2019-es sminkkihívás

Az eheti feladat mostmár valóban egy színnel történő megvalósítása. Picit a mozgó szemhéj alsó felének aládolgoztam fekete szemceruzával, aztán azt amennyire tudtam, elsatíroztam, majd a Too Faced Life’s a Festival paletta Artist pass színét vittem fel a mozgó szemhéj egészére, végül a széleit alaposan elsatíroztam.
Mivel ez egy duo króm szín, ezért a felső részen csak a barnás-bordós alapszín látszik, a szinváltós, csillogós szín a mozgó részen maradt.
A képek elég bénák lettek ebben a szomorú időben, de egyébként elég jól sikerült.

IMG_20190301_094332

IMG_20190301_094541

6 Likes
5 Likes

Hűű, de szuper :slight_smile: Remélem a héten megjön valamelyik új palettám, amit rendeltem, mert abban van rózsaszín dögivel :slight_smile:

4 Likes

Kissé megkésve a 7. heti kihívás teljesítése.
A legtávolabbi palettám, előzetes várakozásaimmal ellentétben, nem egy Sleek, hanem ez az Yves Rocher paletta. Nos, azt kell mondjam, nem véletlenül került ez a paletta a legmesszebb. :smiley:
Mindenesetre ma egy mohazöld pulcsi van rajtam, ahhoz megfelelt.

IMG_20190305_081743

IMG_20190305_081758

IMG_20190305_083525

4 Likes

Na itt látszik a nagy különbség a JP-k meg egy sima paletta között. Csak nem folytatod a szelektálást Erzsi?:D:D

Van hír a palettákról? Vagy csak türelmetlenkedem? Amúgy mivel én nem vásárolok, rajtatok élvezkedem, úgyhogy muti ha ha érkezik valami szép:D.

3 Likes

He-he, de, úgy néz ki! :smiley:
Amikor elkezdtem használni, és a bal fölső szürkét próbáltam feltenni, de az égvilágon nem látszott belőle semmi, azért elhagyta a számat egy “hát ez meg mi a sz@r” kérdés. Mondjuk úgy emlékszem, régen sem volt a kedvencem, nem véletlenül alig használt.
Meg aztán ott van a JP Tribe és a Subculture, elég az nekem, mint zöld színű paletták (na persze egy Nabla zöldes palettától azért nem zárkóznék el :see_no_evil:).

Viszont egészen jól bírja, pedig délelőtt elég sokat járkáltam, de még szépen a helyén van (dacára az UD primernek). Szóval még véleményes a dolog.

2 Likes

Sajnos még nem sok, csak tegnap indultak el Los Angelesből :frowning:
De talán ha nagy mázlim van, hét végére még ideérhet :smiley: Az biztos, hogy le lesznek fényképezve :stuck_out_tongue:

1 Likes

Éljen, várom őket én is nagyon:D.

Egy Nabla Poison Garden nekem is nagyon izgatja a fantáziám. És ki tudtad próbálni az Ace Classical paradise palettához? olyan kíváncsi vagyok a véleményedre.

1 Likes

A Colourpop?

Én két rendelést adtam le, az egyiket csütörtökön, nemsokkal az akció elindítása után, arról küldtek értesítést még péntek este, hogy feladták. A tracking szerint 3-a óta úton van.

Viszont a másikat, amelyiket péntek este rendeltem, még fel sem adták. Mondjuk az elsőt jobban várom, de azért a második is piszkálja a fantáziámat (púder, korrektor, lippie stix).

Ó, igen, szombaton nekiveselkedtem. Viszont talán kezdem kiismerni, mert egészen könnyedén tudtam vele boldogulni. Gyönyörű lett, igazán szép átmenetekkel. Tettem is róla képet a Mit használtál ma topikba, bár az, ami miatt olyan szép volt, pont nem látszódik a telefon képén. És még este is ugyanolyan szép volt, mint délelőtt (mozi napot tartottunk a gyerekekkel).
Szóval igen, abszolút elégedett vagyok vele. És olyan jó kézbe venni, magát a palettát is. :heart_eyes:

Talán ezen kicsit jobban látszik:

IMG_20190305_134356

2 Likes

De örülök, hogy teszik, tényleg gyönyörűen satírozhatóak a színek. Gyönyörű a sminked. Én imádom a sok árnyalatú pirosakat benne, mert nagyon izgalmasak. De tényleg kár, hogy olyan nehéz sminket fotózni, nekem sem sikerül, hogy visszaadja, élőben mennyire szépek a színek.

1 Likes

Igen, a Colourpop. :slight_smile:
Nekem mindkettőben paletta van, plusz USL, úgyhogy bármelyik is ér ide hamarabb, nagy lesz az öröm, de az Ooh La La! paletta izgatja igazán a fantáziámat :smile:

1 Likes

Nekem is az elsőt egyből feladták, másodikat is nem sokkal utána, majd az lehagyta az elsőt :grinning: A harmadikat meg barátnőm rendelését, amik közel egy időben történtek pedig még fel sem adták :confused:

Heti kihívás, rózsaszín smink. Minden eddiginél jobban meggyűlt a bajom a fényképezéssel, és nem is sikerült visszaadni. Cseppet sem. A többféle rózsaszín mellé került a mozgó szemhéjra egy pici csillogó sárga (ez talán nyomokban fellelhető a képeken is), a szemzugba pedig egy nagyon különleges irizáló kék (ez viszont egyáltalán nem, itt sima ezüstnek hat), ami élőben alien módon világít.

20190306_135944%20(2)

20190306_140006%20(2)
1

11 Likes

Csoda szép lett! Tőled eddig ez a kedvencem! :heart_eyes:
Milyen palettával készült? :hugs:

1 Likes

Nagyon szép lett! Én talán pénteken sort tudok rá keríteni, de attól függ, addigra hogy áll az orrom (náthás vagyok). :face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

Gyönyörű lett! A belső szemzugban én nem ezüstöt, hanem irizáló lilát látok.

1 Likes

Köszönöm szépeen! :smiling_face_with_three_hearts: Két palettát használtam. Az egyik a Revolution Newtrals 2 (pont egy másik topikban írtam ma, hogy két Revolution palettám van, az egyiket szeretem, a másikat nem - ez az, amit szeretek. De úgy látom a KM-es értékelése is szuper). Ebből a palettából használtam a háromféle rózsaszínt: egy világosat, egy sötétebbet, és egy csillámosat. Ja, meg egy negyedikkel húztam egy kis csíkot a cut crease széle és a tusvonal közé. A másik pedig az Essence Never Give Up Your Daydream palettája. A “sunny daze” nevű csillogó sárgát tapogattam fel picit a mozgó szemhéjra, a “in the clouds” nevű irizáló kék pedig a szemzugba. :hugs:

1 Likes