2019-es sminkkihívás

Igen, én este csak akkor sminkelek, ha megyek valahová, esetleg ha nagyon ráérek, és valamit nagyon ki szeretnék próbálni. Utóbbi még elő is szokott fordulni, de este mostanában nem igazán érek rá, ezért ha kicsivel több időm van, akkor inkább teszek fel egy fátyolmaszkot.

Szóval igen, én reggel sminkelek, és igen, a piros szemmel is keresztül vágtam Budapesten (BKV-val), és egész nap úgy voltam. :grinning:
Ezért is visszafogottabbak a megoldásaim.

Én is simán kimegyek ezekkel a sminkekkel utcára. Mondjuk a szemüveg és a rejtett szemhéj sokat tompít ám.

Így utólag csatlakoznék én is a kihíváshoz, eddig vizsgaidőszakom volt, úgyhogy keveset volt rajtam smink, és amikor volt, akkor sem volt időm és energiám cifrázni. Na de most kezdődik végre a szorgalmi időszak, ma már volt is előadásom, így megragadtam az alkalmat és a legrégebbi palettámmal készítettem a sminkemet, ez pedig egy pici kis 6-os essence All about chocolates. Nem nagyon szoktam túlzásba vinni a szemem sminkelését, a szempillaspirál elmaradhatatlan, de sokszor ennyivel le is tudom. A maximum, amit ki szoktam sajtolni magamból a szempillatőben elsatírozott szemceruza, illetve ősszel vettem új szemhéjtust, amivel őszinte meglepetésemre egész keveset bénázok. Szemhéjpúdereket egyáltalán nem is használok, régebben vettem pár palettát, de hamar túl is adtam rajtuk. Ami megmaradt, ahhoz sem nagyon nyúlok – vagy legalábbis eddig nem nyúltam, de épp itt az ideje változtatni ezen :wink:
Próbálok képet mellékelni, de nem nagyon próbálkoztam még sminkfotóval (értelemszerűen, mivel nincs smink, amit fotózni lehetne), tök bénán is sikerült, nem nagyon látszik semmi, de azért na :smile: Idővel remélhetőleg ebben is fejlődök.
IMG_20190208_185042

Nagy-nagy gratu a vizsgaidőszak túléléséhez! :grin: Én látom a lényeget. Szép, visszafogott satír ügyes tusvonallal! :hugs: A tus az én olvasatomban kifejezetten illik a grunge-hoz, azaz hozzád is, de lehet, hogy csak tusmániás vagyok. :face_with_hand_over_mouth: A hajad még mindig imádat. :drooling_face:

De jó, hogy csatlakoztál, üdv, a játékban:). Iszonyat nehéz sminket fotózni ám. Nekem legalábbis hatalmas kihívás, sok idő és macera. Amúgy ehhez a hajhoz teljesen megy szerintem is a szájhangsúly és a visszafogott szemsmink. A tusvonalad meg tökéletes.

Köszönöm, aranyosak vagytok :blush: De trükkös vagyok ám, mert csak az egyik szememről tettem fel képet, amúgy látszana, hogy nem egyforma a két szememen :smiley:
A számon egyébként MAC D for Danger volt, szerintem nagyon jól nézett ki így együtt, a barátom kifejezetten meg is kérdezte, mit csináltam máshogy a sminkemmel, mert nagyon szép :slight_smile:

Heti sminkkihívás teljesítve, egyben Ace Beauté Paradise Fallen bemutató. :smiley:
Egyébként fantasztikus minőségű paletta, bár egyelőre nem a sietős hétköznapoké, mert még ki kell ismernem, nem adja egyszerűen oda magát. Csak nagyon pici kell belőle, és azt elsatírozni, már ha hétköznapra szeretném. :slightly_smiling_face:

IMG_20190209_144042

IMG_20190209_143037

IMG_20190209_145222

De jó lett:). Úgy örülök, hogy tetszik. Nagyon pigmentált ez a paletta is. A JP-khez hasonlítva mi a benyomásod? Amúgy szerintem a szemüveg meg a rejtett szemhéj megbírja. Én amúgy mikor először sminkeltem a classical paradise palettával úgy néztem ki,mint aki épp gyógyul egy ketrec harc verseny után. A zöld és a sárga pirossal elég necces volt, tényleg meg kell szelídíteni ezt a palettát, mert irtó könnyű túl sok festéket használni:D

Hát tegnap este szó szerint megrémültem, annyira nem bírtam vele. Bár egyébként szép volt, ha partyra mennék. :smiley:

Szóval ez már a szelidített verzió.
Arra leszek kíváncsi, hogy hogyan bírja majd, mert tegnap alig tudtam lemosni.

A Juvia’s egyszerűbben kezelhetőbb, “hülyebiztosabb”, de ha megismerkedünk ezzel is imádat lesz.

Á, és megy a kabáthoz, nagyon szép!:slight_smile:

Szerintem nagyon bájos, én egyáltalán nem érzem soknak. :blush: Nagyon nőies színösszejátszás. :smiling_face_with_three_hearts:

Én is betoppantam a heti feladattal. Hideg színekért sosem nyúlok, igazi kihívás volt. Kicsit valószínűleg csaltam is, ugyanis belülre sárga került, ami szerintem inkább meleg árnyalat. De középre ezüst ment, a külső v-be pedig egy csillámos sötétkék, ami képen természetesen szürkének látszik (:unamused:), de bízom a képzelőerőtökben. :smile: A highlighterem terén is a fantáziátokra lesz szükség, ugyanis a kék csillogásomból a képen semmi nem látszik, de a valóságban még a barátom is megdicsérte, mondván “Jó a highlightered.” El tudjátok képzelni mennyi idő volt neki megtanítani ezt a szót és a jelentését? :laughing: A számra most rúzs nem került, mert gyrosozni mentünk, de azért egy kis kék highlightot ráütögettem az ajkaimra.

A lekerekített szemhéjpúder szintén kuriózum nálam, mert általában már az árnyékolással is cicázom, de most ehhez volt kedvem.

ez

20190209_144633%20(2)

És @aalexaa (meg persze minden érdeklődő) kedvéért rávettem Sziszus kutyust is, hogy emberelje (kutyálja?) meg magát egy pár kép erejéig:

%C3%BA%C3%BA

Úúúristen de cukik vagytok :heart_eyes:
És a smink is szuper lett! :slight_smile:

Köszönjüük! :smiling_face_with_three_hearts:

Nagyon szép lett, ad egy ezüstös stich-t is s szemednek!

Gyönyörű lett. A kutyó pedig naaagyon cuki :heart_eyes:

Jaj, azok a tusvonalak! Gyönyörű a sminked!

Nekem nagyon tetszik ez a szürke-arany-képzelt kék kombó, és még mindig hihetetlen,mennyire jól sminkeled a szemed, és hogy le is tudod fotózni, az a másik csoda kategória számomra:D.

Kööszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: Volt már olyan, aki azt mondta a szememre, hogy szürke. Valójában elég beazonosíthatatlan. A ti szemetek “tisztán valamilyen”, vagy van benne olyan árnyalat, amit kevesen vesznek észre? :blush:

Köszönjüük! Átadom neki is a dicséreteket! :heart_eyes::dog2: