2019-es sminkkihívás

Szegény! :rofl:
Vigasztaljon a tudat, hogy előben biztosan jobban nézel ki,mint a képeken :slight_smile:

Nagyon jól néz ki ez a piros rúzs, tényleg brutál együtt egy sima munkanaphoz, főleg ha nem ezt szokták meg tőled:D. Én is úgy szoktam, hogy hagyok érvényesülni egy-egy területet. Majd mesélj mi volt a reakció a piros szemsminkre:D. Ezek a JP paletták ahogy látom nagyon bejönnek neked:). Abba a miniben rengeteg csodás szín van, én is nézegettem sokat, aztán mindig valamelyik másik felé dőlt a mérleg.

1 Likes

Sleek - Del Mar Vol 2 update: letesztelgettem, a kedvencem a citromsárga lett (Ibiza Rocks, milyen jó már!). Nem fogom minden nap elővenni, de nagyon jó kis paletta, kár, hogy limitált volt.

A piros kihívás nagyon csúcs ötlet, a fotóitok pedig szuperek! :slight_smile: Szerintem én is megpróbálkozom majd valami pirosas szemmel :smiley:

1 Likes

@silver Én kiváncsian várnám! :grin::blush:

1 Likes

Hát a kollégáim konkrétan észre sem vették, hogy pirosra van festve a szemem. :grinning: Bár ehhez azért a szemüveg is hozzájárul.

Igen, döbbenetesen jók a Juvia’s paletták. Miután a Masquerade után a másik kettőt (Magic, Saharan) is megrendeltem, azért elgondolkodtam, hogy jó ötlet volt-e egyből hármat rendelni, hiszen nem is ismerem a márkát? Másrészt viszont most lejött belőle 30%, és a brexit után meg ki tudja, hogy mi várható? (Hát igen, mindenre van megfelelő magyarázat. :rofl:)
Most pedig nagyon örülök, hogy hármat rendeltem, mert elképesztően jók. Nyilván még nem próbáltam minden színt, de azért már elég sokat. A pigmentáltság csillagos ötös, sőt több annál. Szeretem, hogy könnyedén el lehet satírozni, ugyanakkor ez a festék ott van. Nem kell kínlódni, nem foltos, a színek élénkek, vibrálóak, de tudnak visszafogottak is lenni.
De idáig ez nem akkora nagy dolog, bár ez a minőség a drágább palettákra jellemzőbb inkább. Ami minden egyes használatkor meglep, az az, hogy egyáltalán nem porzik. Nincs potyogás, nincsenek foltok, nincsenek csillámok, nem kerül a szemem alá semmi, ha estig satíroznám, tán akkor sem.
Egy szó, mint száz: imádom!

4 Likes

@Bella @Kokapu @anon8665858 nagyon szépek lettek a sminkek :smiley: ihletet kaptam, hogy újraalkossam magamnak őket otthon, ha lesz rá időm

2 Likes

Köszi! :hugs::blush:
Biztosan nagyon szép lesz, ha gondolod oszd meg velünk én kiváncsi lennék mindenki alkotására! :blush:

1 Likes

https://www.instagram.com/p/Bs0A7fyAjC7/

1 Likes


A heti sminkkihívás a sminkcuccok multifunkcionális mivoltjàra tereli a hangsúlyt. Bizony egy-egy termék nem csak oda jó,ahová szànjàk. Szemfesték és rúzsként is megàlljàk a helyüket. Természetesen màs sminket is lehet használni. Éljen a kísérletezés

4 Likes

Na ez már jó lesz:) Piros témával nem nagyon tudtam mit kezdeni, annyi hogy erősebben pirosítóztam:D De ebben jó leszek érzem:))

1 Likes

De örülök, hogy testhez álló a heti kihívás. Ha jól emlékszem a bemutatkozásodban azt említetted pirosító és highlighter mániás vagy:D:D. Kíváncsian várom majd mit alkotsz:).

amikor ez a highlight-mánia elindult, tök sokáig kihúztam úgy, hogy egyetlen highlighterem sem volt, szemfestékeket (vagy éppen a divatból kiment frosted rúzsokat, istenem de régen volt) használtam az arccsontomra. mostmeg… 3 nagy és 2 kicsi highlighterpalettám van, két monom, meg egy DIY highlighterduóm. elszaladt a szekér :smile: ondjuk még mindig képes vagyok szemhéjfestéket használni highlighternek. főleg a rimmel ““holografikus”” szemhéjfestékeit. én se vagyok normális :crazy_face:
ez a “multifunkciós” dolog kimondottan jó ötlet - ezt érdemes lenne úgy is megcsinálni, hogy használj minél több terméket minél többféle módon egy sminkben :smiley: (vagy extrém verzió: használj minden terméket több mint egyféle módon)

5 Likes

Hi-hi, én is azt hittem, hogy nekem aztán sosem lesz highlighterem. Mert ugyan mire jó az?
Ehhez képest most van a Sleek Solstice paletta (ez volt, ami tulajdonképpen “berántott”) 4 db a Carli Bybel palettában, egy limitált Pupa, a The Balm Mary-Lou manizer, a nagy tányéros Catrice Caviar Gauche, egy Rimmel rózsaszínes mono, és a L’Oréal négyes palettája, és egy Nabla mono highlighter.
Folyékony highlighterből kettő, egy ezüst és egy arany, és tegnap vettem egy Benefit mini palettát (Hoola bronzosító, Galifornia pirositó, és egy krémes highlighter), abban is van. Ja, és ilyen hármas palettám, amiben van highlighter van a Sleektől és a Revolutiontól is.

Jesszusom, ezt leírni is sok volt…

3 Likes

Haha, nekem 3 highlighterpalettám van, vagy 5 mono, és 2 folyékony.:))) Meg a Linda Hallberg palettában is van 2.
Egy Lovely ezüst monóval indultam.

2 Likes

A folyékonyakra én is nagyon rákaptam, nagyon praktikusak számomra, mert a száraz bőrömön jobban mutat, mint a porok.

1 Likes

Nekem is az a Sleek paletta volt az első:D. Nem is volt megállás az ABH Glow kit-ig:D, és a legérdekesebb, hogy amit úgy gondoltam nem tudok majd használni belőle,legsötétebb barna árnyalata, na az a kedvenc, amit legtöbbet használok.

1 Likes

A holografikus termékeket én imádom, CP monom és Makeupgeek monom van olyan hatású. Az meg, hogy multifunkcionális legyen egy dolog, no az nagyon izgi szerintem is. És motor túrán kifejezetten praktikus:D. Nekem ilyen az ABH Krém kontúr paletta. Ha csak egy smink dolgot vihetnék egy lakatlan szigetre, tuti az lenne az.

1 Likes

Én is összevissza kenek mindent, nem azt nézem hogy mire való a doboza szerint, hanem hogy jó krémes, púderes legyen és klassz különleges a fénye stb. Én is simán szh púderrel highlitozok, ha sietek vagy nincs kedvem 5 dolgot használni.

2 Likes

Én is szoktam highlightert szemre és szemhéjpúdert arcra :blush:

1 Likes

Highlighterről jut eszembe: làttam Pinkpandán újra kaphatók az Ofra highlighterek és 3 szín ( Rodeo Drive, Blissful és Pillow talk) van utazó méretben is. Nekem nagyon birizgálja a fantáziámat.