2019-es sminkkihívás

Csodaszép lett! Nagyon tetszik! :blush: Ilyen szép szemeket nem lehet nehéz még szebbé tenni, ilyenkor úgy sajnálom, hogy én nem értek hozzá :thinking: :rofl:
Kiváncsian várom a pirosítós képeket is ! :blush: :heartbeat:

2 Likes

Köszönöm szépen! :heart_eyes::heart: Ó, drága, szerintem te vagy az, akinek smink nélkül is gyönyörű, kifejező szemei vannak. :eyes:

2 Likes

Köszi! :smiling_face_with_three_hearts:
Majd valamikor elkezdek gyakorolni :blush:
Mikorra várható a pirositós kép? :blush::blush:

2 Likes

@Natulcien, egyébként a nagy mennyiségű pirositó megvásárlása beleszámít a feladat megoldásába? :smiley:

6 Likes

Számításaim szerint holnap vagy holnapután. :hugs::kissing_closed_eyes:

2 Likes

Simán:D:D. Örülök, hogy megtetszett a szín keverés, tényleg tök jó árnyalatokat ki lehet hozni.

1 Likes

Fantasztikusak lettek a sminkek. A tusvonalad tökéletes, az árnyékolás füstöt, a csillámok meg nagyon jól állnak az ajkaidon is. Annyira tetszik, amiket alkottál:). Köszi a képeket. Az meg extra öröm, hogy élvezed a játékot, bevallom én is, és nem csak a saját részem, hanem a ti munkáitokat, ötleteiteket is:).
Örülök, hogy meggyógyultál és szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy várjuk a többi szépséget:).

4 Likes

Úgy megmelengetitek a kis lelkem, köszönöm szépen! :heart_eyes::heart:

4 Likes

Cicaszemű, porcelánbőrű hölgyemény vagy!

3 Likes

De édes vagy. :heart::heart::heart:
A szemeim kicsik és kerekek, majd a pirosítós képen látni fogjátok az “eredeti” alakját, mert oda csak spirált tervezek. Zsivány egy csíny ez a tusvonal. :smiley:

1 Likes

Gondolom, neked már 2 perc meghúzni.:slight_smile:

1 Likes

Ó, azok a tusvonalak! És gyönyörűen is állnak. Én, azon túl, hogy béna vagyok, szerintem nem is áll jól

2 Likes

Előfordul, de az a szerencsés véletlenek csoportjába tartozik. :smile: Általában inkább úgy néz ki a helyzet, hogy a jobb szememet gyorsan és ügyesen ki tudom húzni, a balra pedig rittyentek egy katasztrófát, amit aztán micellás vizes fülpiszkával meg alapozóval kell kiigazítani. Nektek is jobban kézre esik az egyik szemetek, mint a másik? :roll_eyes:

1 Likes

Köszönöm. :sparkling_heart: Ó, biztos vagyok benne, hogy meg tudnád tanulni. De abban teljesen egyetértek, hogy neked az anyatermészet olyan szép vágású szemeteket adott, hogy azt lehet kár is lenne tovább cicázni. :hugs:

1 Likes

Én a bal szememre sokkal szebb satírozást tudok csinálni, mint a jobbra.

1 Likes

Ugye? Én is. Pedig ugyanazt az ecsetet használom és ugyanúgy tartom, ugyanolyan intenzitással festve, csak gondolom mégis teljesen más szögben esik oda. :face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

Nekem nem egyforma a két szemem. Szerencsére kinyitva nem látszik, de mintha a jobb szemhéjam picit kisebb lenne, vagy nem is tudom. Na mindegy is, nekem a satír még megy, mindkét szemen. Ellenben pirosítani csak a jobb oldalon tudok, bal oldalon meg bénázok valamit, aztán ahogy esik, úgy puffan. :smile:

1 Likes

Egyszer azt olvastam, hogy az emberek nagy többségének totál aszimmetrikus az arca. Még mellékeltek is a cikkhez három képet: az első a modell sima képe volt, a másodikon a jobb arcfelét tükrözték baloldalra is, a harmadikon meg a bal arcfelet jobboldalra is. A kettes és a hármas szinte mintha két külön ember lett volna. :no_mouth: Magamon is észrevettem már rég, hogy az arcom bal oldala egyszerűen szebb. Kevésbé rejtett a szemhéjam, az arcom tónusosabb, mert a járomcsontom sokkal kiállóbb, de még a szemöldököm is szebben nő ott, mint jobboldalon. Úgyhogy ezt átérzem, de sose bánd, hidd el, ezt csak mi vesszük észre saját magunkon. :hugs: Tök ügyes vagy, hogy ennek ellenére megy egyformán a satír!

1 Likes

Néhány évvel ezelőtt olvastam ebben a témában egy cikket és sok-sok fényképet csatoltak, amiken tükrözték az egyének egyik arcát. Némelyik végeredmény szinte félelmetes volt. Senkinek nem szimmetrikus az arca, csak a szemünk korrigálja, amikor tükörben nézzük magunkat. Ugyanúgy, ahogyan az orrunkat is ignorálja, ami a látóterünk kellős közepén van. Mindig rácsodálkozok, hogy mennyire csodálatos az emberi test.

4 Likes

Dee jó! Ezek szerint nem is csak a nagy többség, hanem mindnyájan ilyenek vagyunk. Ez nagyon érdekes, most egy darabig tuti ezt fogom nézegetni mindenkin. :smiley:

1 Likes