2019-es sminkkihívás

Ha nem túl kirívó, akkor másokon sem fogod könnyen észrevenni pont azért, mert a szemünk ilyen kis jóindulatú, hogy korrigálja.

1 Likes

Igen, értem én, pont ezért fogok behajolni a családtagjaim arcába és pont ilyen arcot vágni: :face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

Hajrá-hajrá! Én a férjem arcát totálisan szimmetrikusnak látom, a magamét meg mintha gyurmából formázták volna (de csak képeken, tükörben teljesen szimmetrikusnak látom magam - és boldog vagyok tőle :smiley: )

2 Likes

Aaaaah, de jó ezt olvasni, az én arcom (ill. az enyém is) is aszimmetrikus. A szemem meg genya, nem korrigál.:smiley:

3 Likes

Mondanám, hogy fenyítsd be a szemed, de valószínűleg túl makacs. Az a bevált praktikám, hogy azt az arcomat szoktam a tükörbe fordítani, amelyik szebb! :smiley:

1 Likes

Illetve arcfelem*. (Egy enyhe tudathasadásnak lehettünk most tanúi, de nem, nem vagyunk többen itt bennem.)

3 Likes

Nem tudathasadás ez! Láttad a Ruben Brandt a gyűjtőt? Zseniális, és ott ez még ábrázolva is van.
D06BB245-4DA2-401F-B49F-CA5A7F5FB5DC-e1541050436338

1 Likes

Még nem, de ezek után mindenképpen meg fogom nézni! :relaxed:

Meghoztam közben a pirosítós feladatot is. Igazi kihívás volt ez nekem, ugyanis - dobpergés - nekem nincs egy darab pirosítóm sem. Másokon tetszik, de magamon még elképzelni sem tudtam ezidáig, nagyon más a személyiségem. Bronzosító-csontosító-párti vagyok télen-nyáron. Emígy a feladatot oly módon oldottam meg, hogy bronzosítót applikáltam fel, és erre egyenesen rá egy erősen rózsaszín highlighter stickből tapogattam fel. Szóval, kikevertem magamnak egy pirosítót. :smile: A képen természetesen sem a rózsaszín, sem a csillám nem látszik, de az a halovány folt ottan, igen, az az! Továbbá a “tustalan” szemeim is szeretnének beköszönni, hiszen a feladat az volt, hogy hagyjuk érvényesülni a pirosítót. :relaxed:

20190131_151011%20(2)
20190131_151100%20(2)

8 Likes

Csodásan nézel ki! :heart_eyes:
Őszinte leszek: nekem így sokkal jobban tetszik a szemed, szerintem felesleges a szemtus. Így alig lehet észre venni, hogy rejtett szemhéjad van. :heart_eyes: Nagyon nagyon tetszik naturan! :eyes:
Szerezz be mindenképpen egy pirosítót, mert remekül áll! :grin:

2 Likes

A tustalan szemeid is gyönyörűek és nagyok! Az a rúzs pedig csodaszép!
A pirosítást én nem látom, de azt a sajátomon sem, szóval elhiszem, hogy ott van. :smiley: Egyébként szuper megoldást találtál. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Köszönöm szépeeen! :heart_eyes::sparkling_heart: Szét fogok nézni a pirosítók között. :kissing_closed_eyes:

1 Likes

Basszuska, pedig tekergettem a nyakam rendesen. :sleepy: Sebaj, odaképzeled, bízom benned! :smiley: Köszönöm szépen! :heart_eyes::sparkling_heart:

Én direkt ezért nem akarok csinálni képet a pirosítós kihívásról, mert tudom, hogy nem látszana semmi :frowning:
De a highlightereset valamikor pótolom, ha lesz időm. :blush:

1 Likes

Várjuk, várjuk! :kissing_closed_eyes:

1 Likes

Kissé lusta vagyok na, talán holnap megcsinálom :see_no_evil:

1 Likes

Egyáltalán nem kicsik és kerekek a szemeid, szépek tus nélkül is!
A fülbevalód tök jó.

2 Likes

Iszonyú cukik vagytok, köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts::two_hearts:

1 Likes

Nekem is jobban tetszik a szemed tusvonal nélkül, így is nagyon hangsúlyos :slightly_smiling_face:

1 Likes

Köszönöm szépeen, nagyon cuki vagy. :smiling_face_with_three_hearts::two_hearts: