Viccek, poénok, vicces képek - nevessünk együtt

Ezen az őzös viccen mindig mosolygok, mikor meglátom :D.

1 Likes

Minden estém…

FB_IMG_1570131529050

7 Likes

Szintén :slight_smile: Bár jelenleg Trónok harcát nézek (másodjára nézema sorozatot :slight_smile:)

4 Likes

Mi a fiammal minden egyes évad előtt megnéztük az összes előző évadot :smiley:

5 Likes

Én csak tavasszal kezdtem nézni, eleinte nem fogott meg bevallom, de aztán rákaptam és ledaráltam július közepéig az összes részt, aztán annyira hiányzott hogy nemrég újra kezdtem :laughing::laughing: A legkiválóbb sorozat a Jóbarátok mellett ami valaha született. (csak persze kategóriában mások).

3 Likes

Én, azt hiszem, a harmadik évadtól követem, előtte néztük meg az első kettőt.
Én is nagyon szeretem, sajnos az utolsó évad számomra messze nem érte el az előző évadok színvonalát. Mindenki Benioffékat szidja, pedig szerintem inkább Martin a hibás. Amíg a könyveket dolgozták fel, addig egészen kiváló munkát végeztek, alapanyag híján viszont nem tudtak mit kezdjenek vele. :pensive:

1 Likes

Vegem
Ilyen nekem is kell :joy::joy::joy::joy:

K%C3%A9p

8 Likes

Ez nagyon jóó :slight_smile: Erről eszembe jutott egy megtörtént ilyen eset, ami nemrég játszódott le:
Apumék rendszeresen (jó nagyszülők módjára) kényeztetik a gyerekeimet csokival, chips-szel akár este 9-kor is. Persze kóla mellé :). Nem vagyok egy szigorú mintaanya, de azért többször kértem, hogy ezt inkább ne. Mikor sokadjára kértem, Apum megkérdezte, miért? Végre én mondhattam a gyerekkorban oly sokszor hallott mondatot:

“Azért, mert én azt kértem.”

:joy::joy::joy:

9 Likes

Engem is csak másodszor kapott el a gépszíj, már a negyedik évad ment. Elsőre egyáltalán nem fogott meg. Bezzeg utána… Az ágyon ugrálva üvöltöttem, amikor lefejezték NS-ot. (nem írom ki a nevét, nehogy valakinek mégis lelőjük a poént).

Az utolsó évad olyan volt, mintha valami más sorozatot néztem volna, az égvilágon semmi köze nem volt már annak az előzőekhez. Volt néhány olyan pont a történetben, amikor azt mondtam, nem létezik, hogy aki ezt így megírta, végignézte a sorozatot. A leges-legnagyobb csalódás a sorozatok világában. Evör.

2 Likes

Zseniális! (Ha a fiamat valami rossz éri, mindig a McDonald’s-ba viszem. Egy sajtburger menü, két extra sajtburger és mindig jobban érzi magát. 22 éves.)

3 Likes

Nekem sem volt a szívem csücske, sokmindent máshogy zártam volna le. Sokmindent meg le sem zártak. De azért megnéznék folytatást, van még benne szerintem, tudnám folytatni a sztorit. Vagy csinálhatnának előzmény sorozatot, az őrült király idejében, meg a Mások kezdetéről. Abban is lenne szufla.

Azt hittem, a Happy Meal menüre hajt. :slight_smile:

1 Likes

Lesz hozzá előzménysorozat, talán már forgatják is, vagy legalábbis szereplőválogatásról már láttam képeket.
https://sorozatwiki.hu/hirek/kiszivargott-fotokon-latszik-hogy-fognak-kinezni-a-starkok-a-tronok-harca-elozmenysorozataban

1 Likes

Jeeeee :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: Na beletrafáltam, remélem nem tart sokáig. :slight_smile:

1 Likes

Hahaha, ez milyen aranyoos! :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Én egy Happy Meal Menutol erzem jól magam,játékkal. Szintén 22 éves. :raising_hand_woman:t4::joy:

5 Likes

Nem tudom mennyire illik ide, de èn mindenesetre nevettem a helyzet komikumán.
True story.

Fèrj: Mit szeretnèl karácsonyra?
Èn: Egy Hourglass Ambient Lighting Ghost Shade palettát.
Fèrj: (sejti, hogy ez valami sminkcucc) Mennyibe kerül?
Èn: Tippelj.
Fèrj: 12 ezer?
Èn: (kissè hisztèrikus nevetès) Kb. 24 ezer.
Fèrj: Aha. Èrtem. Rízsfőzőt kapsz.

Nos, legalább megpróbálta :joy:

10 Likes

Nekem az UD Honey-val játszódott le a napokban, szülinapomra kaptam meg férjtől

Férj: Na most aztán letudtuk a szülinapodat, a karácsonyt meg a szilvesztert is.
Én: szilveszterre nem is szoktam kapni ajándékot…
Férj: ja tényleg. Akkor Húsvétig csend legyen.

:joy:

10 Likes