2019-es sminkkihívás

Igen, ez szerintem is egy nehéz feladat, de lehet hoz valami érdekes, új tapasztalatot.

Én még mindig a lemaradást pótlom, ma jött a piros smink. Na ezzel nagyon feladtátok a leckét :smiley:
Ősszel vettem egy bordó essence szemceruzát, hogy majd mennyire jó lesz őszre… mondanom sem kell, egyszer sem mertem használni, de gondoltam, hogy na majd ma a piros smink apropóján. Hát, szavakkal nehezen tudom elmondani, hogy mennyire borzalmas lett… Úgy néztem ki, mint aki az elmúlt egy hétben nem aludt, csak drogozott :smile: Le is mostam, még szerencse, hogy nem sietek és direkt rászántam az időt, úgyhogy volt időm majomkodni. (Ma tartom ebben a félévben az első órákat, a barátom meg is kérdezte, miután meséltem neki a kihívásról, hogy oké, de biztos, hogy ma akarok drogos travinak kinézni? mit fognak gondolni a diákjaim? :rofl:)
Szóval végül maradtam a klasszikus tusvonalnál, a pirosat pedig úgy próbáltam becsempészni, hogy a szemhéjamra egy pirosas-barnás szemhéjpúdert használtam a Douglas Rising Star palettámból. Végül is a célt elértem, mert soha nem nyúltam volna ehhez a színhez magamtól, de végül nem lett rossz szerintem :blush:
Na meg persze a piros rúzs elmaradhatatlan része volt a piros sminknek :slight_smile:
(A fotó még mindig szörnyű, de tényleg igyekszem :smile:)
IMG_20190212_131913

PS.: nem ennyivel sárgább a testem, csak nem sikerült MINDEN színt normálisan átadni, inkább a szemhéjpúderre koncentráltam most :smile:)

Nagyon szép lett a sminked! És milyen gyönyörű a bőröd! Én ilyen bőrről csak álmodozom…

Nekem kicsit homályos, van rajta filter?
Nagyon jó ez a rúzs, én tuti nem lennék elég merész hozzá :slightly_smiling_face:

De szép bőröd van!
A Berry Fantastic van meg?

Amikor ilyen szép bőrt látok, mindig ambivalens érzéseim vannak. Egyrészt, hogy de kár, hogy én már nem vagyok ilyen fiatal, és koromból adódóan már nem lehet (legalábbis természetes úton) ilyen szép bőröm. Másrészt viszont mostanság szebb a bőröm, mint huszonévesen, szóval ha azt nézem, most jobb a helyzet.

Néha látok a metrón, itt-ott lányokat, még csak sminkelve sincsenek, tehát alapozó sincs rajtuk, a bőrük meg olyan gyönyörű, hogy számomra elérhetetlen.

Jó a színe a rúzsnak is!

Nincs rajta filter, csak ez egy sokkal nagyobb kép, abból vágtam ki. Ha az egész fejem látszik, irtó hülyén nézek ki szemüveg nélkül, szemüvegben viszont nem látszik a smink.

Igen, de most már végképp eldőlt, hogy nem fogom használni :smile:

Aranyosak vagytok nagyon, de amúgy szerintem nem szép a bőröm… Nagyon zsíros, tág pórusú, mitesszerekre hajlamos, ráadásul tele van hegekkel, amik a nagyon durván pattanásos tinikoromból maradtak. Mondjuk tény, hogy 12 éves korom előtt volt csak szebb, azóta viszont csak rosszabb volt ennél, most egészen szépen sikerül karban tartanom (köszi, krémmánia :slight_smile:)

Na, próbáltam jobb képet csinálni, hátha jobban sikerül átadni a színeket:
IMG_20190212_133316
A valóságban nincs ennyire vízfejem, csak a szemüveg hiánya teszi :smile:

Egyáltalán nincs vízfejed, ezt miért mondod?

Egyébként, ha valakinek itt nagy feje van, az én vagyok. Konkrétan nyáron nem kapok magamra szalmakalapot, mert mindegyik szűk a fejemre… :confused:

De lüke vagy, “vízfej”! :rofl:
Nagyon szép vagy, ízlésesen tálaltad a sminket is és a “rockos” kiegészítőket is (zöld haj, fültágító, élénk színek). Jó az összkép, ügyi vagy!

Már instán láttam, hogy te egy nagyon különleges szépség vagy. Az a fajta akit többször meg kell nézi, mert elsőre csak az látszik, hogy valamiért megragadja a tekinteted. Én ezeket a különleges szépségeket tartom a legérdekesebbnek, mert nagyon ritkák. A nem egyértelmű harmónia és az egzotikus vonások nagyon jól hatnak az evolúcióra amúgy:D.

Bagoly mondja… :wink:

Nagyon különleges az összhatás, annyira jól passzolnak a színek!

Nagyon köszönöm, annyira kedvesek vagytok :hugs:

Nem tudom, hova tetted el a hegeid, de a közeli képen se látszanak, totál makulátlannak tűnik a bőröd.:slight_smile:

Köszönöm, jól esik ezt hallani :blush:

Naa közben én is próbáltam valamicskét alkotni! :flushed:
Nem tudom, hogy ez most füstös szem vagy sem, szerintem nem, de ha nem akkor jó lesz a hideg színes kihívásra. :blush:
Rimmel London Magnif Eye készült.
Vakus kép, semmilyen szerkesztés nincsen rajta a “sötét rész” azért van,mert tükörből fotóztam és így bevillant a telefon árnyéka bocsi érte. Elégge későn kezdtem neki. :flushed: Mellékelek egy előtte képet is, milyen voltam előtte.

A nagy smink kihívás előtt :scream: :

received_2032496636803705

És utána :blush: :

received_1123115707767208

Nagyon élveztem, köszönöm! :blush:
Valamikor a highligtereset pótolom! :flushed:
A füstös szemekkel meg talán megpróbálkozom a héten újra, mert ez inkább a hideg színes kihívásra volt jó :thinking: :woman_shrugging:t5:

Olyan szép arcod van, hogy amíg nem olvastam végig azt hittem, hogy az első képen is már smink van rajtad :joy:
Naggyon szép a szád és a szemöldöködnek is irtó jó a formája :star_struck:

Köszi! :smiling_face_with_three_hearts:Jól esik nagyon amit írsz! :heart_eyes:
Igen az első smink nélküli, picike por még van a szemöldökömön elmosódva, de nem olyan sok :speak_no_evil:
Viszont én nagyon kiváncsi lennék már rád is! :slight_smile:
Ha gondolod és lesz kedved majd csinálsz te is képet a kihívásra? :hugs: Persze nem muszáj ám, csak a kiváncsiság :speak_no_evil: