Végre kapni itthon is!

Ez azért érdekes, mert a Net-a-Porter oldalán is vannak Pat McGrath termékek. Akkor az oldal nem hivatalos viszonteladó? :open_mouth:

1 Likes

Ezek szerint nem.
Akkor honnan szerzik be?
Mondjuk a Notino.
Talán a Notino-t is érdemes lenne megkérdezni .

1 Likes

En szemely szerint a net-a-porterben jobban bizom, mint a notinoban, a fent emlitett csalodasaim miatt, lehet hogy a holgy kihagyta a felsorolasbol, de az is lehet, hogy ok sem hivatalos forgalmazok.
En maradok akkor a hivatalos oldalrol rendelesnel, csak jo lett volna, ha itthon is van hivatalos forgalmazo😔

2 Likes

Valószínűleg nem hivatalos viszonteladók, inkább valahonnan beszerezhettek nagy tételben, akciósan (Notino). Nekem nem volt még velük rossz tapasztalatom, és a paletta is rendben van.

De hallottam már róluk én is rosszakat.

2 Likes

Uhh de jó neved van :heart_eyes::heart_eyes:.

2 Likes

köszi:)

1 Likes

Képzeljétek, mi történt:
A Pat McGrath-os hölgy írt, hogy mégis hivatalos forgalmazó a notino, és legyek kedves törölni ezt a fórumhozzászólást.
Az ő kevükért törlöm, és közben várom a notinós besúgó üzenetét, hogy a penészes termékekre és hamis parfümökre tett megjegyzésemre is legyenek szívesek reagálni, ne csak a felére.
Nem illettem sem a webshopot, sem a márkát hamis vádakkal, érdeklődtem a fórumozóktól, hogy vásároltak-e már a notinoról Pat McGrath termékeket, és tudják-e, hogy igaziak. Majd betettem egy screenshotot az emailről, amit a Pat McGrath küldött nekem válaszként.
Nem jogos a kérés, hogy töröljem a bejegyzést, de a márka kedvéért megteszem.
Ide pedig újra kiírom: penészes, összefogdosott sminket kaptam pár éve a notinoról és hamis parfümöt (vagy parfümöket, de csak egyről tudom biztosan). Ez az én tapasztalatom a webshoppal, nem hamis vádak, és nem fogom törölni, de a fórumra sem jövök fel többet, köszönöm.

9 Likes

Időbe telik, mire véglegesen törli a hozzászólást. Gyorsabb, ha a szerkesztés gombra kattintva visszatörlöd amit írtál, és valami krikszkrakszot írsz a helyére. Persze ekkor még megtekinthető az előzmény, de ha így törlöd, alapból nem az eredeti üzeneted marad ott addig sem.
Miért nem jössz a fórumra ezután?

1 Likes

Pedig gyere csak máskor is. A negatív tapasztalatokat is fontos megosztani. Ezt senki nem kérheti rajtad számon!

2 Likes

Szia !

Nekem is volt több esetben parfüm ami finoman szólva nem volt az igazi vagy konkrétan buggyant volt. Azóta ha rendelek is de inkább nem csak kizárólag 30 ml-est . Azt nem szokták hamisítani mert nem éri meg.
Azért jó hír,hogy a Notinon eredeti a P.M.
Köszönöm,hogy megosztottad velünk.

3 Likes

Húh. Pat McGrath-ék azért ennél jobban képben lehetnének a saját forgalmazóik kilétével. Nem lennék most annak a szerencsétlen ügyfélszolgálatosnak a helyében.

5 Likes

Köszönjük az infót, nagyon hasznos volt. :slightly_smiling_face:
De kérlek, ne hagyd el ezért a fórumot, nem tettél semmi kifogásolhatót. Elvégre a tapasztalataidat írtad le, nem kitalációval rontottad a Notino hírnevét.

2 Likes

Ezt most nem értem, ki kért meg, hogy töröld a - szerinte - Notinora nézve sérelmes részt?
És már bocsánat, hogy így fogalmazok, de ki nem f*ssa le, hogy nickname alatt ki, mit irogat össze?
Emiatt nehogy már ne beszélgess velünk többet! Itt többé-kevésbé szólásszabadság van! Csak az admint ne kezd ki, mert nem bírja a kritikát :shushing_face:

3 Likes

Koszonom, kedvesek vagytok.
A Pat McGrath kert meg, hogy toroljem, de biztos vagyok benne, hogy egy ekkora amerikai marka nem olvasgatja a magyar KM forumot, csak egy notinos besugo arult be ovis modjara.

3 Likes

Mármint a Pat McGrath európai forgalmazójának az ügyfélszolgálatosa?

1 Likes

Láttátok, hogy a makeup.hu-n lehet kapni Huda termékeket?
Huda Beauty

2 Likes

Nem, az amerikai. Es azt mondta, Pat McGrathnak is elmondtak, es koszoni nekem, hogy tajekoztatom oket es masokat, hogy hol biztonsagos vasarolni PM termekeket.:woman_shrugging:t2:

1 Likes

Blaha Müllerben kapható az ikonikus CHANEL krémbronzer 16450 ft.wnyjqktwukwqd11xwztm

9 Likes

Láttátok, hogy a Douglasban kaphatóak az It Cosmetics termékei? Ha jók leszünk talán Hourglass/Too Faced/ABH vagy The Ordinary is megjelenik előbb-utóbb? :slight_smile:

13 Likes

Mindegyikben?