2019-es sminkkihívás

Ezt a fülbevalódat hol vetted? mert nekem nagyon nagyon tetszik :scream::heart_eyes:

1 Likes

Úú, kérdezz kettőt, de egyszerűbbet. :see_no_evil::scream_cat: Tavaly vagy tavalyelőtt vettem, már nem is tudom mikor a kettő közül, úgyhogy az se segítene, ha emlékeznék honnan van. De arra sem emlékszem már sajnos. :tired_face: De ki lehet fogni ilyet kis bizsus boltokból, például Bijou Brigitte vagy I am. :hugs:

1 Likes

Végre egy kis pihentető biztonsági játék a sok kihívás között? Vagy egy újabb komfort zóna elhagyás? Neked melyik?

1 Likes

Huhuhu! Ez nekem nehéz lesz! :flushed:
Általában csak meleg színeket használok.

És az egész smink álljon hideg színekből?
Rúzs, pirosító milyen színűek legyenek? :thinking:

1 Likes

Ahogy érzed, meg amid van, meg amit el tudsz képzelni:).

2 Likes

Ezt akkorra kellett volna időzíteni, miután megkapom a Paradise Fallen palettát! :smiley: Akkor lesz itt lilulás. :smiley: Jó, mondjuk a meglévő palettáimmal is meg tudom oldani (plusz talán a Berry Bite rúzzsal), a kérdés csak annyi, hogy be merjem vállalni munkahelyre (mert tuti belecsapok a Masquerade paletta felső sorába :heart_eyes:), vagy hétvégére időzítsem?

A mai Insta képednél azt írtad, már tudod, hogyan kell fixálni a szem alatti szemsminket. Beavatnál? :slight_smile:

1 Likes

http://kremmania.hu/kremek/paese-drop-fix
Nagyon szuper cucc. Bombabiztos egész napra. Nagyon kevés kell belőle. Én kézzel vagy fültisztító pálcikával viszem fel, mert az ecsetbe nagyon beleragad, de ha rögtön tisztítod az ecsetet úgy is működhet. Meg kell várni míg megszárad és mehet is rá a por. Satírozni nem lehet, de mindent megtart.
Kíváncsi várom, mire jutsz végül a hideg színekkel:).

1 Likes

Köszi! Úgy látszik, most már muszáj lesz ezt megvennem. :slight_smile:

Imádom a hideg színeket magamon. Nem csak szemsmink terén de pl. pirosítóban is.

1 Likes

Akkor ez a teheted:D. Én sem tudom még hogy oldom meg. Arra gondoltam csapok egy leltárt, hogy egyáltalán milyen hideg színeim vannak, mert nekem a melegek állnak jól. Jó móka lesz kísérletezni:).

Akkor egy kis segítséget kérnék a hideg színekkel kapcsolatban. A rózsaszín, pink és árnyalatai gondolom hidegek, a narancs, terrakotta ,korall ,világos barna meleg színek.De mi van a többivel pl a bordó vagy ringló árnyalatai ? Rakok egy képet hogy mire is gondolok tulajdonképp, mert nekem a piros, narancs, bordó és árnyalatai mind melegnek tűnnek.downloadfile

https://www.google.com/search?q=warm+colours+cool+colours&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjC3a3IoqLgAhXoMewKHeJ9BEcQ_AUIDigB&biw=1368&bih=608#imgrc=Y4K3fzpXQlmt8M:

https://www.google.com/search?q=warm+colours+cool+colours&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjC3a3IoqLgAhXoMewKHeJ9BEcQ_AUIDigB&cshid=1549290069554297&biw=1368&bih=608#imgrc=UOftL2aSzvMUqM:

Ezt nem bírtam kihagyni, bocsánat.

A bordót én melegnek gondolnám, a ringlót nem ismerem. Illetve volt régen ringló szilvánk, ha jól emlékszem, az zöld volt. A zöld pedig hideg.
De egyébként én sem tudom sokszor behatárolni. Pl. egy rose gold árnyalat az milyen? Talán meleg…
De pl. egy taupe?

Azt hiszem, rosszul fejeztem ki magam :yum: , én a pirosítóknál nem értem hogy melyik színek a hidegek ,mert ugye mind a narancs és bordó lila árnyalatokon belül van azok pedig táblázat szerint mind meleg színek. Akkor hogyan sorolják be őket hideg színekhez? A ringlóval is ilyen bordós-mauve színre gondoltam, nem a zöldre, itt van 2 kép, hogy milyen színekre gondoltam. f6a6cf481c8275efcb72f3bfb29923d0 images

2 Likes

Kedvenc színeim pirosítókból, rúzsokból, mindenből
:heart_eyes::heart_eyes::heartbeat:

1 Likes

nekem is a pirosítókból :slight_smile:

1 Likes

Jaaaa, értem. Hát a telítettség, és a tónus is számít a színeknél. Pl. egy rózsaszín is lehet meleg meg hideg is. Szerintem ez azért nehéz kérdés, mert mindenki másképp látja a színeket. A kihívás nem a pontos feladat végrehajtásról szól, inkább arról, hogy ha eddig nem használtál valamit, mondván “hideg” és neked a melegek állanak jól, akkor ezt a döntést kicsit felülbíráld, vagy átgondold, vagy csak kipróbáld azokat a színeket, mert lehet meglepetést okoznak.:slight_smile:

4 Likes

Ez igazán üde, faxni-mentes lett! Nagyon szép, fiatalos vagy így!

Megnéztem az előzetest. Huh, nagyon szürreális, és ígéretes, meg kell néznem! Remélem adják még később is.