Vedd a magyart!

https://pingvinpatika.hu/

Őket is nagyon szeretem. Szuper akcióik szoktak lenni.

1 Likes

https://kremmania.hu/markak/happyskin

A weboldaluk valamiért nem működik, de Müllerben is lehet kapni, most a Winter magic ajakápolójukat használom és azt leszámítva hogy világos rózsaszín lesz tőle a szám, tetszik, este bekenem és reggel is ott van, hidratál, van egy édeskés íze, de az illata valahogy nem mindig süteményre emlékeztet, gondolom nem egyenletes benne az illatanyag eloszlása.
A Sheavajas habkrémükből volt egy mintám, annak is nagyon jó illata van de nagy része tényleg csak levegő.

2 Likes

Ami még eszembe jutott mint magyar webshop (persze kozmetikumokon kívül sok más dolog is kapható):

https://www.zoldbolt.hu/szepseg-es-egeszseg

2 Likes

Ide nyugodtan jöhet bármi, nem csak kozmetikum, csak speciel én szinte csak azt rendelek. Köszi ezt az oldalt is. Rég ráakartam már nézni.

2 Likes

Ez különösen felkeltette az érdeklődésem.

1 Likes

Nagyon jó téma, szívesen vásárolok magyar termékeket. Az arcomra többnyire csak magyar kerül: Jimjams lemosó+tonik, G&G szérumok és Hélia D. Lehúzható maszkból néha drogériás saját márka, de abból is van Jimjams.

1 Likes

Medinaturaltól olajakat vettem, argán, mandula, jojoba. Az ő argán olajukat szeretem a legjobban, hajpakolásba teszem.
Krémeket is próbáltam, shea testvaj és társai, igencsak testesnek mondanám. Láttam vannak újabb arcápolási termékeik, azt nem próbáltam. Amit nagyon szerettem, arcpermet. A legjobb porlasztóval, amit valaha próbáltam. BF-en mindig nagyon akcióznak.
Már nem rendelek, de csak azért, mert a fenti 3 olaj van a DM-ben is. :slight_smile:
Herbartingnak nagyon jó összetevőjű fürdő termékei vannak, plusz van egy mandulás arclemosója, azt imádtam.

2 Likes

Juhú!!! :smiley:

Ami szerintem jelen helyzetben nagyon aktuális az az élelmiszer.

Hazai termelők zöldségei gyümölcsei. Vannak előre összeállított dobozaik, bio minősítésű zöldségek-gyümölcsök és mentes termékek is.

Az éttermek számára termelt (és jelenleg nem felhasznált) zöldségek, gyümölcsök egy része itt köt ki. Vannak még lisztek, savanyúságok, de folyékony szappan is. Egyelőre úgy tudom, csak a budai oldalra szállítanak.

https://www.facebook.com/a-másik-bolt-229513967131155/

A ne pazarolj pesti oldalon lévő párja. Egyelőre csak Kispestre szállítanak. :frowning: Viszont ha valaki személyesen megy el a boltba az áruért, van ebédmenüjük is.

2 Likes

Azta, ez de jó. Köszi szépen.

1 Likes

Ó, a kedvenc témám. :slight_smile:

Lesz mit olvasni. Én most cseréltem le majd’ az összes termékemet magyar kozmetikumokra, de keresem a kincskeket is.

4 Likes

Nekem nagyon szimpatikus a Happyskin, be akartam szerezni egy-két terméket, de tényleg nem megy a honlap.
De nem is tudtam, hogy van a Müllerben :slight_smile:

1 Likes

Az én kedvenc magyar márkáim a Geek and Georgius, a L’amia Natura és a Vintage Beauty, illetve most ismerkedem nagyon jó árban lévő Blanche termékeivel, de nagyon sok magyar kozmetikumot próbáltam már, és valószínűleg fogok is.
Nagyon minimál arcápolást folytatok, de szeretem a szérumokat, és odavagyok a tusfürdőkért, krémekért, illetve mostanában az arcpermetekért/arcvizekért.

2 Likes

Nagyobb Rossmannban is van Happyskin. Én jól meg is jártam vele, mert nem néztem meg a tonik összetevőlistáját (siettem, és gondoltam natúr márka, biztos jó lesz), és hát otthon kibontáskor szó szerint megcsapott az alkohol szag.
De ez persze az én hülyeségem volt, a többi termékük lehet ettől jó.

1 Likes

94186754_540952413271686_748800743166705664_n

Beavatás után mutatom a KAP ecseteket szemre, balról jobbra:
Lapos satírozó, fehér kúp, mini árnyékoló, és ceruza. Hihetetlen praktikusak, puhák és nagyon könnyű velük dolgozni. Egyszer egy videóban azt mondta valaki erről a fehér kúp ecsetről, hogy megcsinálja helyetted a satírt és tényleg.

7 Likes

Nekem még a régi fekete ecseteik vannak és azok is nagyon jók. A kedvenc ecseteim. Másfél éve minimum megvannak és semmi bajuk, pedig használom őket rendesen.

1 Likes

Bevallom ledöbbentett, hogy ennyire jók. Még egy púder ecsetben erősen gondolkodom. Amúgy hihetetlen mennyi jó dolgot találni itthon is. Szuper ötleteket adtok.

1 Likes

Nekem csak a Hélia-D és a Geek and Georgius márkától vált be néhány termék. :blush:

2 Likes

Szappancsomaggal kezdtem, mivel úgy több mindent kipróbálhattam. A legjobban az aloe verás jött be, plusz a sószappannal radírozom az arcom (utána viszont kell szérum, mivel szárít rendesen!). De másnapra babaarcom szokott lenni :smiley: A bűbáj arcszérum pl. bevált. Szemezek a virágvizes zselékkel, arckrémekkel még! A csomagolás designjukkal elég gyorsan elcsábítottak kb. fél éve. Plusz a botanikuskert testápolót télen nagyon szerette a bőröm. Online rendelésnél van mindig ajándék, de a dm-ben is szoktam látni pár terméket tőlük! Csak ajánlani tudom :slight_smile:

1 Likes

Nekedteremről szoktam rendelni. Van pár hasonló oldal még:
http://szatyorbolt.hu/

Szatyorboltban jártam párszor még a korona előtt, elégedett voltam vele. De a rugalmasság miatt házhoz a Nekedteremtől szoktunk vásárolni, persze csak a karantén óta, mert előtte nem nagyon tudtuk meghatározni, ilyen idősávban vagyunk itthon.

1 Likes

Jujj engem nagyon megfogtak most a szappanok, nagyon sok érdekes dolgot találni köztük, megnézem még amiket linkeltél, köszi:).

1 Likes