Ajánlást kérek!

Most tettem mellé egy tiktok linket, azt esetleg? Instás nem tudom miért nem jó.

Így már látom, köszi :slight_smile: Lehet story volt azokat valamiért nem jeleníti meg így linkről…
Sajnos nem tudok segíteni, de szemöldökfilcre én is nagyon vevő lennék!

Tudnátok ajánlani olyan drogériás préselt púdert, amit lehet nedves szivaccsal használni? (volt olyan, amelyiknek nem tett jót, ha nedves szivaccsal volt használva).
Az alapozót szeretném csak fixálni vele, könnyebb lenne repülőn utaztatni, mint a jelenleg használt porpúderemet.

Én a Dove - Glowing Ritual deo spray illlatába beleszerettem - valaki esetleg tudna javasolni hasonló parfümöt? (Elvileg lótuszvirág kivonat van benne)

A Balea kivonta a panthenolos MED szövetmaszkját. Tudnátok esetleg más alternatívát rá ajánlani? Fő cél: legyen nyugtató/regeneráló hatású, ill. parfüm- és parabénmentes.
Illetve létezik olyan habfürdő, ami nem szárítja ki a bőrt? Van erre valami tippetek?
Előre is nagyon köszönöm! :innocent:

Körbenéztem a rossmann és a dm weboldalán is, de csak a hadalabo maszkokat láttam amik parfümmentesek, ezek viszont úgy láttam, nem olcsók…

1 Likes

Notino-ról szoktam rendelni a Missha fátyolmaszkjait. Jellemzően a gránátalmásat és a zöld teásat választom. Kellemesen hűtenek, illatmentesek és parabént sem véltem felfedezni bennük, ezekre én is háklis vagyok. Az áruk attól függően, hogy van-e akció a 350-750 forintos tartományban mozog. Jó szívvel ajánlom :slight_smile:

3 Likes

Még egy pont a Misshának vettem szólóban és szettben is, mindegyik szuper volt, csak ajánlani tudom.
Valamint a skin79 pandamacis maszk se volt rossz , ha jól emlékszem semmilyen illata sem volt.

1 Likes

Nagyon szépen köszönöm! :heart_eyes:
Mindegyit megnézem!

1 Likes

Nincs mit! Én ugyan ritkán használok fátyolmaszkokat (max különleges alkalmak előtt), de érdekel a műfaj.
Habfürdőben egyébként nincs tippem, de esetleg fürdőolajban gondolkodnék, vagy habfürdő-fürdőolaj kombóban :smiley:

1 Likes

Ilyenekről még csak hírből se hallottam, nagyon köszi a tippet! A Baleának a holttengeres fürdősóját szoktam használni, de önmagában az nem adja meg azt az élményt…
Eddig a Lush termékek közül szemezgettem, de ritkán járok a bolt kürül.

Hallotatok már Magic Crystal nevű szőrtelenítőről? Csak láttam egy videót róla, és nem igazán értem, hogy milyen elven alapul…:thinking:

Én nem… tudsz valamit linkelni?

Bocsi, ilyen szőrtelenítő smirglikről hallottam már, de halványlila gőzöm sincs mennyire hihetőek. Azt viszont tudom hogy sok ilyesmi termék van a neten, szóval valamelyest feltehetőleg működik

Az látszik, hogy nem csak a szőr hanem a bőr is jön vele , teljesen fehér lesz az a karja amit dörzsölget. Nem merném kipróbálni .

1 Likes

Ez szinte ugyanaz, mint édesanyám smirglije. Nem jobb mint a borotva és még a bőrt is leszedi (vélhetően nem olyan durván mint a smirglipapírt, de akkor is).

Mit szólnátok, ha nyitnánk egy szőrtelenítős topikot? Mehetne oda mindenféle epilátor-gyanta-lézer tapasztalat… Szerintem hasznos lenne!

Hát ez az, hogy fehér lesz, de nem piros…ezért sem értem… :confused:

Komolyan van ilyen? Még sosem hallottam róla…csiszolópapírt használnak szőrtelenítésre? Vagy ezt most csak viccből írod?