2019-es sminkkihívás

Ringlightom nincs, IPhone van. Nekem valahogy a szöget sem sikerül soha elkapnom, úgy néz ki a szemem minden képen, mint egy idióta.

Utómunkát, gép rendben van, paletták minősége is. Akkor szeretnék fényképezni, amikor tényleg valami szépet sikerül összehoznom, de valahogy annyira nem érzem, hogy milyen szögből, hogyan kellene fényképeznem :frowning:

Milyen telefonnal szoktad fényképezni?
Egyébként nagyon ismerős, bár én nem igazán tudok szemsminket csinálni, de a szöget nekem sem mindig sikerül megtalálni :flushed:

Ez a fenyképezés dolog nálam is nagy mumus. Nekem főleg az a bajom, hogy nem jönnek ki a színek. Egybefolyik az egész. Múlt héten a Juvia’s palettával készült sminket sem közelítette meg a kép. :face_with_raised_eyebrow:

A másik meg, hogy az egyik szemem nem úgy nyílik, mint a másik. Vagy csak nem egyforma, nem is tudom. Ráadásul ez egészen addig fel sem tűnt, míg nem kezdtem el ide fényképezni a szemem. :astonished:

Koszonom szepen :slight_smile:

Koszonom szepen, nagyon aranyos vagy:)

Hahaha, a vegen rohogok :smiley: en is sok kepbol valasztottam ki ezt a 4-et vegul. Vannak nekem is katasztrofak. :smiley:

Nálam három képből négy lesz vállalhatatlan. Mindig úgy néznek ki a szemeim, mintha ide-oda állnának, pedig valóságban nem.

Hát őszintén ez sokszor nálam is előfordul! :disappointed_relieved:
Élőben mindig jobb minden mint a képeken. Lehet, hogy nem vagyunk fotogének. Sok olyan embert ismerek, akik előben szebbek mint a képeken, de olyat is, aki a képeken szebb. Sajnos az én szemeimet sem szereti a kamera! :disappointed_relieved:

Ó, az tiszta sor, hogy nem vagyok fotogén, 3 éves korom óta olyan képek születnek rólam, hogy röhögni vesszük őket elő.

Szegény! :rofl:
Vigasztaljon a tudat, hogy előben biztosan jobban nézel ki,mint a képeken :slight_smile:

Gyönyörű szemed van! És csodás lett a smink is! :smiling_face_with_three_hearts:

Koszonom szepen, nagyon aranyos vagy. :smiling_face_with_three_hearts:

En is pont igy latom amugy, hogy eloben tokeletes a smink, kepen meg sem a smink, sem en nem nezek ki olyan jol.
Szerintem ez azert van (legalabbis nalam), mert az eros feny olyanokat is megvilagit, ami eloben egyaltalan nem latszik. A foto meg csak egy pillanatot orokit meg.

Gyönyörű! A fotó is, és a smink is!

Nagyon koszonom.:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
A tied is szep volt, lattam.:smiling_face_with_three_hearts:

A heti kihívással kissé csaltam. Bár tegnap csak a rúzst említettem, rájöttem, hogy van nekem piros szemfestékem is (Juvia’s Mini Magic Kogi).
Először elkészült ez a smink, aztán rájöttem, hogy egy keddi délelőttre a kettő együtt (szem+száj) kicsit sok lesz, meg hát a piros rúzshoz inkább alapozó kéne, mint BB krém. Így végül a számra egy nude rúzs került.

IMG_20190115_093727

Most csak az egyik szememről teszek közelebbit, mert képtelen voltam úgy fotózni, hogy a kettő egyformának látszódjon, pedig az! :thinking:

IMG_20190115_103742

Nagyon jól néz ki ez a piros rúzs, tényleg brutál együtt egy sima munkanaphoz, főleg ha nem ezt szokták meg tőled:D. Én is úgy szoktam, hogy hagyok érvényesülni egy-egy területet. Majd mesélj mi volt a reakció a piros szemsminkre:D. Ezek a JP paletták ahogy látom nagyon bejönnek neked:). Abba a miniben rengeteg csodás szín van, én is nézegettem sokat, aztán mindig valamelyik másik felé dőlt a mérleg.

Sleek - Del Mar Vol 2 update: letesztelgettem, a kedvencem a citromsárga lett (Ibiza Rocks, milyen jó már!). Nem fogom minden nap elővenni, de nagyon jó kis paletta, kár, hogy limitált volt.

A piros kihívás nagyon csúcs ötlet, a fotóitok pedig szuperek! :slight_smile: Szerintem én is megpróbálkozom majd valami pirosas szemmel :smiley:

@silver Én kiváncsian várnám! :grin::blush: