Végre kapni itthon is!

Eddig netről kellett rendelned, de valaki behozta hozzánk is? Oszd meg velük a fantasztikus felfedezésedet!

Én ma belefutottam Jeffree Star cuccaiba, méghozzá a Marionnaudban!
Szintén itt találtam pár koreai Oh K! márkájú terméket is, amiket azelőtt próbálgattam már Beauty Bay-ről és nem rosszak.

3 Likes

Ha nem is külföldi de a PomPom termékeket kapni már a DM-ben, Győri márka :slight_smile:

1 Likes

Valamint a koreai termékek is megjelentek Pesten :blush: Screenshot_20190829-172523_Chrome

1 Likes

Hú, nekem ajakápolójuk volt meg, borzalmas. Próbáltam megszabadulni tőle, de senkinek nem kellett, így sajnos a kukában landolt. A többi terméküket nem próbáltam, lehet, hogy az egyetlen rosszat fogtam ki :thinking:.

2 Likes

Csak nem a legendásan avas szamócás a KM boxból?
én is bizonytalan vagyok a márkával kapcsolatban azóta…

1 Likes

De igen😡

Hát igen, azzal szerintem nem sok leendő vásárlót győztek meg! :grinning:

2 Likes

Én voltam az a szerencsétlen, aki még csak nem is a KM boxban, hanem a zsibin vette meg, mert nem tudtam a “legendáról”, és a kedves eladó sem figyelmeztetett :frowning:

2 Likes

Uhh ez nagyon durva! A virágvizes zseléjük se jó? :slight_smile:

Ha kint az 50ml-s Missha 8Euro, akkor az a (ugyan másik fajta) BB nem olcsóbb. De azért jó, hogy már otthon is beszerezhető helyben.

1 Likes

Hol van pontosan az üzlet?
Milyen márkák vannak a Missha-n kívül?

1 Likes

Elvileg koreai árak szerint alakulnak az árak, hát remélem.

1 Likes

https://www.google.com/search?q=k+beauty+budapest&oq=K-beauty+bu&aqs=chrome.3.69i57j0l3.7465j0j4&client=ms-android-samsung-gj-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#istate=lrl:iv&rlimm=10192589656949123094

2 Likes

@Kokapu az Irányi utcában van :slight_smile:

1 Likes


Van Fb oldaluk is.

3 Likes

Ezek vannak a Misshan kívül pl
Screenshot_20190830-115343_Chrome
Screenshot_20190830-115347_Chrome Screenshot_20190830-115354_Chrome Screenshot_20190830-115357_Chrome

1 Likes

De @Amadea te jobbat találtál :blush:.

Köszi lányok, megnézegettem. Ha arra járok, majd benézek. :slight_smile:

1 Likes

@Kokapu De jóó :). Majd megírod hogy körülbelül milyen árak vannak, és van-e valami érdekes? :slight_smile:

3 Likes