2019-es sminkkihívás

Nagy-nagy gratu a vizsgaidőszak túléléséhez! :grin: Én látom a lényeget. Szép, visszafogott satír ügyes tusvonallal! :hugs: A tus az én olvasatomban kifejezetten illik a grunge-hoz, azaz hozzád is, de lehet, hogy csak tusmániás vagyok. :face_with_hand_over_mouth: A hajad még mindig imádat. :drooling_face:

De jó, hogy csatlakoztál, üdv, a játékban:). Iszonyat nehéz sminket fotózni ám. Nekem legalábbis hatalmas kihívás, sok idő és macera. Amúgy ehhez a hajhoz teljesen megy szerintem is a szájhangsúly és a visszafogott szemsmink. A tusvonalad meg tökéletes.

Köszönöm, aranyosak vagytok :blush: De trükkös vagyok ám, mert csak az egyik szememről tettem fel képet, amúgy látszana, hogy nem egyforma a két szememen :smiley:
A számon egyébként MAC D for Danger volt, szerintem nagyon jól nézett ki így együtt, a barátom kifejezetten meg is kérdezte, mit csináltam máshogy a sminkemmel, mert nagyon szép :slight_smile:

1 Likes

Heti sminkkihívás teljesítve, egyben Ace Beauté Paradise Fallen bemutató. :smiley:
Egyébként fantasztikus minőségű paletta, bár egyelőre nem a sietős hétköznapoké, mert még ki kell ismernem, nem adja egyszerűen oda magát. Csak nagyon pici kell belőle, és azt elsatírozni, már ha hétköznapra szeretném. :slightly_smiling_face:

IMG_20190209_144042

IMG_20190209_143037

IMG_20190209_145222

6 Likes

De jó lett:). Úgy örülök, hogy tetszik. Nagyon pigmentált ez a paletta is. A JP-khez hasonlítva mi a benyomásod? Amúgy szerintem a szemüveg meg a rejtett szemhéj megbírja. Én amúgy mikor először sminkeltem a classical paradise palettával úgy néztem ki,mint aki épp gyógyul egy ketrec harc verseny után. A zöld és a sárga pirossal elég necces volt, tényleg meg kell szelídíteni ezt a palettát, mert irtó könnyű túl sok festéket használni:D

1 Likes

Hát tegnap este szó szerint megrémültem, annyira nem bírtam vele. Bár egyébként szép volt, ha partyra mennék. :smiley:

Szóval ez már a szelidített verzió.
Arra leszek kíváncsi, hogy hogyan bírja majd, mert tegnap alig tudtam lemosni.

A Juvia’s egyszerűbben kezelhetőbb, “hülyebiztosabb”, de ha megismerkedünk ezzel is imádat lesz.

Á, és megy a kabáthoz, nagyon szép!:slight_smile:

Szerintem nagyon bájos, én egyáltalán nem érzem soknak. :blush: Nagyon nőies színösszejátszás. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Én is betoppantam a heti feladattal. Hideg színekért sosem nyúlok, igazi kihívás volt. Kicsit valószínűleg csaltam is, ugyanis belülre sárga került, ami szerintem inkább meleg árnyalat. De középre ezüst ment, a külső v-be pedig egy csillámos sötétkék, ami képen természetesen szürkének látszik (:unamused:), de bízom a képzelőerőtökben. :smile: A highlighterem terén is a fantáziátokra lesz szükség, ugyanis a kék csillogásomból a képen semmi nem látszik, de a valóságban még a barátom is megdicsérte, mondván “Jó a highlightered.” El tudjátok képzelni mennyi idő volt neki megtanítani ezt a szót és a jelentését? :laughing: A számra most rúzs nem került, mert gyrosozni mentünk, de azért egy kis kék highlightot ráütögettem az ajkaimra.

A lekerekített szemhéjpúder szintén kuriózum nálam, mert általában már az árnyékolással is cicázom, de most ehhez volt kedvem.

ez

20190209_144633%20(2)

És @aalexaa (meg persze minden érdeklődő) kedvéért rávettem Sziszus kutyust is, hogy emberelje (kutyálja?) meg magát egy pár kép erejéig:

%C3%BA%C3%BA

11 Likes

Úúúristen de cukik vagytok :heart_eyes:
És a smink is szuper lett! :slight_smile:

1 Likes

Köszönjüük! :smiling_face_with_three_hearts:

Nagyon szép lett, ad egy ezüstös stich-t is s szemednek!

1 Likes

Gyönyörű lett. A kutyó pedig naaagyon cuki :heart_eyes:

1 Likes

Jaj, azok a tusvonalak! Gyönyörű a sminked!

1 Likes

Nekem nagyon tetszik ez a szürke-arany-képzelt kék kombó, és még mindig hihetetlen,mennyire jól sminkeled a szemed, és hogy le is tudod fotózni, az a másik csoda kategória számomra:D.

1 Likes

Kööszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: Volt már olyan, aki azt mondta a szememre, hogy szürke. Valójában elég beazonosíthatatlan. A ti szemetek “tisztán valamilyen”, vagy van benne olyan árnyalat, amit kevesen vesznek észre? :blush:

Köszönjüük! Átadom neki is a dicséreteket! :heart_eyes::dog2:

Köszönööm! :heart_eyes: A tusvonalaim lassan el fognak cseppenni kislányos zavarukban, nagyon édesek vagytok. :kissing_closed_eyes:

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts: Hidd el, nem tudom, mindig csak kivágom a képen a szemeimet és reménykedem, hogy nem lesz túl pixeles a kép. :face_with_hand_over_mouth:

Gondolom, attól is függ, mit veszel fel és milyen a szemsminked, de annyira jó ez a színváltó szemszín.:slight_smile:
Az enyém full sötétbarna, majdnem fekete, semmi extra nincs benne.

1 Likes