete-szempillaspiral

Illetve nem tudom szem alá szoktál-e púderezni, sokaknak az is segít a pergés csökkentésében

Plusz egy pont a Bourjois-ra, nagyon jó kis spirál (és milyen jó tekergetni!).

1 Likes

Kedves Buklika!

Köszönöm, ma ejottem a Rossmanba, de van ahol alul sarga, felul kek es van forditva.

Melyikre gondoltal? Csatolom a fotot.

Köszi!

20220326_131627|375x500

Szerintem a felül sárga alul kék-re, mert arra waterproof van írva, a másikra meg az hogy blue. Gondolom nem kék spirált keresel. :slight_smile:

Arra, amelyiknek a tubusa-kupakja is sárga! :slightly_smiling_face: :blush:
Évi csinált róla videót is:

Sziasztok!

Krémajánlást szeretnék kérni.

Páromnak (38), normál arcbőrre, fényvédő nélküli, hidrataló, nappali arckrémet keresek, ami olyan bőrre lenne, ami gyakorlatilag minden krémtől pattanásos lesz. Illetve enyhe az illata, vagy illatmentes. Létezhet ilyen, nem aranyáron?

Nekem (31) pedig olyan arckrémre lenne szükségem, ami normál arcbőrre van, illletve pigmentfoltot halvanyít. Eucerinből mindent próbáltam.

Köszi szépen a válaszokat!

Szia!
Mindkét probléma komplex.
Párod egyébként is pattanásos, vagy csak ha valami krémet használtok rá? Én a Cerave Moistourizing Cream-et tudom jó szívvel ajánlani, ha normál, nem zsíros arcbőre van, akkor szerintem ez nem lesz sok neki. De ha pattanásokkal küzd, akkor több termékből álló rutinra, súlyosabb esetben bőrgyógyászra van szükség.
A pigmentfolt halványítás pedig megintcsak egy több faktoros probléma, nem fog egy arckrém csodát tenni.
A skinsmartot mindkét témában van egy-egy nagyon átfogó cikk:

1 Likes

Köszönöm szépen a segítséget, amúgy semennyire nem pattanásos az arcbőre, csak ha bekeni valamivel.

A cikkeket is elolvassuk majd.
Köszönjük.

1 Likes

Érdemes lenne a termékeket átböngészni, hogy mi a közös bennük, ami kiüti párod bőrét. Lehet pl. niacinamide, de akármilyen egyéni érzékenység is. Sajnos nem tudok olyat ajánlani, ami biztosan nem okoz problémát, ki kell tapasztalnotok. Remélem, hogy sikerül!