Tippek, trükkök az utolsó cseppek kinyeréséhez a tubusból

Melyik fényvédő volt ez? :slight_smile:

1 Likes

Aaaz SPF39-es A’pieu, ami nálad most a másik topikban a jelöltek között van. Csak már nem írtam rá komit, mert annyit promotáltam már ezt a terméket itt fórumon, hogy a végén azt hiszitek a szekrényem Narnia helyett Koreába vezet a szeretőmhöz, aki részesedést ad a reklámomért. Pedig semmi ilyesmi, nekem tényleg ennyire bevált a cucc. :hugs:

4 Likes

Akkor lehet ez lesz a befutó, nem túl népszerű a kérdésem :smiley:

1 Likes

A többi jelöltet nem ismerem (vagyis nem használtam még magamon), azokhoz sajnos nem tudok hozzászólni. :pensive: Nem vagy az illóolajokra érzékeny, igaz? Picike van benne, engem egyáltalán nem bánt.

1 Likes

Nem vagyok :slight_smile:

1 Likes

Akkor bizti nem lesz gond, ha azt választod. De azért aludj még rá egyet, hátha írnak még nálam okosabb emberek a kérdésedre. :hugs:

1 Likes

Nem szoktál írni? Mindig jókat mosolygok az írásaidon :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm szépen. :two_hearts: De, és nagyon megtisztelő, hogy észreveszitek (azért a többes szám, mert korábban már @Bella is rákérdezett :smiling_face_with_three_hearts:). Nyolcéves korom óta írok tulajdonképpen, és azon vagyok teljes erőmmel, hogy ez materializálódjon is. Fentebb is erre vonatkozott a sokat-gép-előtt-ülés, mert wordben pötyögöm a kis irományomat.

3 Likes

Megrendeltem :slight_smile: Látom már rózsaszín a csomagolása.

1 Likes

Tényleg? :hushed: Hozzám kb. 3 hete érkezett meg a 2. tubus, az még nem volt rózsaszín. Nagyon-nagyon remélem, hogy be fog válni, írd majd meg mindenképp, szabályszerűen izgulok. :smiley:

Most így néz ki, látom megújították, remélem az összetevőkön nem változtattak, ezt elfelejtettem megnézni.

Oo jaj, valami félrement a kommunikációban. Én az SPF39-es A’pieu-t használom, azaz ezt: https://kremmania.hu/kremek/a-pieu-madecassoside-sun-cream-spf39-pa. Írtam is tegnap, hogy az SPF39-es. Ez viszont az SPF32-es, amiről most képet küldtél. Ne haragudj, ha én nem fogalmaztam elég tisztán, pedig tegnap is azért írtam le a faktorszámot, mert a 4 jelölted között csak egy volt 39-es. :pensive: Mindenesetre nem aggódom, mert a másik topikban @Anheszenamon azt válaszolta neked, hogy már próbálta ezt, amit megrendeltél, és bevált neki, szerette. Ezek után méééég jobban remélem, hogy be fog válni és a Jó Ég szánta neked ezt a kis rózsaszín cukit, amit végül megrendeltél. :hugs:

1 Likes

Juj, én voltam figyelmetlen :smiley: Sebaj, ez is jó lesz remélem, úgyis wishlisten volt már. Majd legközelebb megrendelem az SPF39-est :smiley:

1 Likes

Kedvet kaptam hozzá én is, honnan rendelitek? :slight_smile:

1 Likes

Ebayről :slight_smile:

Nagyon köszi! :slight_smile:
Fene egye a 20 karaktert

2 Likes

Reméleem én is, szorítok érte! :upside_down_face:

Szintén ebay. Csak azt csekkold mindenképp, hogy tuti Koreából érkezzen. Tök cukik egyébként a koreai eladók. Korrekt időben megérkezik a rendelés és még egy-egy másfajta termékmintát is csomagolnak hozzá. :hugs:

Rá is szabadultam az ebay-re és egy csomó mindent bepakoltam a kosárba :face_with_hand_over_mouth: hihetetlen milyen jó cuccokat árulnak, és ráadásul tök elérhető áron
Most már csak válogatni kell, hogy mit próbáljak ki először… :smiley:

2 Likes

Igen, én is nagy ebayhuszár lettem az utóbbi időben. :smiley: Azt szeretem benne, hogy rengeteg free shippinget lehet kifogni. Leld örömöd a kutakodásban! :kissing_smiling_eyes:

1 Likes