2019-es sminkkihívás

Nekem az extra. :yum: Mármint, szeretem az olyat is. Olyan mély. Belenézek, és beszippant. Szerintem ez különleges. Meg amúgy lehet egy szem bármilyen különleges színű, ha nem sugárzik belőle valami. Mármint szerintem az értelem és a szeretet nagyon át tud jönni egy szempárból, ha birtokolja őket a viselőjük.

3 Likes

20190210_143121 20190210_143105
A próbálkozásaim :rofl: csak a szememről mert a hajfestés nálam is aktuális…tudom egyenetlen tusvonal, ráncok, de megtetszettek ezek a zöld árnyalatok: juvias és ND keverék :heart_eyes:

10 Likes

De jó ez a zöldes kékes, acél szín. Nagyon jól megy a szemedhez. Ez melyik Jp paletta?

2 Likes

Nagyon jól áll ez a szín! :heart_eyes:
Gyönyörű szemeid vannak. :kissing_heart:

2 Likes

Nagyon ügyes a satírod! :heart_eyes: A szemed meg valami csodakék, nagyon tetszik az árnyalata. :yum:

1 Likes

Csodás a szemed, meg a smink is! Nagyon jól áll ez a szín! :heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm szépen mindenkinek :kissing_heart::sparkling_heart::heartpulse:! Smink nélkül olyan semmilyen színű, de mivel zöldet soha nem használtam meg is lepődtem, hogy kiemeli és a szemhéjtus is dob rajta.Igaz a szemzugban kicsit elkenődött ott próbáltam fehér selymes színt de letörlődött. @natulcien a saharan II- ben van egy nagyon világos zöld az került az alsó vonalra ,felülre kevertem abból is meg a masqueradeból és natasha .

1 Likes

Megnéztem tüzetesebben… a Saharan 2 is milyen szép paletta. Nagyon izgalmas annak is a szín összeállítása. Nagyon jól összemixelted. Érdemes szerintem a zölddel kísérletezned, nagyon feldobja a szemed. Örülök, hogy találtál egy új sminkverziót magadnak:).

1 Likes

Hát ez gyönyörű, micsoda sellőzöld!

2 Likes

Az első technikai feladat. Nagy kihívás lesz számomra,mert sosem ment igazán a füstös szem. Te hogy állsz vele?

3 Likes

Bocsi, de az nem smokey eye? :smiley:

De-de javítva:D:D, úgy könnyebb lesz a feladat:D:D

Nagy okoskodásban a válaszom lemaradt :smiley: Nem nagyon szoktam füstös szemsminket készíteni, de talán a héten újra megpróbálom. Sötét színektől mindig tartok kicsit, mert nehéz velük bánni.

1 Likes

Én párszor próbáltam, fogalmam sincs, hogyan kell normálisan csinálni, de engem nagyon öregít az tutii
Elfogadom a kihívást, talán megpróbálom :blush:

2 Likes

Mi az? Ez annak számít? Bár elvileg annak alá kellene dolgozni szemceruzával, de én eléggé pigmentált szemhéjpúdert használtam ahhoz, hogy így is nagyon tartós volt és erőteljes.
IMG_20190211_195141

5 Likes

Ez szerintem teljesen jó füstösnek:). Én sem vagyok nagy ceruzás, de elméletileg az autentikus igen.

Feketével én is boszorkány leszek. De próbálkozom majd én is a héten a klasszikus füstössel.

1 Likes

Igen, ez szerintem is egy nehéz feladat, de lehet hoz valami érdekes, új tapasztalatot.

Én még mindig a lemaradást pótlom, ma jött a piros smink. Na ezzel nagyon feladtátok a leckét :smiley:
Ősszel vettem egy bordó essence szemceruzát, hogy majd mennyire jó lesz őszre… mondanom sem kell, egyszer sem mertem használni, de gondoltam, hogy na majd ma a piros smink apropóján. Hát, szavakkal nehezen tudom elmondani, hogy mennyire borzalmas lett… Úgy néztem ki, mint aki az elmúlt egy hétben nem aludt, csak drogozott :smile: Le is mostam, még szerencse, hogy nem sietek és direkt rászántam az időt, úgyhogy volt időm majomkodni. (Ma tartom ebben a félévben az első órákat, a barátom meg is kérdezte, miután meséltem neki a kihívásról, hogy oké, de biztos, hogy ma akarok drogos travinak kinézni? mit fognak gondolni a diákjaim? :rofl:)
Szóval végül maradtam a klasszikus tusvonalnál, a pirosat pedig úgy próbáltam becsempészni, hogy a szemhéjamra egy pirosas-barnás szemhéjpúdert használtam a Douglas Rising Star palettámból. Végül is a célt elértem, mert soha nem nyúltam volna ehhez a színhez magamtól, de végül nem lett rossz szerintem :blush:
Na meg persze a piros rúzs elmaradhatatlan része volt a piros sminknek :slight_smile:
(A fotó még mindig szörnyű, de tényleg igyekszem :smile:)
IMG_20190212_131913

PS.: nem ennyivel sárgább a testem, csak nem sikerült MINDEN színt normálisan átadni, inkább a szemhéjpúderre koncentráltam most :smile:)

6 Likes

Nagyon szép lett a sminked! És milyen gyönyörű a bőröd! Én ilyen bőrről csak álmodozom…