2019-es sminkkihívás

Oo, nagyon köszönöm drága! :smiling_face_with_three_hearts: :sparkling_heart: Így képen nekem is tetszik, de élőben szerintem túl sok, maximum valamiféle bálra tudnám elképzelni, vagy nem is tudom, rock koncertre.

1 Likes

Köszönööm! :sparkling_heart:

Taníts mester! Szuper!

1 Likes

Köszönöm, nagyon kedves vagy. :sparkling_heart: Igen, kis ebayes mágneses műszempilla. Ennyire erős, fekete sminkhez nagyon kell, mert a saját pilláim teljesen elkottyannak a nagy sötétségben és úgy két fekete gödörnek néz ki az egész smink.
Szeretem a cserépkályhákat, de az az ajtóm. :smile: Bár amilyen fázós vagyok, nagyon nem bánnám, ha kályha lenne. :smiley:

Oo, ne viccelj, neked szuperügyes satírjaid és árnyékolásaid vannak. :sparkling_heart: Köszönöm szépen. :kissing_closed_eyes:

1 Likes

Jé, működik a mágneses szempilla? Azt hittem, az csak kamu, pedig mennyivel vonzóbb alternatíva, mint a ragasztgatás…
Leborulok az elméleti és a technikai tudásod előtt is.:slight_smile:
Hát, a kályhának is megvannak a hátrányai, de télen jó mellette kucorogni, az tény.

1 Likes

Naaagyon szépséges lett! Hű de tetszik!

1 Likes

Hm, félig-meddig működik. Egy kép erejéig tökéletesen, hosszabb távon pedig még nem volt alkalmam kitapasztalni, mert ez az első, amit rendeltem, és annyit bénáztam vele eleinte, hogy teljesen lenyomorítottam. Két mágnes már leesett róla és a formáját is szétbarmoltam a kezdeti próbálgatásokkal. Jövő hónapban tervezem meglepni magam még egy párral. Azokkal már elsőre is ügyesebb leszek, mert megtanultam hogyan kell feltenni, és meglátjuk úgy mennyit bír ki, ha rendeltetésszerűen és óvatosan használom, nem pedig agresszív óvodás módjára.
Igeen, engem is a ragasztgatás mellőzhetősége vonzott. És nagyon praktikus, hogy felülről és alulról is takar, tehát esélytelen, hogy elálljon az eredeti pillasortól. Alapjáraton egyébként nincs gondom a saját pilláimmal, olajozgatom is őket, egész szépek. De ilyen erős sminkhez rengeteget tud hozzátenni, meg hát olyan kényelmes, ha nem kell arra figyelni, hogy nem maszatolódik-e elfelé a spirál. Meg hát olyan kis szép csecsebecsék ezek nekem… :smiley:
Ha egyébként bárki gondolkozna rajta, akkor annyit hadd tanácsoljak, hogy 4 mágnesest érdemes választani. Nem egy mágnesest, nem kettest, nem hármast. Négyest, hogy minél több ponton tudjon tapadni és idomulni a szem ívéhez.

Nagyon jól esnek a dicséreteid, én is nagyon ügyinek tartalak téged és titeket. Neked kifejezetten addig fogom mondogatni, amíg egyszer el nem hiszed. :smile:

2 Likes

Köszönööm szépen! :heart_eyes:

Köszi a tanácsot, elteszem pufferbe, ha elkezdene csábítani a mágneses műszempilla. Én csak hétköznap sminkelek, meg elégedett vagyok a sajátjaimmal, így is néha bökdösik a hogyhívjákot, napszemüveget.
Annak nagyon örülök, hogy már nagyjából sikerült kikorrigálni, hogy a jobb szemhéjamon a külső V szinkronban legyen a bal szemhéjamon lévővel, kicsit lejjebb “állt” és ducibb volt az íve - igen, valószínűleg csak én láttam meg engem érdekelt, de ez egy nagyon érdekes tanulási folyamat (is). Azért is akartam megtanulni az összetettebb szemfestést, mert a sima egy szín az én kicsi pislogóimon nem sokat segít, muszáj dimenziót adni neki. Meg hát kinek nem ad önbizalmat, hogy ért az ilyen női dolgokhoz.:slight_smile:
Hát, mit tagadjam, kóros önbizalomhiányom van, nehéz a korai impressziókat kiküszöbölni, mert ez is ered valahonnan.
(A számat, ill. kezemet jártatni, azt tudom!)
(Valamit még akartam írni, de elfelejtettem…)

2 Likes

Na ez egy füstös, gratulálok, szerintem ez simán megállja a helyét bármikor. Tetszik a dupla szárny:D.

1 Likes

Csak én hittem azt elsőre, hogy a mágneses műszempilla egyik részét a felső, a másik részét pedig az alsó pillákhoz kell tenni? :smiley:
Aztán pedig azon lamentáltam, hogy lehet vele kinyitni a szemem? :joy::joy::joy:

3 Likes

Jaj, elképzeltem, hogy valaki nem bírja kinyitni velük a szemét…:rofl::joy: Nem nagyon foglalkoztam még vele, csak tudtam, hogy van ilyen. Talán a Catrice-nél lesz a tavaszi szortimentben?..

Ja, és ha közel hajolsz a hűtőhöz, hozzáragadsz a műpilláknál fogva!:sweat_smile::rofl:

5 Likes

Én már láttam a Catrice-nak ilyenjét Müllerben, de ott a mágnes egy csík volt végig, mintha már tusvonalt is magadra ragasztanál a szempillákkal együtt.

Ilyen a Catrice, amit láttam (nem biztos, hogy ugyanez a fajta, de a mágnes ugyanilyen volt rajta):

717090853

És ilyen az enyém (a legegyszerűbb, ha belinkelem konkrétan azt, amit rendeltem):

1 Likes

Annyira azért nem erős a mágnes, de ha megtörténne, legalább mondhatnám, hogy “Megyek, eszem valamit. Nem tudok mit tenni, engem VONZ magához a hűtő.” Senki nem köthetne bele az érvrendszerembe.

6 Likes

Köszönööm. :heart_eyes: Óó, igen, nem bírtam ki, hogy ne tegyek ebbe is kis tusvonalas szárnyacskákat. :smiley:

Nagyon szuper lett, eszméletlen jól sminkelsz!

1 Likes

A kihíváshoz annyiban nem tervezek csatlakozni, hogy csak akkor vásároljak valamit, ha elfogy. Bár nagyon egyetértek a kezdeményezéssel, és eddig is igyekeztem tudatosan csinálni, de még nagyon hiányos a gyűjteményem, és szeretném feltölteni. :smiley: A smink részéhez majd lehet csatlakozom. Illetve szívesen olvasgatlak titeket. Jó látni a sok szép kreatív sminket!

4 Likes

Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled! :smiling_face_with_three_hearts: