Végre kapni itthon is!

Sziasztok!

Láttátok, hogy a notino.hu-n lehet kapni Urban Decay termékeket? :slight_smile:

4 Likes

És nemsokára a Kylie Skin is jön a Douglasba. :slight_smile:

1 Likes

@Amadea , @Kokapu , budapesti Kislányok!
Bp-en hol van a legnagyobb/legjobb MAC márkabolt? Köszi szépen előre is! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nem nagyon szoktam MAC üzletbe járni… a Westendben lévő zsebkendőnyi méretű, az Arénában emlékeim szerint nagyobb kutrica jutott nekik.

3 Likes

Arénában, Alleeban szerintem viszonylag nagy, de nem tudom, melyik számít a legnagyobbnak.

2 Likes

Én talán a Váci utcai üzletet mondanám, de én sem járok túl gyakran. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Szerintem egyik se túl nagy amit láttam. Nagyon limitált a tapasztalatom, de az Arénában két alkalommal voltam és mindkétszer pozitív élményeim voltak. Célirányosan kerestem termékeket. Az eladók segítettek és feltették a megfelelő színeket. Ajánlottak mellé pár dolgot (láttam a pultnál, hogy egy papíron heti programként az eladóknak van egy terv, hogy mit kell promotálni), de nem voltak nem voltak nyomulósak. Mikor természetes fény mellett nem volt oké a púder, szó nélkül tettek fel újat.
Az Árkádon belüli Mac sarok kisebb, és kevésbé kellemesek a tapasztalataim.

2 Likes

És ott (az Árkádban) csak a Douglas részeként van MAC, és nincs minden (legalábbis amikor ecsetmosót akartam venni, azt mondták, az csak a márkaboltban van, Douglasnál csak online).

2 Likes

Az új Mac Glow pirosító árnyalatai közül szeretném kiválasztani a nekem legtetszőbb árnyalatot és fix(ek)et szeretnék még venni.

1 Likes

Az az Alleeba és a Váci utcába járok leggyakrabban, mindkét helyen kedvesek voltak eddig még mindig. :slight_smile: Talán most az Aréna a legnagyobb, mert azt nemrég újították fel.

1 Likes

Valaki rendelt már a Rituals hazai webshopjából? Megbízható vajon ez az oldal?

https://www.rituals.com/hu-hu/home?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIvc3owfrA6gIVC9iyCh360QMWEAAYASAAEgIXrvD_BwE

Igen. Én rendeltem autóillatosítót és parfümöt. Megbízható webáruház és igényes.

1 Likes

Köszi szépen a válaszod! :blush:

Notino webshopban kifejezetten jó áron kapható 50 ml Angel Muse EDT!

https://kremmania.hu/kremek/thierry-mugler-angel-muse-edt

1 Likes

@macooka, jól emlékszem, hogy téged érdekelt az e.l.f. Putty primere? Már van a Müllerben, igaz, 5450 Ft.:confused:

1 Likes

Óóó, igenigen, én voltam, köszi, hogy szóltál! :slight_smile:
Az árának nem örülök, de sejtettem, hogy ennyi lesz :frowning: A 16H Camo Concealert is ki akartam próbálni, de míg iHerben valami 6 dollár, addig itt 3500 Ft körül van :frowning:
Még gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e, nem akaródzik egyelőre ennyi pénzt kiadni egy primerre (főleg egy drogériásra), lehet megrendelem iHerbről majd, ha van raktáron, vagy csak simán kipróbálom a Revolution dupe-ot…

1 Likes

Először én is megörültem neki, aztán eszembe jutott az iherb… szerintem én inkább majd rendelek, ha aktuális lesza Carmex-készletem felélése után (ugyanis már a Müllerben is ezer ft körüli az ára).

2 Likes

@Amadea, igen, sajna annyiba kerül most már :/.

Sziasztok, most lattam meg, hogy a notinon van Pat McGrath. Nem tudjatok, igaziak?
Irtam a markanak, vegul is csak nekik hiszek, mert kaptam en mar a notinorol hamis parfumot es romlott sminket is.
Azert kerdezlek titeket, mert nem szoktam nezni a notinot es lehet, hogy mar honapokkal ezelott volt szo itt a forumon errol es kiderult, hogy igaziak/nem igaziak a termekek, en meg lemaradtam.

Én már vettem is egy palettát, igazinak tűnik. Illetve egy Facebook csoportban is vett több lány, akiknek már van több termékük a márkától, és szerintük sincs vele probléma.

2 Likes