2019-es sminkkihívás

Ez nagyon durva! Eddig a kedvencem! :heart_eyes: :fire:

Köszönöm szépen! :heart_eyes: Valóban nagyon élveztem. :see_no_evil: Maga a kihívás szimpatikus, úgyhogy én örömmel teljesítek minden feladatot. :hugs: A heti “hideg smink” is nagyon izgalmas, mert szinte kizárólag meleg árnyalatokat használok. Én magam is kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle.

Köszönööm! :see_no_evil::two_hearts:

Nagyon szep sminkeket osztottatok meg.:sparkling_heart:
En elegge le vagyok maradva, de potolom, amint van kedvem. Vegul is nem a hatarido betartasa a lenyeg, hanem hogy elvezzuk es esetleg elfelejtett termekeket fedezzunk fel ujra.
@Kokapu, nekem ma megerkezett az Ace csomagom. Neked?
Nezzetek, milyen szepek, alig varom, hogy hasznaljam oket. Meg swatcholni se mertem oket, csak nezegetem. :smiley:

Milyen gyönyörűek, mindjárt sírok:D:D

Hat en is!!!:grin:
Mindjart belenyulkalok.:smiling_imp:

Kéretik megosztani az unboxing témában is :smiley: Képek meg minden…

Gyönyörűek! Én ma is szülői értekezleten voltam, a kisebbik gyereknek, úgyhogy nem jutottam el a postára.

Én is így szoktam, hogy egy ideig csak nézegetem. :smiley:

Két sminket is készítettem már a héten hideg színekből mert nagyon elkapott a kíváncsiság. Nekem a meleg színek jobban passzolnak, de a hidegek most annyira benne vannak a fejemben, hogy gondoltam többet is kipróbálok.

Általában Juvia’s Place plaettákkal készültek a sminkek.

Szerintem nagyon jók és jól állnak!
Bevallom, béna vagyok, és néha nem tudom eldönteni, ill. nem vagyok benne biztos, hogy egy szín meleg vagy hideg. Az enyémet hidegnek mondanám, de ez nem tart vissza a meleg színek használatától.

Nagyon szépi mindkettő! A kék kifejezetten tetszik, csak úgy villognak tőle a borostyán szemeid. :star_struck: És még a pulcsidhoz is megy. :smiley:

Köszönöm szépen, nagyon szokom még, de meglepett, hogy nem is olyan rosszak:). Amúgy a tónusokkal én is gondban vagyok, mert mindegyik színnek van meleg és hideg tónusú verziója is, no meg mindenki máshogy látja a színeke is, úh. én úgy tekintettem itt a feladatra, hogy amit kerültem eddig, mondván, hogy “hideg”. Lehet valami kékes lilát is kipróbálok még a héten. Biztos az aktuális bőr- és hajszíntől is függ épp mi mutat jól valakin.

:D, örülök, hogy észrevetted, hogy a sminkhez öltöztem, köszönöm:D. A kék a hét meglepetése számomra. Lehet többet fogok utána nyúlni.

Észre ám! Használd a kéket, tényleg vibrál mellette a hajad és szemed színe, nagyon harmonikus. Bár érdekes érzés a harmónia szót társítani ilyen élénk színekhez, de érted mire gondolok. :smile:

Huh! Ez a kék szemsmink igazán jól áll a szemedhez! :blush: Imádom a merészséged.
Én sajnos hiába próbálok csinálni ilyesmit, rajtam borzalmasan áll! Mint egy boszorkány kb :rofl: :slight_smile: gondolom a sötét hajam és színem miatt! :rofl:

Annyira jó látni ezeket a merész szemsminkeket, nagyon bejönnek! :heart_eyes: Még többet, ha lehet… :ok_hand:t5: :eyes:

Nagyon köszönöm, engem is meglepett ez a kék hatás bevallom. Amúgy a színekkel való ismerkedést én is úgy kezdtem, hogy katasztrófa volt a végeredmény és tényleg boszorkányos. Máig el tudom rontani a sminkjeim. Elég a nem megfelelő szín, vagy 1 mm-el kijjebb húzni egy vonalat és máris mehetek horrorfilmbe ijesztgetni, de csak hibázással és gyakorlással lehet fejlődni. Nagyon sok idő kellett, míg ezt megengedtem magamnak.

Nagyon szépek lettek, nekem talán egy hangyányit a rózsaszín tetszik jobban, valahogy attól élénkebb számomra a tekinteted, bár lehet azért, mert az a kép szemből van.

Egy kérdés: ti a kihívásos sminkkel utána mentek utcára is? Nyilván nem a nagyon klassz fantázia sminkre gondolok, hanem a többire.

Én eddig csak azt teljesítettem, hogy highlightert használtam a szememre is, azzal nagyon bátran bevállaltam az utcára lépést… :stuck_out_tongue: :grinning:

Hihi, igen, a fantáziasminket csak azután lőttem fel, hogy hazaértem a NAV-os ügyintézésemből. Bár lehet feldobta volna a napjukat, ha oda is tüzecskének maszkírozva lejtek be. :grin: De az összes többivel voltam kint is, igen. Jól gondolom, hogy te is? :blush:

Szerintem a NAVban örülnek, ha valaki kedves és nem átható a testszaga… nemigen bánták volna a tüzecskét.:slight_smile: