2019-es sminkkihívás

Pedig a színek nagyon szépek, de igazad van. Én is ott rontottam el, hogy az orromhoz közeledve is vastag volt. :thinking:

Neeem, nem a tiédre reagáltam, komolyan! Már olyan régen akartam nektek ezt mutatni, hogy mit gondoltok erről, és most, hogy babyhippo említette magát a vékonyodó satírozást, eszembejutott :slight_smile:

1 Likes

Jaaa, okés! Értem! Nem lett volna gond! :blush::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

A színek tényleg szépek, de egyébként ez az egész szemsmink olyan, mintha megverték volna. :thinking:

Amúgy csípem a Pixiwoo-s lányokat, de ez most nem jött be nekem.

Mostanában nagyon ezt a vonalat erőlteti, minden sminkjén behúzza teljesen az orrára a színeket. Szerintem amellett, hogy előnytelen (és tényleg úgy néz ki, mintha megverték volna, különösen a barnás színekkel), tényleg olyan nagy csúnya paca az egész.

1 Likes

Szerintem a szemsmink és a rúzs is sok együtt, meg nagyon homogén az a sok rózsaszín. Az nem tetszik amúgy, hogy nagyon “kifelé húzta”? Ha semleges bőrszínnel satírozza el az éleket, szebbre sikerült volna?
Nem kukacoskodom, technikailag próbálok okosodni, mert én is tudok ilyet “alkotni”.:relaxed:

Ez viszont szép, nem?

1 Likes

A színek, az összhatás tetszik. De nekem itt is nagyon közel húzta az orrához a színeket, nincs egyensúlyban valahogy a szemformájához (nekem), ahogy ránézek. Úgy “eltolódik” az egész festés. Mindjárt mutatok tőle még képet, hogy mire gondolok pontosan.

Igen, ez gyönyörű, és a színek is csodásak.
A másik azért kelt olyan “bevert” hatást, mert mindenfelé kijjebb van. Kifelé is közel a halántékáig ér.

1 Likes


Ezen a képen látszik, hogy mire gondolok pontosan. Már az orrára van festve a szín.

Azt hiszem, értem, mire gondolsz. De ez nem annyira pacaszerű, mint a rózsaszín, van formája (legalábbis úgy látom).
Amúgy tök szép nő, amellett, hogy egyáltalán nem mű.

Igen, itt totál látszik, mire gondolsz. Tényleg nincs íve. Nekem ez akkor jön össze, ha túl nagy fejű ecsetet használok, ami az orrhoz közel gáz, kijjebb már nem annyira.

Igen, nekem is akkor sikerül így véletlenül, ha gyorsan és túl nagy ecsettel dolgozom. Félperces smink kevés odafigyeléssel, nem megfelelő ecsettel.

Nos, reggel, fáradtan, fél fejjel arra gondolva, hogy jaj, mindjárt megy a busz, nehéz elérni a smink-zen állapotot.:slight_smile:

1 Likes

Én eddig nem ismertem a hölgyet, de rákerestem, és pont azt a videót kezdtem el nézni, amiről az első képet csatoltad. Igen, az egész valahogy túlzó. Olyat én is szoktam, hogy a cut crease sávja beljebb megy az orrom felé fokozatosan satírozva, de ezt ilyenkor egyensúlyba hozom azzal, hogy a mozgószemhéjra és a szemzugba csak natúr, világos színeket teszek. De neki telibe megy vibráló színekkel ez egész, még a szemzug is. Képen még csak-csak, de élőben ez ijesztően sok lehet.

2 Likes

Ó, pedig a képeid alapján neked mégis sikerül. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nem cseszem el mindig, de azért előfordul. Képeken annyira nem látszik, mert egyrészt veszettül satírozok, hátha sikerül ellágyítani, másrészt a fotózási szögből nem látszik és a kamera se túl jó (ami ebben az esetben szerencsés).
De a legutóbbin, amin a Tribe-ot használtam, szerintem észrevehető, hogy nagyon kihúztam a széleket, nettó hülyeség volt a széleket élénksárgával elsatírozni.:smiley: Sok lett. Pillanatnyilag jó ötletnek tűnt, de ebből tanul az ember.

1 Likes

Bakik mindig becsúsznak, ne viccelj. Én nyomás alatt abszolút nem tudok szemsminket készíteni - és a reggeli rohanás az már nyomásnak számít a javából. :smiley:

1 Likes

De még mennyire! Egyszer láttam egy 20 perces szemöldöksminkelő videót és nagyon röhögtem magamban.:smiley: Hétköznap reggel kivitelezhetetlen.

1 Likes

Ugye? Nemrég nagymérvű ambícióim támadtak aziránt, hogy kontúrozzam az orrom. Vettem is egy kis mini kontúrpalettát. Kisvártatva rájöttem, hogy nincs az az univerzum, nincs az a ráérős nap, amiben ez belefér az én amúgy is lassú sminkelésem soraiba. Arról nem beszélve, hogy nem is sikerült kitanulnom a mesterséget. :smiley:

1 Likes

Nekem kezdetben másfél óra volt. Aztán negyven perc. Aztán elkezdtem dolgozni az új munkahelyen és csodásan leredukálódott 20 percre a hadművelet. Na, nem mintha még plusz tíz perc nem esne jól…

2 Likes