Youtube beauty guruk

Az biztos, hogy el tudja adni magát, mindig megtalalja a megfelelő pasit akinek az oldalán lehet valami vállalkozása.

Fuhh, bele néztem én is a Kérdezz-felelek videójába. Olyan idegesitően magyaráz :confounded: 10 másodperc után kinyomtam, mert nem bírtam.

Nézzétek meg Őt is 50K követője van és nem sok értelme van a videóinak. Kb semmi értelmeset nem tud mondani az afektáláson kívűl. Ráadásul nem is nő hanem férfi. Miért követik ennyien? :thinking: 50 ezren :scream:

Szerintem annyira szánalmas, hogy röhögnek rajta ennyien.

Ő inkább amolyan trash-vonalat képvisel, azért van sok követő. Én nála (és sok-sok hasonló videósnál) azt nem értem, a szülők ilyenkor hol vannak? Bár nem tudom ő mennyi idős, de van egy 15 év körüli fiúcska aki sminkel és műkörme van a videókban, affektál és szegénynek csupa fikázó kommentje van…
miért engedik a szülei? :angry::angry:

Kodi, Szerintem csak mi röhögünk rajta mint érett felnőttek. Instagram oldalán több mint 50ezren követik és youtubon is. Nem hiszem sajnos, hogy a mai fiatalok többsége nevetne rajta :frowning: nagyon sokan dícsérik mindenhol: a kommenteknél is instán is úgy hogy kissé csalódott vagyok az emberiségben, hogy ekkora hulyeseget képesek ennyien követni az ertelmes dolgokat meg nem :confounded: bocsánat ha túl erős volt :see_no_evil:

1 Likes

Az a durva, hogy nagyon kevés fikázó kommentet kap. Inkább nagyon sokan dícsérik, amit nem tudok megérteni :thinking:
A videóinak viszont semmi értelme, még is mindegyik 12 ezer like felett van :thinking: Az instagram képein is több mint 20 ezer like van.

Sajnos ennek a színvonalra megdöbbentően nagy igény van. Egyszerű a magyarázat: sok ember van ezen a szinten, könnyen tudnak vele azonosulni, ezt érzik magukhoz közel. (

1 Likes

Igen,egyetértek! :confused: Sajnos mai generáció…

Talán nem egy egész generáció, de több, mint amennyi hasznos lenne a világnak.

1 Likes

Igen, én is így gondolom.

Szomorú, hogy erre tartunk :frowning:
Mondjuk én eleve nem értem hogy a sok “mit ettem ma”, meg “room tour” meg “napi vlog” hogy a pikulába érdekelhet ennyi embert? A klassz sminkes videók oké, vagy egy karácsonyi vlogmas is a hangulat miatt, de pl. Viszkok F. abból is vlogot csinál hogyan szerel össze egy asztalt a lakásába…nevetséges. Nem nézem meg ezeket de mindig csóválom a fejem amikor magyarblogok.hu-n kiadja. Egyszerűen ez a világ, azt lesi a sok agyatlan (ezer bocs meg egy anyamedve) hogy random csaj hogy takarít, mit etet a gyerekével vagy épp mit zabál. Ennyire nincs életük? A szomszédot is figyelnék ha legális lenne a kukkolás? De nekem eszembe sem jutna ha videóznék, hogy felrakjam a mindennapjainkat…ennyire éhezik ezek a lányok a nyilvánosságot, hogy kb. már egy tamponcserélős videó sem lepne meg egyiktől sem.

2 Likes

Ja, meg tele a YT a sok idióta “a pasim irányítja a napom” meg “bean boozled kihívás” videóval. És 30 felé közeledő nők csinálják…ez a szint, hogy 12 éveseket akarnak rajongóknak?! Nagyon kevés a valódi tartalom már a videósoknál. A sminkelősek jók AMIKOR sminkes vagy igazán tehetséges lány csinálja de az kb. 3-4 a közel bem is tudom…15 felkapott jutúberből. Pl. Karin Dragos nagyon szépen sminkel, Bebita Bonita is és Temes Anikó. Illetve van még pár de most ők jutottak eszembe.

1 Likes

Teljes mértékben egyetértek veled,Anett.

1 Likes

Viszok Fruzsi nálam szóba sem jöhet, pár videóját láttam számomra értelmetlen amit csinál és szerintem ő egyáltalán nem szép,kicsit hasonlít Michael Jacksonra (bocsánat dzseko)
Tök idegesitő, hogy még is szinte mindenhol látom. :tired_face:
Érdekes, hogy egyes emberek mire nem kiváncsiak. Kit érdekel, hogy össze szerel egy asztalt?
Szomorú, hogy erre tartunk :frowning: Mindenféle hülyeségre van igény… Tényleg nagyon unatkozhat mindenki, ahelyett, hogy értelmes dolgokat néznének.

3 Likes

Kb. 11-12 éves a törzstábora, egyszer beleolvastam a kommentjeibe, csupa gyerek írt. :slight_smile:

Amikor én voltam 11-12 éves gyerek eszembe sem jutott volna ilyeneknek követni az életét.
Olyan boldog gyerek voltam, a tanulás és a biciklizés fontosabb volt.

1 Likes

Nekem olyan fura, hogy egy felnőtt nő 11-12 éves kislányoknak gyárt tartalmat. Valahogy olyan érzésem van, hogy ezt a korosztályt könnyű lenyűgözni, elrajzolgat a naptárába, elriheg-röhög, mintha ő is annyi idős lenne, de az egész nekem olyan bugyuta.

Ja, elnézést, most néztem utána, még csak 25 éves. Azt hittem, sokkal idősebb, olyan 33-34-nek tippeltem. Még zavarosabb lett most a képem róla :laughing:

1 Likes

Persze, hogy ennyi időseket akarnak, ezt a korosztályt nagyon könnyű elbűvölni semmiségekkel (lásd “Hogyan dekoráld a határidőnaplódat?”). Egy 20 feletti nőnek ez már nem igazán elég, 25 fölött kínos, 30-on felül pedig már csak a pingvinezés van.

1 Likes

Én is 35 évesnek tippeltem! :astonished: Durva, hogy csak 5 évvel idősebb nálam.