Természetes Natur Kozmetikumok

Sziasztok! :slight_smile:

Arra lennék kiváncsi, ki milyen Natur kozmetikumot használ?! :slight_smile:

Ez lehet smink is,hajápolás is nem csak árcápolás!

Írjátok meg bátran! :slight_smile:

Egy arcápolóm van most, amit KM-en lőttem:
http://kremmania.hu/kremek/trilogy-balancing-face-lotion
Még nem véleményeztem, de nemsokára megírom.

Kedvencem volt ez a sampon:
http://kremmania.hu/kremek/dr-organic-bio-levendula-sampon
Igaz ez már bio minősítésű, de ami bio az natúr is ;). Sajnos mióta rendszeresen festetem a hajamat őszülés miatt és nem épp kíméletes cuccal, hogy megfogja a makacs fehér szálakat, azóta nem tudom használni, mert tovább szárítja az alapból sprőd hajamat :frowning:

Arcolaj: http://kremmania.hu/kremek/clarins-lotusz-arcapolo-olaj
Asszem ez is natúrnak számít.

Asszem ennyim van egyelőre. Tervezem beszerezni az Alverde Naturchön szemkrémét, bár van még a kamrában tartalék krém és valamilyen deo-kristályt, bár most vettem 2 nem igazán natúrt, amivel elleszek sokáig.

Az Omoroviczák natúrak?

1 Likes

Te mit használsz @Bella ?

1 Likes

Köszönöm a kérdést! @umpalumpa :slight_smile:
Az Alverde szemkrémét pedig csak ajánlani tudom, mert nagyon jó! :slight_smile: főleg a bio vadrózsás arckrém! :slight_smile:

Én Mannákat használok, Shevajat, tiszta argánolajat, és kamilla virágvizet.

Ezek mellett pedig imádom a The Ordinary termékeket ( azok mondjuk nem biok :thinking:)

2 Likes

Egyszer - eléggé meggondolatlanul - vettem egy Happy Skin tonikot. Nem böngésztem át figyelmesen az INCI-t, mert úgy gondoltam, biztosan jó lesz. Hát persze, hogy alkoholos volt (konkrétan pálinka szagú volt a tonik), minden baja lett tőle a bőrömnek. :roll_eyes:

Viszont a Magister termékekkel elégedett vagyok. Használom a BB krémet, a szemkörnyékápolót, a pisztáciás ajakírt, a vulkanikus maszkot, pisztáciás ajakápolót, tonikot, és mindegyiket szeretem.
Egyedül a rózsa arckrém nem jön be igazán, mert bár a hatása szuper, de túl intenzív az illata.

Viszont most rendeltem meg a Drystopper arctisztítót, mert a jelenleg használt Yamuna hamarosan elfogy, nagyon kíváncsi vagyok rá.

1 Likes

Ma vadásztam le Joy-napok örömére az Alverdés kuponnal a vadrózsa arcápoló olajukat és a Naturchön szemkencét. Utóbbit már azelőtt kinéztem, hogy benne lett volna az októberi KM legekben. :nerd_face: Az olaj pedig féligmeddig hirtelen ötlet volt. Az is benne volt már a kívánságlistámban egy ideje, de nem terveztem ma megvenni. Viszont mivel épp ma reggel döntöttem el a tükörbe nézve, hogy ezekre az államnál lévő szárazságokra valami kell, úgy gondoltam, itt az idő. :smile:

2 Likes

Kérlek, írj linket is, kíváncsi vagyok rájuk :pleading_face:

Én imádom az Alverde vadrózsa arcolaját az illata isteni :heart_eyes: de, nálam akkor is a vadrózsás arckrém a tuti.:slight_smile::blush:

1 Likes

Szerintem is nagyon fini illata van. Meglesem majd az arckrémet is. :blush:

1 Likes

Csak ne sokat kenj fel belőle mert eléggé zsíros, és ne gyakran használd. Egyebként csodásak az összetevői és csak 700 forint körül van… :heart_eyes::star_struck:

1 Likes

Minden natúr cuccom Alverde, egy ideje annyira rácsavarodtam a márkára, hogy már szinte megszállottan böngészem az oldalt is, meg a DM-ben a polcokat is az újdonságokat keresve.

Próbálok fentről lefelé haladva sorban, hátha úgy nem hagyok ki semmit. :stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Q10 karotten szérum (Magyarországon úgy tudom sajnos nem kapható, ami nagy kár mert igazi kis csoda, én nagyon megszerettem.)

  • 24 H nappali krém érzékeny bőrre

  • A 7 napos ampulla kúrából eddig 2 dobozzal használtam el, de mindig tartok itthon belőle bevetésre készen, nagyobb eseményekhez rákészülésnek.

  • Alap a körömvirágos ajakbalzsam (Most beszereztem mellé az It’s cold outside kiadást is mert nem tudtam ellenállni a csomagolásnak. Jájjjj! Pedig már annyiszor megfogdtam, hogy nem spájzolok ajakáplókat…)

  • Ugyanez a két változat kézkrémben, a körömvirág, és a téli limitált.

  • Sárgabarackos körömápló olaj.

  • Éppen ma vettem BB krémet, ezt még nem próbáltam de nagy reményeket fűzök hozzá.

Ja, és Himalaya fogkrémet is használok, ami azt hiszem szintén szintén natúr, ami viszont biztos és legalább ennyire fontos cruelty free.

1 Likes

Sziasztok! Nekem a dr Scheller és a Terra Naturi termékek a jelenlegi kedvenceim. Úgy 1-1,5 hónapja álltam rájuk, kellemes meglepetésként tapasztaltam, hogy ezek a szérumok/olajok felveszik a versenyt bármelyik nívósabb márka hasonló kozmetikumával.
Nálam dr Scheller argán és amaránt arcolaja mindent visz, valamint a Terra Naturi gránátalma széruma. Ez utóbbit nem találtam meg itt, a Krémmánia bázisában, pedig ódákat zengtem volna róla, annyira száz pontos. :slight_smile: :wink:

1 Likes

Nyugodtan fölviheted te is, ha van kedved, extra pontot ér. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Köszi az ötletet! :slight_smile: Az tart vissza, hogy fogalmam sincs, otthon kapható-e?! Én Németországban élek és az a tapasztalatom, hogy nem egységes az otthoni és az itteni árukészlet. :wink:

1 Likes

Nem csak Magyarországon kapható kozmetikumok vannak fent Krémmánián, hanem mindenhonnan mindenféle.

2 Likes

Óh értem! Még alig pár perces felhasználója vagyok az oldalnak és mint ilyen, eléggé bénázom-de azt lelkesen! :upside_down_face:

5 Likes

(Feltöltöttem, közben az összetevőknél módosítottam többször, hogy eltüntessem a felesleges vesszőket-erre most úgy néz ki, mintha több terméket is felvittem volna. Bocsi, Adminok! :slight_smile: )

Elvileg egyből feldobja azt az összetevőt amit elkezdesz írni (persze néha egy-egy nincs még fent) és így nem is kell vesszőt tenni úgy emlékszem. Majd legközelebb, hisz gyakorlat teszi a mestert stb.-stb. :smiley: Amúgy akkor üdv a Krémmánián és itt a fórumon is :slight_smile:

1 Likes

Köszi! :slight_smile: Részemről is az öröm, hogy itt lehetek! :slight_smile:

Sziasztok! Nem tudom, jó topicba írok-e, de nagyon szeretnék minél többet megtudni az Aromax illóolaj márkáról. A családom kb 20 éve használja és bízik benne (mondjuk most nem sokat aromaterápiázok, de a későbbiekben kellhet), soha semmi problémánk nem volt, az összes vélemény elismerő online is.

Tegnap viszont egy facebook csoportban 3-4 hölgy nagyon durván lehúzta, ennyire agresszív véleményeket egyetlen kozmetikai márkáról sem hallottam. Bizonyíték, cikk, forrás sehol, még kérésre sem.

Nekem nagyon úgy tűnt, más márkák elfogult “tanácsadónői”, de most elbizonytalanodtam. Tud valaki részletekkel segíteni? Bármelyik oldal érvei érdekelnek, meggyőzhető vagyok!

1 Likes