2019-es sminkkihívás

Úristen de gyönyörű ez a paletta, nem ismertem eddig. Az ABH Sun dipped-ben van egy ilyen nagyon sötét barna és én bronzosításra használom nyáron, fantasztikus. Azt hittem én is azt nem tudom majd kihasználni de hatalmas kedvenc lett.

Jajja de jó lett, valami ilyesmit tervezek én is a héten:). http://kremmania.hu/kremek/makeup-revolution-golden-sugar-paletta a kiszemeltem meg az ABH Glow kitem.

Sziasztok! Most találtam rá a topikra (és hogy mobilról is van km fórum :smile: ), nagyon szuper kezdeményezés és csodaszépeket alkottok! Próbálok a felfedezősdihez csatlakozni, elsősorban rúzsból halmoztam (50+ darab), de palettám is 15 körül jár… :laughing:
Kár hogy lecsúsztam a pirosról, egyik kedvenc palettám telis-tele van pirossal (Jeffree Star - Blood Sugar), imádom a pirosas szemsminket.

Azt veszem észre folyvást magam körül, hogy a nők sminkelő százaléka is túl kevés színt használ, illetve nem használnak színeket. Maradnak a szemcerka+spirál+valami barnás szemnél, ami persze lehet csodaszép is hisz természetes, de olyan üdítő a neten színes szemsminkeket látni és viselni is! Én személy szerint örülök, hogy már elérhető egyre több márkánál színes paletta, ha megtanul az ember bánni velük, kész felüdülés és szórakozás maga a sminkelés folyamata is :smile:

Szia Anett, üdv köztünk. Nem maradtál le semmiről, itt nincs kényszer, úgyhogy csinálj nyugodtan piros sminket és oszd meg velünk bármikor. Örülök, hogy tetszik a kezdeményezés, és remélem örömöd leled majd a sminkcuccok felfedezésében. Én is csak nemrég kaptam rá a színekre. Folyton ugyanazt a biztonsági sminket készítettem, de most nagyon élvezem az alkotás szabadságát:).

Natulcien, köszönöm :slight_smile: Lehet nekilátok ha holnap a gyerkőcök engedik :laughing::laughing: Kisgyerek mellett pláne kikapcsolódás a sminkelés. És a feltöltött képeiteken is látszik, hogy - bár kétségkívül bájos arcotok van smink nélkül is! - mennyi energiával tölti fel az arcot egy jól eltalált smink. A highlighteresen egyenesen ragyogsz, de a többi is nagyon energikus.

Megkérdezhetem, hogy mi ez a rúzs? Gyönyörű!

Én is a 1,5 éves kislányom ritmusához igazítom a sminkelést, és már sokszor félkézzel is megoldok ezt-azt:D. Nekem a nap fénypontja az az idő, és az a kis kényeztetés, amit a sminkel magamra fordítok. A smink képeimről tudni kell, hogy nem sok időm van sminkelni, fotózni és megosztani, de annyira élvezem, hogy ehhez az egyhez minden nap ragaszkodom. Ez a highlighteres feladat pedig engem is meglepett, mert egész napra energiával töltött fel az a nyárias hangulat, amit a smink okozott, és még a nap is kisütött délelőtt a megfelelő fotózási viszonyokért:D. Engem amúgy 1,5 év éjszakázás mellett csak a sminkelés tartott formában.

Egy nude essence (porcelain) rúzsra mac soft&gentle került, majd egy barnás szájceruzával kontúroztam kicsit. Imádok így kísérletezni rúzsokkal. Sokszor pigmentet kenek, vagy egyéb szemfestékport a rúzs tetejére. Nagyon jó hatásokat lehet elérni így, csak hát nem utazás barát megoldás:D

Védesd le az Essence-nél vagy a Macnél az ötletet, mert szuper lett! :slight_smile:

:D:D, köszi, annyira nem szeretem a Soft&gentlet de lehet erre megtartom. Meg nagyon jó szemöldökcsont alatti keverőszín. A te Carly Belle palettád viszont azóta kísért, hogy megmutattad. Valami csoda. Remélem sűrűbben fogod használni nagyon praktikusnak tűnik az az összeállítás.

ismerős az éjszakázás, 17. hónapja tart nálunk :laughing: Az első gyereknél kb. 2 évig volt. De pont erre is jó a smink, hogy elfedje az ember a fáradtság nyomait.

Kérdésem lenne hozzátok, milyen alapot ajánlotok amibe beleragad az EL Double Wear és a MAC Studio Sculpt? Egyelőre mindenen csak csúszkálnak az orromon és államon.

Kitartást az estékhez, mióta a kislányom csak 1, max 2x kel esténként, mintha kicseréltek volna:D. No, meg hátha nem húzza 2 évnél tovább az esti ramazurit a kisebbig sem:). Én próbáltam mindkét alapozót és nekem nem csúszkált egyik primeremen sem, mondjuk száraz a bőröm és nekem mindent becuppant. Ezeket a primereket használtam ezekkel az alapozókkal:
http://kremmania.hu/kremek/inika-organikus-sminkalap
http://kremmania.hu/kremek/maqpro-make-up-mixer
http://kremmania.hu/kremek/innisfree-mineral-make-up-base-spf-30-pa

Köszönöm a tippeket, átolvasom a linkeket :slight_smile:

Heti sminkkihívás feladatom egy igazi kemény dió. Gőzöm sincs mire gondoltam mikor kitaláltam,csak az forgott a fejemben,a régi pirosítóim között is biztos találok kincseket. Szóval nem tudom még hogy oldom meg a feladatot, de éljenek a régi pirosítók:).

Ezt egy kicsit pontosítuk. Régi pirositóval pirosítsunk? Az a feladat?

Bármilyen pirosítóval lehet. Nincs megszabás, csak a pirosítóról szóljon a smink. Én sem tudom még hogy fogom megoldani, szerintem megálmodom még:)

Én lehet, hogy a régi pirosítónál maradok. Pont a múlt héten gondoltam a kis Max Factor Creme Puff pirosítóimra, hogy már olyan régen használtam őket, pedig nagyon szerettem a színeiket. Bár talán a tartósságuk nem volt az igazi, már nem is tudom… :thinking:

Egy Créme Puff nekem is van (Gorgeous Berries) nagyon szeretem.

Igen, nekem is az van, meg talán a Seductive Pink. Glamour napon veszegettem őket, mert amúgy nem valami olcsóak.