Viccek, poénok, vicces képek - nevessünk együtt

Azt hittem, pontosabbak!

Hogyne, Polizeieinsatz (“jó” a közbiztonság), Rettungseinsatz, technische Störung, keine Anzage vagy mit Anzage ohne Begründung csak megáll 5-10 percre 2 megálló között. De a kedvencem, amikor a távolsági vonat 1,5 óra késéssel érkezik Németországból. Tavaly 1x reggel törölték a vonatomat meg a következőt is, utazz busszal… .

2 Likes

FB_IMG_1569437880838

7 Likes

FB_IMG_1569778560059

5 Likes

Elég morbid, de…

A kisfiú egyik reggel sírva ébred fel. Az apja kérdezi:

  • Miért sírsz kisfiam?
  • Mert azt álmodtam, hogy meghalt a nagypapa.
  • Ne félj, kisfiam, csak álmodtad, nem halt meg. Másnap meghal a fiú nagyapja. Pár nap múlva megint sírva ébred a gyerek. Az apja kérdezi:
  • Miért sírsz kisfiam?
  • Mert azt álmodtam, hogy meghalt a nagymama.
  • Ne félj, kisfiam, csak álmodtad, nem halt meg. Másnap meghal a fiú nagyanyja. Eltelik pár nap és megint sírva ébred a gyerek. Az apja megint kérdezi:
  • Miért sírsz kisfiam?
  • Mert azt álmodtam apa, hogy meghaltál. Az apa rettenetesen megijed, másnap remeg keze, lába a félelemtől, hideg verítékben úszik egész nap. Alig tud dolgozni, nem eszik, nem iszik. Amikor hazaér, remegő hangon mondja a feleségének:
  • Ma van életem legrosszabb napja.
  • Nekem mondod? A postás itt halt meg a ház előtt.
9 Likes

Sokadszorra olvasom, de még mindig vicces :smiley:

Erről beugrott egy szintén morbid, de aki bírja az ilyeneket, azoknak:

“Anyám küldött egy SMS-t éjjel, hogy meghalt a papa, egész éjjel bőgtem, erre reggel kiderült, hogy a pápa halt meg, csak anyám nem képes ékezetet írni…”

6 Likes

FB_IMG_1569862538363

8 Likes

Dart Cat
dk

2 Likes
2 Likes

Kiköptem a vizet!

1 Likes

Hát ezen hangosan felröhögtem :joy::joy::joy:

1 Likes

Még jó, hogy nem valami jófajta bor volt a szádban, azért kár lett volna! :upside_down_face:

2 Likes

Én is, vizet szétterítetettem a gépen, utána pedig a térdem csapkodtam :smiley:

1 Likes

Szerencsére nem szeretem :smiley:

1 Likes

Igazán márkás cipő :smiley:

FB_IMG_1570005445999

8 Likes

FB_IMG_1570038412718

7 Likes

chrome

chrome

2 Likes

Nem vicc, Balcsin láttam kiírva lángososnál a külföldiek számára, hogy “hungarian pizza”… :joy:

7 Likes

Ezen most nagyon röhögök :rofl::rofl::rofl::rofl:.