2019-es sminkkihívás

Azta, de büszke lehetsz magadra, minden elismerésem, ez lenne a cél nálam is, egy átgondolt, kihasznált, tökéletes pipere asztal, amit után töltök ha kell.

Én is csak pár éve kattantam rá erre:D, de nagyon hatékonyan gyűjtögettem, és tényleg majdnem tökéletes a repertoár, csak használni kéne a meglévőket és a feleslegtől megszabadulni.

Üdv a csapatban, tökéletesen közénk illesz:D:D

1 Likes

Igazán kedves vagy, köszönöm, szerencsére megoldódott a helyzet, 2 hónapja van alvás, engem pedig kicseréltek, a világ szebb, színesebb, illatosabb, mióta alszom:D:D:D

2 Likes

Nagyon kedves vagy! Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Én olyan fogadalmat is tettem félig-meddig, hogy addig nem veszek semmilyen szérumot, amíg a mostaniak el nem fogytak. Aztán ma megjött a TO rendelésem…:neutral_face:
IMG_20190108_160807
De nagy önuralommal egy termék kivételével eltettem őket a szekrénybe, ahol csendben várakozhatnak a felbontásig…:grinning:

3 Likes

Nálam is így várja a sorsát a fiókban 6 db.TO termék:D:D, de jó, hogy nem vagyok egyedül:D.

1 Likes

Én is elrakom a fiókba a bontatlan bőrápolási cuccaimat. A szérumok baromi lassan fogynak, pedig már úúúgy szeretném a GG Apádat kipróbálni. Jelenleg egy Hylamide C, a TO Szkvalán, a TO Alpha Lipoic Acid és Tindigo retinolos széruma van használatban.

2 Likes

Ezek nagyon jól hangzanak, személyesen egyiket sem ismerem. Egyszer majd leírom milyen cuccaim vannak most használatban. Néha komolyan elgondolkodom egy leltáron:D

1 Likes

Meg az is rossz, hogy elvileg a legtöbbet hat hónapig ajánlott használni felbontás után. Nekem ez mindjárt letelik a TO EUK 134-nél, ami ugye pont antioxidáns, tehát fontos az időfaktor. Mindenesetre elkenegetem majd, de nem tudom van-e értelme. Nyilván egy HA vagy savas szérummal más a helyzet.

1 Likes

Én is azt használom most, az euk-t, nem is néztem meddig jó, de szerintem el fog fogyni. Igen, én is tervezek amúgy jobban odafigyelni a lejárati időkre, biztos van tűréshatár, de nyugodtabb lennék ha megfelelően használnám a termékeket, ami csak úgy lehetséges, ha egyet használok míg el nem fogy. CSak az a fránya kíváncsiság, meg hát a változatosságot is szeretem:)

1 Likes

No, a heti sminkkihívás teljesítve!
Ma a szememre kizárólag a Makeup Revolution Iconic 3 palettát használtam, mely az első, a meglevő palettáim közül.
Natulcien, köszi az ötletet, mert most 70%-ban úgy érzem, hogy ennek a palettának mennie kell. A pigmentáltság még rendben, én könnyen is boldogultam vele, a színek is tetszenek. Csak a szemem alja van tele csillámmal. :grinning:
Teszek azért még vele pár próbát, de igazság szerint ezek, vagy nagyon hasonló színek sok jobb palettámban megvannak.
A tartósságra kíváncsi leszek, bár ma a The Balm Put a lid on it alapját tettem alá, amivel eddig finoman szólva sem voltam elégedett.
Azért a végeredmény tetszik.

IMG_2019-01-09_09-54-41

4 Likes

Én is benne vagyok ,vagyis nagyon erősen próbálkozom teljesíteni a heti kihívásokat :smiley:

2 Likes

https://www.instagram.com/p/BsZ-Otpga3t/

Ez ma a kihívás napja nálam is:).
Smink a legrégebbi és legújabb palettámmal. A sminkkihívás keretében elkészült az első. A legrégebbi palettám egy Douglas paletta. Ami azért emlékezetes számomra,mert ez volt az első, hogy természetes,nude paletták helyett színeset vásároltam. Kb.9 éves lehet. Már az összes korabélit kiselejtezett csak ezt nem. Évekig hozzá sem nyúltam de nemrég újra felfedeztem a benne rejlő lehetőségeket. Egy Nubian palettával együtt használtam,ami pedig a legújabb. Szépen megférnek egymás mellett. Egy Paese http://kremmania.hu/kremek/paese-drop-fix -et használtam, hogy élénkek legyenek a színek,mert a Douglas nem túl pigmentàlt.
Én most szembesültem vele, hogy ezen paletta kivételével megszabadultam minden régi nem használt palettától, és felszabadító érzés, hogy tényleg csak jó minőségű, jó szívvel használható darabjaim vannak, amikhez szívsen nyúlok.

Hú ez a paletta tiszta UDnaked3, ami amúgy nem nagy kedvenc. Örülök ha sikerült dűlőre jutni ezzel a palettával. Legalább nem foglalja a helyet a sminkek között ezután. Tényleg érdemes ezektől könnyes búcsút venni. Én is nem rég estem túl egy nagy szelektáláson, és nagyon felszabadító érzés. Amúgy tényleg szuper a végeredmény, ezek a csillámok engem is mindig megfognak, szó szerint is:D

Igen, azért is vettem meg ezt, mert tetszett a Naked3, csak akkor még sajnáltam volna egy UD paletta árát kicsengetni (bezzeg azóta! :rofl:). Egyébként akkor használgattam, és rájöttem, hogy valahogy olyan egysíkú a színösszeállítás.

1 Likes

Nagyon tetszik ez a smink!

1 Likes

Köszönöm, nagyon örülök, hogy tetszik. Szerettem volna valami újat, amilyet még nem csináltam, ha már a paletta régi.
https://www.instagram.com/p/BkSDJqAA39x/
Ez a smink is ezzel a palettával készült, csak teljesen más stílusú.

3 Likes

Igen, tényleg egysíkú. Azóta én is jobban szeretem az izgalmasabb palettákat, de ez volt az egyik első drága palettám, és rég szerettem volna egy UD. A 3 volt az ami még tetszett is, meg nem volt még olyan. Csak azért van még meg, mert az az egyetlen hideg rózsaszínes palettám és gondoltam jó ha van, hátha egyszer kedvet kapok hozzá. Nem nagyon kapok:D:D

1 Likes

A héten a Sleek - Del Mar Vol 2 palettát használom. Ez az egyik legutóbbi, amit decemberben vettem (KM zsibin). Nagyon egyszerűen egy sötétebb színt viszek fel az egész szemhéjamra, majd a mozgószemhéj közepére egy világos, fényes árnyalatot.

Tegnap: Pura Vida (matt piszkos zöld), Zoola (fényes pezsgőszínű)
Ma: Spotlight (matt szürke), Loco (fényes barack)

3 Likes