2019-es sminkkihívás

https://www.instagram.com/p/BuGFecmA1Sl/
Sminkkihívás teljesítve. A legtàvolabb az Urban Decay Naked3 paletta került tőlem idővel. Rég nem használtam,mert nem szeretem annyira de megvàlni sem tudok tőle,mert annyira szép,és időről-időre újra a szemem elé kerül,mint most is. Hasznàlni fogom ezt a palettàt. Nagyon jó alap színek vannak benne.
(De aztán úgyis messze kerül majd, és mégsem fogom használni:D)

2 Likes

A távoli palettás heti feladat. :relaxed: Egy pakkban volt három is a legtávolabbiak közül, úgyhogy úgy döntöttem kombinálni fogom a legrégebbi és a legújabb palettám színeit. Visszatértem a kedvenc kis cut crease technikámhoz is. Két barna árnyalat kombinációja, a mozgószemhéjra pedig egy rózsaszín-lila irizáló szín került. Ez azért nagyon izgi nekem, mert mielőtt megismertelek titeket, eszembe sem jutott volna barnát rózsaszínnel kombinálni, deee ti annyira inspiráltok a bátor színhasználataitokkal, hogy most már simán. :smiling_face_with_three_hearts:

A smink egyébként tegnapi, és már csak lámpafénynél tudtam lefotózni, úgyhogy… nyeh.

20190223_174923%20(2)

%C3%AD

+ 1: “Rohadj már meg ezzel a hülye fényképezéseddel, én inkább elmosódom.”

20190223_175137

7 Likes

Megragadom a lényeget, nagyon jól áll ez a rúzs!:slight_smile:

1 Likes

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts: A színe nekem is nagyon tetszik, amiatt vettem meg vakon. Sajnos a minőségével nagyon nem vagyok megelégedve, de legalább nem volt drága: https://kremmania.hu/kremek/catrice-generation-matt-comfortable-folyekony-ajakruzs

3 Likes

Tökéletes a szemöldököd, nagyon tetszik a smink is, szépen megoldottad a feladatot. Ez a smink olyan biztonsági játék akkor a színt leszámítva. Amúgy én régen nagyon sokat használtam a rózsaszín -barnát. Ma is egy ilyen smink volt rajtam:).

1 Likes

Közben én is alkottam valamit, de szerintem nagyon rossz. És nem értem, miért rossz. Mit rontok el? Nagyon gáz lett, mint valami kínai. :joy: Valaki segítsen…
Ha fel rakom a képet róla, lehet majd törölni?

1 Likes

Oo, köszönöm! :heart_eyes: Igen, meglehetősen biztonsági játéknak számít, a színek sem voltak túl élénkek, de a kombinációjuk tőlem szokatlan volt, és nagyon élveztem merészkedni. :smile: Töök jó, egymásra hangolódtunk. :smiley:

Elméletileg van törlés opció, de biiiiztos nem is rossz. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Fene egye a 20 karaktert!!! :rage::rage:

2 Likes

Vannak sminkek, amik Instán jól mutatnak, mert erőteljes, extrém, és tudjuk, hogy képeken jobban átjönnek az erőteljesen felépített színek. De nem utcára, emberek közé valók.:slight_smile:
Szerintem ha kicsit elsatírozod a színeket és a mélyítőbe felvitt barnát vékonyabban viszed fel, teljesen okés. Amúgy szép szimmetrikus, nincs vele baj.:slight_smile:

2 Likes

Köszi, majd próbálkozom! :slight_smile:
Szerintem undoritó lett, annyira nem én.
Mindig jobban tetszik a natur szemem, mint a sminkelt. :blush:

Nem lett ez undorító, az insta trendbe nagyon is illeszkedik, de én is kicsit jobban elsatíroztam volna. Ez a jó a sminkben, egy játék, ügyeset játszottál ma!

2 Likes

Dehogy undorító, miket beszélsz te!:slight_smile: De nincs azzal baj, ha nem tetszik magadon, meg jobban szereted a festetlen szemed - ami szép nagy, nincs szüksége optikai tuningra. Ha nem jön be, ne erőltesd.

2 Likes

Köszi! :smiling_face_with_three_hearts:
Porolt nagyon így nem mertem satírozni, mert csak egy nagy maszat lett volna. Minőségi palettával biztosan nem lett volna annyira rossz :slight_smile:

1 Likes

Igen! Remélem majd rájövök egyszer, hogy az én szememhez milyen smink illik a legjobban! :blush:

2 Likes

Szerintem a tusvonal+szempillaspirál kombónál neked nem kell több.:slight_smile: De a klasszik külső részbe sötétebb szín, mozgó részre világosabb megoldás biztos jól állna.
De rá fogsz jönni, csak próbálkozni kell. Illetve ez egy játék, tkp. kifestő.:slight_smile:

2 Likes

Ne butáskodj már! A tusvonalad nagyon szép. :heart_eyes: A formát is jól elkaptad, egy dolog van, amit tanácsolni tudok: a barna részt próbáld elsatírozni sokkal jobban - szerintem ez az, amit te a leginkább zavarónak látsz magadon, az éles határokat. Az a rész, ami a szemzug felé van (tehát az orrod felé, legbelül) már pláne csak egy kis halovány, bőrbe olvadó barnaság legyen, és úgy milliószor természetesebb lesz. Ezt szépen el tudod érni azzal, hogy fehér, vagy nagyon világos szemhéjpúderrel kezded el eldolgozni a barna határait. Ha jobban el lesz satírozva, akkor a barna rész körülbelül ott fog véget érni, ahol a mozgószemhéjad kezdődik, azaz jobban elterül majd az egész, és nem egy ilyen éles sáv lesz. :hugs: Ha pedig kimondottan éles vonalat akarsz (mert olyan is van) akkor pedig ahogy @Amadea mondja, azt vékonyabban kell.

Csatolok képeket is, hogy érthetőbb legyen a halandzsám.

Az elsatírozásnál mondjuk ilyesmire gondolok:

maxresdefault

A kis tussal felvitt vékony vonalt meg kb. így gondolom, mint itt az arany vonal:

main-2

A képek csak illusztrációk!!! Ilyeneket én sem tudok, és valószínűleg ők sem, tuti ezeken is van szerkesztés. Csak azért csatoltam őket, hogy szemléltessem a magyarázatot.

Neeem undorító, te jó ég, dehogy! Gyakorlat teszi a mestert! Ha van kedved, próbálgasd még, ha meg csak bosszúságot okoz, akkor hagyd a fenébe, mert természetes szemmel is gyönyörű vagy. :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

Köszönöm nektek, mindent értek! Igazatok van! :heart_eyes:
Legközelebb megfogom próbálni így ahogy írtátok @Amadea val :slight_smile:

2 Likes

Láttátok mostanában a pixiwoo-s Samnél, hogy az orrnyergére is fest már? Annyira csúnya szerintem, úgy néznek ki mostanában a sminkjei, mintha óriási pacák lennének a szeme körül. (Arról jutott eszembe, hogy írtad, hogy az orrhoz közeledve vékonyodjon a satírozás.)

1 Likes

Itt látszik pontosan, hogy mit próbáltam magyarázni. Nekem ez nagyon-nagyon nem.