Túl Hypolt termékek

Biztos találkoztatok már Krémmánián a szituval, csupa 5 csillagos vélemény (szinte), nagyon népszerű termék. Megvásároljátok, kipróbáljátok, de nektek nem jön be és nem is értitek a nagy rajongást az adott terméknél. :slight_smile:
Én már elég sok pénzt ,kidobtam" egy-egy félrevezető Hypolás miatt :D.
Szerintetek nem gond ez Krémmánián, hogy sokszor van olyan hogy kevésbé minőségi termékek is népszerűek?

1 Likes

Leginkább ilyesmikre gondolok:

Nagyon népszerűek a Hair food hajpakolások a Garniernél, nekem egyáltalán nem vált be, nem puhítja a hajam, semmit sem csinál.(Papayásat próbáltam.)

Garnier micellás arctisztító víz, bár jó terméknek tartom, de szerintem ez is túl van hypolva.

Őszintén a Lovely push uppal sem vagyok a legelégedettebb, aztán néhányan azt mondják hogy a világ legjobb spirálja :D.

Akkor Isana mézes sampon ( kritikán aluli volt), rengeteg Baleás dolgot teljesen feleslegesen vettem meg. Baleánál inkább a tusfürdők nem tetszenek.

1 Likes

Nekem egyik ilyen termék a Bioderma micellás víz. Számomra semmivel nem tud többet mint a Garnier vagy akármelyik másik amit eddig próbáltam. Szerencsére nem érzékeny a bőröm, egyik sem csíp.

A Tindigo C vitamin szérum is ilyen számomra. Nálam nem csinált semmit. Magyar youtuberek is dícsérték, meg többen itt KM-en is, hogy milyen ragyogóvá varázsolja a bőrt, meg gyorsabban eltünteti a pattanás után maradt nyomot. Nekem nem lett ragyogó a bőröm, talán annyit vettem észre, hogy a homlokomon az egyik pigmentfolt halványabb lett amíg használtam. De 12ezer ft-ért én többet vártam.

A KAP blendere is nagy csalódás nekem, merev és kemény, nyomokban sem hasonlít az eredetire vagy az RT blenderére ami nagy kedvencem.

most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos jövök még újabb listával :smiley:
Miért nem váltak be a Balea tusfürdők?

3 Likes

Nem tudom, soknál az illat a problémám. Jó mondjuk a limitált Balea tusfürdők tényleg jók :). Lehet hogy csak rosszakat fogtam ki, amik számomra nem jó illatúak. A Balea ureás kézkrém és lábkrémnél is az illat a problémám. A Palmolive gourmetek mostanában a kedvenceim, annyira jó kis állaguk van, nekem ez a sűrű tömény állag és illat hiányzik szerintem a Baleás tusfürdőknél :). ( Jó persze valakinek ez biztos sok, meg a parfümtől illatozunk inkább, de annyira jól esik a Palmolive-kel fürödni).Meg az hogy a Baleásoknál nem marad meg az illat, míg ezeknél úgy vettem észre megmarad, sőt testápolóra sincs szükség így nyáron. :). Azért még teszek egy próbát, a Balea napozós tusfürdőjét és a citromosat szerintem még kifogom próbálni :), mert az áruk nagyon kedvező. Meg talán a semmi extra érzés a Baleánál. Meg néha a müanyag, vagy túl mesterséges illat.
A Balea samponjainak viszont intenzívebb, finom illatuk van, az összes hajápolóra igaz, a Balea hajolaja is nagyon finom virág illatú :).

1 Likes

Jajj, a Garnier Hair Food Aloe Vera engem is behúzott a csőbe! Adtam is neki egy kevésbé szívmelengető értékelést :smiley:

1 Likes

De fura, nekem az első 3 tétel nagyon bevált :slight_smile: Használom is rendszeresen őket. Hair food-ból a banánosat, imádom. Micellás vízből a rózsaszín Garnier amit már 10-szer újravettem legalább. A Lovely pump up nem volt kedvenc az elején, de most az egyik spirálom épp ő :slight_smile:

Ma vettem a sok ajánlásra Curaprox fogkrémet és fogkefét, majd jövök véleményezni hogy nálam hogy teljesít :slight_smile:

Most gondolkodom, mi az aminél nagy a hype de semmi extra. Talán 2 spirál: Paradise Extatic és a Snapscara. De másoknál meg itt a fórumon is bejöttek, ez biztos abból fakad, hogy mindenkinek más a szempillája, ahogy pl. samponnál is minden haj mást szeret, vagy bőrnél is. TO termékek esetén is hatalmas hype van de ahogy olvasom a véleményeket, lett aki pattis lett tőle. Sokfélék vagyunk :slight_smile:

1 Likes

Érdekes, mert egy barátnőmnek odaadtam azt a hajpakolast (Papayás) és neki meg puha lett tőle a haja, nem értem :rofl:.

1 Likes

A Davines sampon és balzsam. Kifejezetten gyenge, óriási csalódás volt. A hajam olyan kemény lett a balzsamjától, hogy csak néztem.

1 Likes

A garnier micellás vizet szeretem, meg nagyon jó is, de mindennapi használatra nem vált be mert főleg télen kiszárította a bőröm. Azért szeretem mert egészséges fényt ad, jól tisztít.
A probléma inkább hogy sokan istenítik, köztük régen én is, mikor úgy éreztem eltünteti a pattanásokat, de most nem igazán segít vagy nem tudom :rofl:, igaz nem ez a funkciója.
Lovely spirált nagyon szerettem, de mostanában nem akarja meghosszabbítani a pilláim, vagy csak olyat fogtam megint ki, amit kinyitogattak, nem értem :confused:

1 Likes

Nekem a Mixa micellás vize masszívan alkohol illatú, szó szerint zavar a használatakor :frowning: Pedig azt is sokan dícsérték.

1 Likes

Én en bloc nem szeretem a micellás vizeteket… Bioderma, Garnier, Givenchy, L’Oreal, teljesen mindegy. Nem szeretem őket, nem is hiányoznak a rutinból.

2 Likes

Ohh, parfüm: D&G Light Blue, Versace Bright crystal és Bvlgari Crystalline hatalmas népszerűségnek örvendenek, de rajtam mind3 20 percig érezhető kis légfrissítő… Crystalline-om volt, egy hétig szerettem aztán túladtam rajta.

1 Likes

Mivel tisztítod le a sminked? Elgondolkodtam hogy kipróbálok mást is ha megunom a víz formátumot, de nem találtam tökéletes megoldást, ami nem zavarta volna a szememet.

A sminket sminklemosó kendővel távolítom el, nekem ez vált be a legjobban. Délutánonként szoktam lemosni, nem este, kendőkkel eltávolítom, utána pedig tiszta vízzel átmosom az arcom. Amióta a kedvenc kendőmet kivonták a forgalomból (No. 7), mindig mást használok, keresem az utódját. Most Septonát használok, görög.

2 Likes

Köszönöm, ez is jó ötlet, egyszer használtam egy olyat ami bevált de kivonták :frowning: Amiket írtál nem ismerem de utána nézek.

Egyébként nekem a Garnier micellás vizes kendője is bevált smink lemosáshoz. (A micellás vízben az öntögetős, 5-6 vattakorongot elhasználós ügyetlenkedést nem szeretem.)

4 Likes

Na ez az egy amit nem csípek benne. Nekem 8-10 vattakorong egy esti rituálé :grimacing:

2 Likes

Bizony. Utáltam. Folyt össze-vissza le a nyakamon, ha meglódult, teljesen szabályozhatatlan volt számomra. A kendők pontosan az ideális mennyiséggel vannak átitatva. Ha kedvet kapsz hozzá, otthon a Garnier micellást ajánlom tényleg. Semmi gond nincs az összetevőivel, kellően szottyos (by barátnőm), rendben van.

3 Likes

Én már évtizedek óta Garnier arctisztító tejet, majd utána Garnier tonikot használok. Nekem ez vált be. Mivel régimódi vagyok, a DM biovattáját használom. A vattakorongot csak a hámlasztóhoz és a szemsmink eltávolítására (arra ISANA olajmentes szemsminklemosót).
Amúgy se hiszek a minden az egyben micellás vizek áldásos tevékenységében.
Bocsánat, hazudtam, mert reggel Helia-D micellás vizet építettem be a rutinomba, de az nem sminklemosásra szolgál.

2 Likes

Az arctisztító tej pattanásra hajlamos bőrre is jó? :smiley:

1 Likes