2019-es sminkkihívás

Köszi a tippet, valami ilyesmit próbáltam, persze nyilván elég kezdetlegesen így rutin nélkül, de inkább hanyagolom a jövőben. De legalább már ezt is tudom! :smile:

@Natulcien, @Kokapu, szuperek a sminkjeitek, bár baromira meglepődtem, hogy ez a feladat ennyire feladta a leckét nektek, úgy tűnt, hogy számotokra nem létezik lehetetlen :grin: (egyébként nem is, hiszen nagyon jók lettek :slight_smile:)

Én még mindig pótolok, tegnap végül nem mentem sehova, így nem is sminkeltem, ma viszont a pirosítós feladat következett. Ezt úgy próbáltam megoldani, hogy a szememre csak szempillaspirál került, a számra pedig (tőlem szokatlanul) nude rúzs, hogy érvényesülhessen a pirosító.
A szokásos módon természetesen a lényeg nem látszik a képen, de higgyétek el, sokkal erősebben pirosítóztam mint általában :smile:
Ja, és nem volt időm indulás előtt fotózni, úgyhogy a képen a smink már majdnem 8 órája van rajtam, remélem, nem vészesen szörnyű. (A fejem meg azért olyan, mintha nagyon szenvednék, mert nagyon szenvedek is, így péntekre nagyon megviselt ez a hét)
Holnap viszont szülinapi buliba megyek, úgyhogy ha lesz időm, megpróbálkozom a füstös sminkkel, kíváncsi vagyok, sikerül-e.
IMG_20190215_174956

4 Likes

Kíváncsian várom a füstöst, és köszi a biztatást:D. Gyakorlom majd, de ezt most pihentetnem kell. Mindenesetre egy sminkes ismerőstől már kértem konzultációs lehetőséget füstös továbbképzésre, hátha van valami titok ami rajtam is megoldhatóvá teszi ezt a sminkfajtát, mert amúgy nagyon tetszik.

1 Likes

Tegnap én is megpróbálkoztam a heti smokey feladattal, ez lett belőle:

IMG_20190216_180059

Este mentünk át a barátainkhoz, gondoltam, ha nagyon elrontom, ők úgysem röhögnek ki annyira :slight_smile: Sajnos már nem igazán volt természetes fény, mesterségesnél meg nem a legjobb a fotózás, de ez van :slight_smile:
Kíváncsian várom a jövő heti feladatot :slight_smile:

9 Likes

Ú de jó lett a tiéd:D, nagyon ügyes vagy, ez az igazi füstös. Legalább neked akkor sikerélményt hozott a heti feladat:D. köszi, hogy csatlakoztál és játszol velünk:). Holnap meg kiderül a következő feladat. NEm lesz ennyire nehéz azt elárulhatom.

1 Likes

Nagyon jól áll ez a szőke haj :slightly_smiling_face: smink is szuper lett!

1 Likes

Köszi szépen :smiley: Sajnos azért még bőven van mit gyakorolni :smiley:

Köszi! :slight_smile:
4 éve lettem szőke, emlékszem hogy ódzkodtam tőle, de aztán csak bevállaltam. Magamnak is jobban tetszek így, sajnos a hajam kevésbé tolerálja :confused: De egyszerűen nincs kedvem megint a barnához :smiley:

Csak nem hagyott nyugodni ez a dolog. Úgyhogy ma még megpróbálkoztam. :blush:
Juvia’s Tribe és Nabla Poison Garden

IMG_2019-02-17_14-44-00

IMG_20190217_144502

7 Likes

Napfényben is gyönyörű :heart_eyes:
IMG_20190217_153305

IMG_20190217_153338

7 Likes

Óh a tribe csoda kékje… nagyon jól néz ki, én ma a douce palettával kísérleteztem. tök jó ez a mályva satír. Tetszik, hogy ilyen bátor vagy a színekkel. Nagyon inspiráló.

1 Likes


Új hét,új kihívások. Smink esetében most a fizikai tàvolsàgot kell àthidalni. Neked melyik palettàd került legmesszebbre?

2 Likes

A legtávolabbi palettám a munkahelyemen van (vész esetére). :smiley:
De valószínűleg az otthoni legtávolabbit fogom választani. A ritkábban használt palettáim ugyanis egy ilyen táskában vannak (valami oknál fogva a férjem íróasztalánál :smile:) , mely egyébként pont hosszában van az ablak felé, tehát a legtávolabb esőt könnyen ki tudom választani. Most, hogy így átgondoltam, nagyon örülök a heti feladatnak, mert a táska azon végén elvileg a Sleek palettáim vannak, amiket mostanában úgyis elő akartam szedni. :slight_smile:

2 Likes

Hát nekem ez most egy elég könnyű feladat lesz, mert 7 palettám van csak, és azok egy kupacban vannak :smiley: Na majd azt használom, ami a kupac legalján van :slight_smile:

3 Likes

Lehet megint találsz szelektálni valót. Nagyon fognak örülni a család nőtagjai:D:D

Tökélete megoldás:D, a lényeg, hogy a legrégebben használt paletta kicsit előkerüljön a kupac, és a bőrönd aljáról:). Nekem a legtávolabbi az UD Naked3, amit nagyon nem szeretek, de ideje átgondolni tudom-e még egyáltalán használni, vagy nekem is örülni fog valamelyik unokahúgom:D.

Egy napos csúszással befutottam a smoky feladattal. Klasszikus fekete, téglaszín elsatírozással, nude rúzzsal. :relaxed:

20190218_180654%20(2) 20190218_181214%20(3) %C3%AD%C3%AD

14 Likes

Az összes szemsmink közül szerintem neked ez áll a legjobban! :heart_eyes::blush:
Nagyon tetszik, dögös! :ok_hand:t4::heart_eyes:

1 Likes

Szuper! :heart_eyes:

1 Likes

Nagyon dögös, annyira profin sminkelsz! Műszempillát használtál?
(Egy pillanatra azt hittem, cserépkályha van a hátad mögött. Megragadtam a lényeget…)

1 Likes