2019-es sminkkihívás

Hát ez nagyon előnytelen!

Én is örök késésben vagyok. Eddig ceruzáztam a szemöldökömet, ami pikk-pakk kész volt (úgy ahogy), de nemrég rendeltem tégelyes szemöldökfestéket. Háát kíváncsi vagyok, hogy mikor fogom megunni az ecsettel való bohóckodást reggelente, bár tény, hogy úgy sokkal szebb lesz a végeredmény.
Átlagos munkanapon nekem is 20 perc a mű elkészülte, ha viszont megyek valami eseményre, akkor 45-50 perc, de persze indulásig csinálgatom tovább :grinning:

2 Likes

Na, pont ezért ódzkodom a pomádéktól, bár egyesek szerint sokkal gyorsabban lehet vele dolgozni, mint ceruzával.
Melyiket rendelted meg? Mennyivel nehézkesebb használni, mint a ceruzát?

ColourPop Brow Colour, de még sajnos pár hét mire megjön.
Rimmel Brow Kit is megvan, de túl sötét nekem meg a vöröses színe sem tetszik. Ott az egyik fele por, másik zselé. Hát határozottan lassabb vele a hadművelet.

Lehet, hogy ha majd jó termék lesz a kezedben (és a CP szinte biztosan az lesz) és belejössz, tök gyorsan fog menni.
Amúgy a Colourpop szemöldökceruzáját használom.:slight_smile:

1 Likes

Én is ceruzázok és ajj, szintén gondolkozom rajta, hogy kipróbálok valami mást, csak detto a macerától tartok. Plusz egy ecset, amit mindig tip-top tisztán kéne tartanom. De tudjátok mit, most felszívtam magam. :smirk: A kövi sminkkihívásra próbaképpen egy barna szemhéjpúderrel csinálom meg a szemöldököm.

2 Likes
3 Likes

:joy: :ok_hand:t5: :see_no_evil:
FB_IMG_1551107473900

6 Likes

Pádár Dettinél jó tippeket lehet alkalomadtán olvasni a sminkeléshez, mint pl. itt:

1 Likes

https://www.instagram.com/p/BuVn3YcAija/
Imádtam az eheti feladatot. Szerintem fogok még ilyen minimál sminket csinálni extra formával. Rengeteget kísérletezem a tökéletes rejtett szemhéj sminkkel, de ezzel egész elégedett vagyok és végre egy kis újdonság. Alig várom, hogy más színekkel is kipróbáljam. De fekete helyett tuti barnát fogok használni.

4 Likes

Én a heti feladatot a szürke 50 árnyalatában oldottam meg. :grinning:
Egyébként az Urban Decayből a Drift színt használtam, és az Ace Beauté Paradise Fallen palettából a Pure, Moon glow, Stone és Black out színeket.

De lehet, hogy félreértelmeztem a feladatot: csak egy szemhéjfestéket lehetett használni, vagy egy szín árnyalatait (ez utóbbi az én megoldásom)?

Mivel ez nem egy visszafogott szemsmink, ezért csak egy enyhe nude szájfényt tettem hozzá, de ezt este valamilyen erős bogyós gyümölcsös színre cserélem, mert megyek a Mupába.

IMG_2019-02-26_10-07-32

6 Likes

Tök durva, mennyivel kisebb az egyik szemem. Még jó, hogy kinyitva nem látszik. :astonished:

Tetszik ez a metál szürke:). Valamilyen fémes sminket én is szeretnék egyszer készíteni. Amúgy nekem sem egyformák a szemeim, de szemüvegben nem feltűnő.

1 Likes

Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy az első Paradise Fallen alkotásom a szürke színeiből áll majd, ahhoz képest, amilyen csodás lilák vannak benne. :smile:

2 Likes

Igen a lilák szépen, de a szürkék meg extrák. Próbáltad már a másikat?

1 Likes

Nagyon jó a kompozíció, ez a minimál smink úgy egybeolvad veled, mintha természetesen hozzád tartozna. Mint egy ruha, amire azt mondjuk, hogy “Ááá, mintha rád öntötték volna!”. :hugs:

2 Likes

Köszönöm, kedves tőled. Nekem is nagyon megtetszett. Holnap kipróbálom fekete helyett barnával, szerintem még sokkal természetesebb lesz:)

1 Likes

Biztosan! :smiling_face_with_three_hearts:

Még nem sajnos. Múlt héten kissé meglőtt, hogy otthon voltam a gyerkőccel betegszabin. Én itthon nem sminkelek.

Egyszínes heti feladat. Gyermeki lelkesedéssel élvezem ezt a játékot. :star_struck: A dolognak annyi még a pikantériája, hogy ezúttal szemhéjpúderrel készítettem el a szemöldököm. Ki akartam próbálni milyen por állagú termékkel dolgozni (anélkül, hogy rögtön vennék egy konkrét szemöldökre valót). Nos, égszakadás-földindulás nem történt, és igazából a Paradicsom elfeledett madárkái sem szálltak a vállamra. Tulajdonképpen alig látok különbséget a ceruzázós végeredmény és eközött.

e

20190227_163256%20(2)

9 Likes